2354
  • TDC Geronimo
    #194
    Megszoktuk már szerintem... :d
  • BEAST #193
    Pedig manapsag az a divat. Igazabol ami engem meg erdekel az optimalizaltsagon/konfigigenyen kivul az az hogy mekkora es mennyi servert terveznek. Egy ilyen jatekhoz az Eve/Darkfall fele egy hatalmas server(park) illene.
  • Torzonborz
    #192
    a 3d / netwok kód mellet nem mindegy milyen a server/adatbázis kezelés mert igazán gyorsan onnét kell kinyerni user adatokat. mass pvp-nél még ez is sokat lassíthat.
    remélem ez sem fizetős béta lesz .
  • BEAST #191
    Bar most nezem hogy pont ezert csinaltak ezt az Atlas cuccot, mert anno az NCSoftnak sajat magatol kellett az enginebol eletkepes mmot varazsolni, ez egyfajta manko a fejlesztoknek, szoval megint csak oda lyukadunk ki hogy Henriken mulik minden!
  • TDC Geronimo
    #190
    Elolvastad amit írtam rendesen? "AoC dreamworld nevű engineje egy teljesen új kiforratlan motor volt," Persze hogy kellett hozzá 1 év, mivel teljesen új motor volt. UE meg nem mai darab és nem ma kezdték az enginekészítést sem. Amúgy meg ha MOba is lesznek nagy tömeges pvpk, akkor ott is le kell majd butítani a grafot, mint ahogy az összes ilyen MMOba.Azt se tudjuk igazából, hogy mennyit fejlődött a 3.0hoz képest az engine és ha volt szó GDCn erős MMO támogatásról nemhiszem, hogy olyan fos motor lenne ez MMOkhoz. Szerintem sokkal jobb, hogy ilyen motor alatt fut, mintha egy saját készítésű motort raktak volna alá. Több idő, több gond, hosszabb developement fázis.
  • BEAST #189
    Vegulis mennyi, csak egy ev kellett hozza? :DDD Arrol nem is beszelve hogy el tudom kepzelni mekkora mass pvpk lehetnek most aocban... az nem sokat szamit hogy egyedul vagy a mapon es van 60 fpsed. Amugy az unreal enginjei sosem kezeltek jol a nagy tomeget, ez l2ben is nagy problema volt... ezert irtam hogy kivancsi leszek itt hogy oldjak majd meg.
  • TDC Geronimo
    #188
    AoC dreamworld nevű engineje egy teljesen új kiforratlan motor volt, amit a Funcom készített. Epicnek azért kicsit nagyobb tapasztalata van enginekészítés terén :) Hozzáteszem, hogy az AoC dx9es engineje ma már tökéletes főleg ha megnézzük, hogy milyen látványt nyújt.
  • RaSzTaH
    #187
  • TDC Geronimo
    #186
    A másik meg az hogy ez egy elég régi kiforrott motor és az Epic külön MMOkra fejlesztett technologiákat is készített. Külön írtak hozzá netkódot, ott az az Atlas nevezetű progi, amit szintén ők készítettek. Ki tudna jobb netkódot írni az EU3.5 motorhoz, mint maga az engine megalkotó Epic. Én a motor miatt aggódom a legkevésbé.
  • TDC Geronimo
    #185
    Erről annyit, hogy aoc jobban fut már mint war :D
  • BEAST #184
    Ezzel csak az a baj hogy, en teljes mertekben elhiszem a feature-re vonatkozo dolgokat, az csak rajtuk mulik... viszont szerintem ez a grafika es engine lehet sok lesz meg. Nextgen mmo meg minden, de AoC grafika es mass lag/fps drop utan hiszem ha latom.
  • TDC Geronimo
    #183
    Elég ha csak egy töredékére számítunk ezeknek a dolgoknak, hogy benne lesznek indulásnál. Többször is mondták, hogy a game alapja legyen kész és működjön kiadásra, a többit utána pakolgatják bele. Azt meg, hogy miket értenek core featurenek, azt csak ők tudják :) Rengeteg jó dolog elhangzott meg elhangzik naponta, ami benne lesz/később belekerül a játékba. Majd meglátjuk mennyi valósul meg belőle :)
  • BEAST #182
    Jol hangzik, bar ha nem Henrik irta akkor lehet kamu! Ilyesmi volt nwn dalakoran regebben, igaz ott csak a "fog of wart" tuntette el a terkeprol, sok jo dolgot igernek.
  • Torzonborz
    #181
    "is there a general map or have you to buy/craft/loot/find (special) maps?"

    There are maps you can buy (or craft/find), essentially pieces of parchment/papers with ink on them. These parchments will not show you your (or other players) position. And most of them probably won't be entirely accurate or up-to-date.

    na erre már régóta várok. remélem tényleg benne lesz...
  • TDC Geronimo
    #180
    Na látom bekerült a banner :)
  • Torzonborz
    #179
    sok választás nincs...
  • TDC Geronimo
    #178
    11 és 1 között pedig elég terjedelmes beszélgetés volt. Biztos jó helyre mentél? :p
  • Larvin
    #177
    Jelentkeztem házigazdának, ha valaki ellenzi, vagy támogatja az most szóljon
  • Larvin
    #176
    felvetettem a dolgot, meglátjuk mit lépnek

    amúgy tényleg profi munka
  • 0Fritz0
    #175
    A 800*300-as méretű banner elfogadott, legalábbis eddig sosem ellenezték a moderátorok. :)
  • RaSzTaH
    #174
    omg:D
  • Torzonborz
    #173
    ez az irc tényleg nagyon érdekes , fent vagyok 2 órája és egy kanyi betűt sem írt senki :D
  • Larvin
    #172
    szerintem nagyon jó a banner csak a méretek nem
  • Torzonborz
    #171
    ez a sub zero , ugye ? :D
  • 0Fritz0
    #170
    A Mortal Kombat nem nekünk való, még túl fiatalok vagyunk hozzá. :)

  • Jockey
    #169
    jo meg macskara kamion..:)
  • Torzonborz
    #168
    ejnye Jockey ezt kicsit benézted XD
  • TDC Geronimo
    #167
    eh ez egy teljesen más játék :P
  • Burca
    #166
    Mortal Kombat nem egyenlo Mortal online ;-)
  • Jockey
    #165
    szal ennyit az openbetaa meg gdc meg egyeb faszsalgokrol..:p
  • Jockey
    #164
    Lépnének a Mortal Kombat fejlesztők

    Dixie Flatline, 23:10 - Játék: Bunyós - (3 komment)

    Legutóbb arról regéltünk, hogy a Midway minden támogatást és bónuszt megad a Mortal Kombat fejlesztőinek. Úgy fest a felvázolt milliós bónuszok kiosztása akadozik, ezért a népszerű franchise fejlesztői új stúdió alapításán gondolkoznak. Piaci források szerint máris tárgyalásokat kezdeményeztek a nagyobb kiadókkal.

    A Midway amerikai diviziójának szóvivője annyit fűzött hozzá az esethez, hogy nem rajtuk múlik a csekkek kiosztása. Szeretnék, ha fogna a tolluk a csekkfüzeten, ám az elégedetlen, hoppon maradt hitelezők közössége betette a biciklipumpát a pénzügyi gépezet fogaskerekei közé. Azaz belátható időn belül Ed Boon és csapata nem fogja belátható időn belül megkapni járadóságát, így szinte biztosra vehető, hogy saját céget alapítanak és más kiadóval szerződnek le. A Midway pedig nem lesz több kitépett gerincű béna kacsánál a porondon.
  • Burca
    #163
    Te vagy a boss :)
  • Torzonborz
    #162
    de nem is voltak GDC-n :P
  • TDC Geronimo
    #161
    DFről még ennyit se lehetett tudni mégis megjelent :p
  • Larvin
    #160
    felőlem mehet a banner
  • TDC Geronimo
    #159
    Fritz bannerét be kéne tenni szerintem
  • TDC Geronimo
    #158
    Hát most már nagyon kéne az a beta szó se róla -.-
  • Torzonborz
    #157
    inkább az a fura hogy állítólag kint voltak GDC-n de onnét meg nyista infó róla ahhoz képest hogy más mmokról volt onnét beszámoló.

    vaporwareeee :P
  • Jockey
    #156
    nemtom, nekem olyan furcsának és kiforratlannak tűnik még ez az egész
    azt is röhejesnek tartom, hogy ircen kell infokat összeszedegetni..
    nagyon prealfa szint ez még szvsz sztem totál kifogytak a zséből vagy nemtom...
    kezd a hiszem ha látom kategóriába süllyedni a gém..
  • TDC Geronimo
    #155
    majd kiderül mennyire az