9
  • Atkamon
    #9
    Én nagyon várom. Bárki bármit mond, nekem nagyon nagyon tetszett az első, nem tudtam megunni. Asszem 4x vittem végig... nekem ez az egyik kedvencem. Persze, voltak benne hibák, és valóban több időt fordítottak a grafikára mint a játékra magára, de most, hogy már a grafika megvan, reméljük a játékkal is többet foglalkoznak majd.
  • ffxi
    #8
    Reméljük nem lesz túl nagy gépigénye. 4850 ölég lesz C2D6550 mellett? :S
  • zolo
    #7
    Egyébként várja valaki?
    Szép volt (bár elég fehér), a mozgások és animációk jók, voltak és még talán az irányítás is.
    De.
    Átvezetők elnyomhatatlanok, már az elején is ismétlődő-unalmas feladatok, felirat hiánya, hosszú töltés, kb 2 napig ha játszottam vele.
    Pazar volt a kidolgozás, de ezt tette ki a játék 80%-át, a többire már nemjutott kapacitás. Sokkal jobb második részre vágyok.

    És annál is inkább az új Prince -re.
  • Etinger
    #6
    Uncsi. Hajrá Prince.
  • Adam II
    #5
    Jajj ne kezdjétek már megint ezt a konzol vs. PC keresztes hadjáratot lesz mindkettőre úgyis mert külföldön többen vesznek eredeti PC játékot (ne magyarokból induljatok ki) és még ha nem is veszik meg olyan hűdesokan akkor is jól jön a fejlesztőknek egy kis plussz zsebpénz.

    Az meg, hogy lesz folytatás marha nagy hír. A játék végéből egyáltalán nem jöttem volna rá magamtól.
  • Cortex
    #4
    Megnéztem... Nem dobtam hanyatt magam. S ne a torrentet nézd, hanem az eladási adatokat PC-n meg a konzolokon.

    Nem vagyok PC ellenes, de konzolokon tényleg több(jóval több) játékot adnak el.

    Amúgy sztem is lesz 2. rész PC-re, pontosan úgy, ahogy írtad, fél évvel később, pici vátoztatásokkal.
  • Magiszter
    #3
    "azt mondták nem lesz a 2. rész PC-re sajna."

    Mindig ezt mondják. XBOX, PS3, Nintendó, Tamagucsi exkluzíív, Pfujj a Pc rossz, a pc maga az anti-krisztus, meg minden bűn forrása. És erre egy vagy fél év múlva jön a picit megváltoztatott (kék helyett zöld lesz a főhős haja) PC-s verzió. Akik meg azt hangoztatják hogy PC-re a kalózkodás miatt nem hozzák ki, nézzenek fel egy torrent oldalra és írják be az XBOX szót. Hanyatt is fognak esni.
  • Balumann
    #2
    "Készül Altair második kalandja"
    "egyáltalán nem biztos, hogy újra Altair bőrébe kell majd belebújnunk.

    Mindenesetre ha jól emlékszem, azt mondták nem lesz a 2. rész PC-re sajna.
  • ZsZso
    #1
    Összegezve a cikket:
    "a pazar premier után pár nappal be is jelentették, hogy ezzel még nem ért véget a középkori bérgyilkos-franchise" - régi hír, mindenki tudta, hogy triológia lesz ... asszem itt is megírták (ha nem tévedek épp Ötvös Úr)
    "csak pletykák - karakterünk úszni is tud majd és egyáltalán nem biztos, hogy újra Altair bőrébe kell majd belebújnunk" - pletyi? SG.hu lesz a számítógépes játékok Kacsa -ja?

    Talán majd a következő jobban sikerül ;).