23
Telefon magyaritas
  • TenacS
    #23
    Sziasztok, nekem most lett egy T-Mobile Pule-om, de nincs rajta magyar nyelv és sehol nem találom a neten sem.

    Előre is köszi :)
  • sbala89
    #22
    sziasztok!
    Nemrég vettem egy Nokia 6100 telefon, és nicns rajta megyar nyelv! Tudnátok segíteni hogy "varázsolhatnék" rá magyar nyelvet, s új szoftvert?!

    Várom válaszotok!
    köszi!
  • atomkrumpli
    #21
    itt a linked ...jó lusta vagy
  • baunty
    #20
    :) mindent vagok a telon. nem az a gond hogy tok kinai, csak azt gondoltam hogy vki majd tud valamit es ad egy linket es mehet a kukaba a topiv. nemhittem hogy ennyi marhasagot fogtok ideirni. meg 1x mondom nem azert mert nem tudok, csak szeretnem ha magyar lenne rajta
  • Dean Winchester
    #19
    miért kell lenézni ha vki nem tud angolul ?egy angol miért nem tud magyarul,mondhatnánk ezt is!
    amúgy nemtudod hány éves lehet még csak 12 és akkor honnan a fenéből kéne angolul tudnia?sehonnan ....
  • solo
    #18
    Nekem is, és az amegdöbbentő, hogy angol nyelven sokkal gyorsabb, mint gányolt magyar nyelvvel : OOOOOOOOOO
  • KILLER2
    #17
    Gondolom mert külföldről hozták be a telefont és ezért a product code alapján az eredeti angolt teszi rá.
  • Super Saiyan
    #16
    jaja! 007 fíling mi? :D
  • Slayerboy
    #15
    angol telo rulllz
  • tomonor
    #14
    vagy az. Ám az enyém csak angolt rak rá valamiért, de nem érdekel (mer tudok angolul :D )
  • tomonor
    #13
    vidd el a mobilboltba és mond meg hogy rakják rá a legfrissebb magyar szoftvert. kb 3000-be fog kerülni (ha szerencséd van, ingyen)
  • Pepsi Twist
    #12
    nekem is :D de néha orosz vagy német :D mikor milyen a kedvem... de pl magyar sosem :D
  • pyrohun #11
    dettó. bár az enyémben hivatalosan még nincs is magyar nyelv :)
  • atomkrumpli
    #10
    USB adatkábellel számítógéphez csatlakoztatva a Nokia Software Update (NSU) program segítségével....

    a terminál fórumán rákeresel mondjuk a *A MAGYARÍTÁS TITKAI* topikra, sok hasznos infót kaphatsz
  • Sephi
    #9
    Nekem is. Engem idegesit ha nem angol nyelvu egy telo :D Eltevedek :)
  • baunty
    #8
    pf. ha lenne benne magyar akkor nem irtam volna.
  • w77d
    #7
    nekem direkt angol a mobilom.... jobb is így
  • Alexease
    #6
    Nem az a gond, hogy a telefon Angol nyelvu, hanem hogy te nem tudsz 8 Angol szot sem;) Hihetetlen, hogy 2008-ban az embereknek ilyen problemaja legyen:(
  • Vlala #5
    Biztosan találsz a menüben olyat, hogy Settings. Benne kell lennie egy Language menüpontnak, amiben szinte tuti, hogy találsz magyar nyelvet. Ha nem, akkor szoftverflash következik.
  • Petka
    #4
    Link
  • LeonSilver
    #3
    Angol ...
  • b1t3gr1ff
    #2
    hááááááááááhhh

    és milyen nokia az vazzeg?
  • baunty
    #1
    hy!
    nekem van egy nokiam es az a gond hogy angol.
    ha lehetseges hogyan tudom magyarositani?
    ha vki tud valami megoldas, vagy link azt megkoszonnem
    THX