6
  • Gora
    #6
    Hali
    Nemtudom ide kapcsolatos e a problémám de szerintem igen.Kb 3napja nincs hhang a netemen semmien böngészővel se.Maga a windózom szól meg minden de a neten nincs... se youtubon se videobombon semmi hang csak kép.Néztem a beállításokat ninsc letiltva semmi.Más fórumokon is nézelödten találtam emgoldásokat de nem hasznáéltak semmit.Ujratettem a firefoxot a flash playert de ugyis semmi.Aki tud az HELP PLÍÍÍZ
  • Gerygrey
    #5
    megállapítja, hogy az internet már ma is, de holnapra mindenképp megkerülhetetlen

    Megállapíthatták volna, hogy már tegnap is az volt, csak szartunk rá. Jóreggelt.
  • MerlinW
    #4
    "Vessen magára az, aki nem tud különbséget tenni a hülyeség és a tény között."
    Az emberek több mint 70% nem a gondolkodó fajtából van. Rajtuk él a média, a politika, a cégek és mi is.
    Csúnya gondolatmenet de tény, hogy a buta emberekből táplálkozik a felvilágosult (direkt nem az okos szót használtam).
    Tehát a többség vessen magára. Azonban emiatt mi szívunk mióta világ a világ.
  • n3whous3
    #3
    Vessen magára az, aki nem tud különbséget tenni a hülyeség és a tény között. Mert nem mindenben lehet, de vannak emberek, akik alapvető dolgokon se gondolkoznak el és beszopják.
  • endrev
    #2
    Amint elkezdődik egy kampány, vége a demokráciának.

    Mert pszichológiai eszközökkel befolyásolják a döntést, nem tárgyilagos megközelítésben, észérvekkel.

    Honnan a túróból vettük, hogy így kell döntést hozni a sorsunkról? Úgy tűnik a lakosság még mindig nem szívott (szívatta meg magát) eléggé.
  • Vorpal
    #1
    Kifelejtettük : WEB 3.0 hogy nehogy nyugodtan aludjunk....