41
Secret Service
  • Narxis
    #41
    Meg kell kerülni.
  • ricsa008
    #40
    sikerült csak amikor én néztem a helikopter melletti átjárot mindig tűz égettt és nem tudtam átmenni most sikerült
  • Narxis
    #39
    Vedd fel a sniper puskát és nézd a környező tornyokat, amúgy szabad szemmel is látható. Nem tudom mi a bajotok, egy sima arcade lövöldözős játék, tökéletes egyszeri szórakozásra.
  • ricsa008
    #38
    a gow ot már 3x végigtoltam amúgy ez sem rosz nekem nem a grafika a lényeg hanem egyrész az hogy menjen másrész hogy egy kicsit lekössön.aztán 1-2 hét aztán úgy is beindulnak a dolgok Mirrors edge, Saints row 2
  • Prince23
    #37
    Inkább ehelyett nosztalgiázz mondjuk 2007-es igényes játékokkal... pl goW
  • ricsa008
    #36
    nah jah pedig valamivel muszáj elütni az időt még legalább 1 hétig
  • Prince23
    #35
    Sztem senki sem játszik ezzel a förmedvénnyel, csak aki nagyon unja magát :D
  • ricsa008
    #34
    senki?
  • ricsa008
    #33
    valaki tud segíteni?
  • ricsa008
    #32
    én már az elején nem találom a raketavetős mukit? mondja hogy a fémtoronynál de ott nincs senki
  • ibrik
    #31
    Nem az év sikerjátéka, de mivel én készítettem a SOF3 magyarítását is, a hasonló motor miatt ezt is megcsináltam (meg még ott lesz a Civil War is harmadikként).
  • Prince23
    #30
    Neked tetszik ez a játék? :O

    bár köszi a magyarítást...
  • ibrik
    #29
    Elkészültem a Secret Service: Ultimate Sacrifice magyarításával.
    Az oldalamról letölthető: http://ibrik.atw.hu

    Ugyanott megtaláljátok a záró videó magyar feliratos változatát is.
  • gabor 32
    #28
    Hello!(Can you run it?)Ezt ird be a google-ba és találsz egy oldalt ahol meg lehet nézni miért nem megy a kiválasztott játék az adott gépen! Az oldal használatához telepiteni kell egy kis progit amit automatikussan felkinál.Belinkeltem volna az oldal cimet de biztonsági okokbol nem engedik még.A helikopter előtt jobra kel menni ott van egy távcsőves azzal lehet a rakétásokat leszedni.Én is elakadttam ahogy leértem a metrohoz a keritésben áram Az ajtok amit találtam nem nyillnak(vagy nem tudom hogy nyillik)Előre is kőszőnőm.
  • TotesZ
    #27
    Hello! Nálam az a gány, hogy elindítom a játékot és már az előzetes videóknál tök sötét a kép és csak hang van... videokari driver legfrissebb, directX is Klafa, egyszerűen nem tom elképzelni miért cseszekszik itt velem.. Nem volt senkinél ilyesmi, vagy nem tudjátok mi lehet a baj? kösziiii
  • Narxis
    #26
    Nincs.
  • Kaslerka #25
    Semmi köze a COD:WAW motorhoz, ez CloakNT Engine. Amire hasonlít az a Soldier of Fortune 3. Teljesen ugyanaz, csak más a köntös és nem libben le a kéz meg a láb. :) Amúgy ugyanaz a problémám ezzel is mint a SOF3-al, egyszer csak gondol egyet a game és nem tudom lelöni az emberkéket. A fickón nem vált pirosra a célkereszt, hanem kb 2méterrel mellette... Király, hogy a falat kell lönöm és akkor esik össze a fickó... Másnak nincs ilyen problémája?
  • Prince23
    #24
    Csak követtem az iránytű jelzéseit.
  • Narxis
    #23
    Hogy kerülted meg az elején a helikopter roncsait?
  • Prince23
    #22
    Tovább vittem de az 5. bomba hatástalanitásra már azt mondtam Köszönjük szépen. nagy szar játék, ennyi.
  • Prince23
    #21
    Kipróbáltam... kissé Quantum of Solaces a grafika is, meg a hangulat is. nagyon úgy néz ki, h egyszer érdemes végigjátszani eme treyarchos üdvöskét :D
    Átlagémnek virit igy elsőre
  • Narxis
    #20
    Elakadtam az elején, terrorista arcok lelőtték a helikoptert és azt mondják nekem, hogy a fák mentén menjek a helikopter mögé és likvidáljam a rosszarcokat. De csak egy helyen tudok bemenni a fák mögé, ott pedig nem lehet tovább menni. Heeeeeeeeelp
  • Kaslerka #19
    Az opciókba. Szerintem korrekt a grafika. Fegyverek is szépek. Ugyanaz mint a SOF3, csak itt nem szakadnak a végtagok.
  • Prince23
    #18
    Hehe, a cod:waw motor fut alatta... treyarch. amúgy szaggat? :D
  • timantes
    #17
    hol kell állítani a felbontást ??? és a grafikát ?? BŰNRONDA A JÁTÉK , nem látni semmit!!!
  • Prince23
    #16
    HD trailer!
  • Prince23
    #15
    Szerencsére csak sima dvd-s. nem dl-es.
    majd jön a rld, majd az beszerzem :D
  • Viktorr
    #14
    Na már meg is jelent:)
    Secret Service: Ultimate Sacrifice (c) Activision PROCYON 57x50 MB
  • Prince23
    #13
    Egy hét és megjelenik a codwaw-al.
    Sztem a játék stilusa tök olyan lesz mint a 007: Quantum of Solace-nak. Még a grafikája is olyan mint a QoS.
  • R0zs0máK
    #12
    De égés :DDD
  • Prince23
    #11
    Akkor ez olyan mint az undercover esete? mert az tiszta mw 2, csak jobb grafikai köntösben.
  • a.carkey
    #10
    Íme!
  • a.carkey
    #9
    Volt már egy ilyen játék kb. ugyanezzel a névvel az Activisiontól.
  • Prince23
    #8

  • Adam II
    #7
    Chuck Norris
  • Adam II
    #6
    Szegény :(
  • Atkamon
    #5
    Az utolsó képen szegénynek kiáll egy cső a vállából
  • utgyuru
    #4
    ki akarná megvédeni az amerikai kormány bármelyik emberét is ?
  • Prince23
    #3
    Még lehet annyit sem :D
    Játékmenetileg azért remélem nem olyan lesz mint a SAS secure tomorrow.
  • n3whous3
    #2
    kb annyit is fog érni, mint 20 dollár :D