10
  • Möci
    #10
    A legújabb vibrátorokra is kéne kamera és akkor már jó lenne, ha lehetne velük telefonálni, valamint webkamera funkciójuk is lehetne.
  • öregember
    #9
  • Loál János #8
    Seggszőrsűrűség-becsülő.
  • Epikurosz
    #7
    +UV-mérő
  • Epikurosz
    #6
    Az nem tartható, hogy az ember zsbe tele van mindenféle szarsággal: külön mobiltelefon, digi fényképezőgép, videorekorder, PDA, GPS, FM rádió, MP3 lejátszó stb...
    A tendencia egyértelműen az kell, hogy legyen, hogy integrálják ezeket a szolgáltatásokat, sőt, újakat raknak bele. Például: vérnyomásmérő, vércukorszintmérő, időjárás-előrejelző stb.
  • Tetsuo
    #5
    GPS megy bele ;) kukoricapattogtato pedig a kovetkezo lepcso lesz! :P
  • mrlujoak
    #4
    Az L700 a híresztelésekkel ellentétben nem lett optikai zoom-os...
    Ha belegondolunk, hogy a sima digitális gépek mekkorát fejlődtek az utóbbi 10-12 évben, ráadásul mekkora léptékkel fejlődnek ma, akkor nem kell sok évet várni, hogy a mobiltelefonba épített érzékelők, és lencsék a magas elvárásoknak is megfeleljenek.
    Az a pletyka sem tűnik lehetetlen elképzelésnek, hogy a digitális kompaktok teljesen egybeolvadnak a mobiltelefonokkal.
  • Tinman #3
    Van már olyan telefon (Samsung G800 vagy L700) amiben van optikai zoom!

    Nagyon kellene a Nokia telókba is... 5 MP bőségesen elég, ki ne szarja le a 12 MP-elt, ha egyszer nulla optikai zoom van.

    Optikai zoomot akarunk!
  • babajaga
    #2
    "A tendencia a digitális tüköreflexes gépeket egyelőre nem érinti"

    De,de. Érintse! Tegyenek a DSLR-ekbe DVD lejátszót meg felvevőt meg GPS-t, meg kukoricapattogtatót is.
  • torcipepe
    #1
    én azon szoktam röhögni, mikor a sok balek "zoomol" a telefonjával, amiben persze csak digitális zoom van, az meg semmire sem jó. én mindig anélkül készítek képet telóval, otthon a PC úgyis kinagyítja és jobban is, mint szegény telefonok.
    a wi-fi, gsm, gps képes pda-k talán az egyetlenek, amiknél tényleg jó, hogy sokminden van egybe zsúfolva. a kamera persze azokban sem valami tökéletes. bár a sajátomban a normál és a macro mód közötti váltás fizikailag működik, nemcsak a program változik.