38
FIFA 09-ps2
  • akyyy
    #38
    kösz, hogy felhoztad a témát legalább törlöm a kedvencek közül :D
  • HITMANHUN
    #37
    sziasztok
  • longdrink
    #36
    Hali Srácok!

    Nem akarok ennek a kérdésnek új topicot nyitni, de a Fifa 10 és a Fifa 12 között (ps2 verzióról van szó) a légy profi módban van bármiféle újítás? Mert játszottam kb. 2 órát, de az ég világon semmi újdonságot nem vettem észre. A kamera kezelés sokkal jobb a PES-ben, nem javítottak azon sem, hogyha létrehozok egy új fiatal focistát, akkor az csak kis csapatba kezdhessen és évekkel később érdeklődjenek csak a nagy csapatok, ahogy az életben is, a játékos fejlődési része is sokkal jobb a PES-nek. Van erről véleményetek? Vagy már mindenki csak az új gépeken nyomja? :)
  • Gattuso113
    #35
    hali. vki tud segiteni mi a fifa09 gombkiosztása(lövés,passz)ps-re mert mennék versenyre.thx
  • akyyy
    #34
    xbox360! de ugyanaz sztem mint ps2:D mibe külüönbözik akettő semmibe :D
  • trick daddy
    #33
    az szerintem x-360 nekem is ugyvan
  • trick daddy
    #32
    de kár hogy hogy a club-ba nem lehet megvenni azokat a játékosokat akik a játékban nem szereplö klubbokba vannak Pl nálam :Wágner Love (fura neve van)aszhem v-mi orosz club-ba van az pedig nincs a game-ben
  • bigbigle
    #31
    mivel nyomod???(ps2?)
  • akyyy
    #30
    megvan, meccs közbe lehet állitnai a hangot

    de amugy nem értem.
    tőlem mindig elveszik a labdát, de én alig tudom az ellentől elvenni, van hogy a saját kaupjuktól az enyémig egy ember lazán végigviszi, én folyamatosan rajta, nyomogatom az A-t, és semmi.
  • bigbigle
    #29
    acmilan
  • trick daddy
    #28
    hy all ki melyik club-al nyomja a manager mod-ot ??
  • bigbigle
    #27
    nem találom
  • akyyy
    #26
    alig lehet hallani
  • bigbigle
    #25
    holnap megnézem.de nem elég hangos?
    mert nekem alapból elég hangos
  • akyyy
    #24
    hát ott csak a meccs hosszát lehet, meg nehézséget
  • bigbigle
    #23
    beállítások?
  • akyyy
    #22
    hogy lehet kommentátor hangerejét megnövelni?
  • bigbigle
    #21
    a magyar ps2 oldalon levan írva
  • sam32
    #20
    Hali nem tudja véletlen valaki, hogyan kell ps2 vel interaktiv (online) játszani? köszike
  • mate317
    #19
    Ez kemény:D Nem az AI lesz erőssebb, hanem egy gól 6ot ér neki:D
  • robi11
    #18
    kössz
  • zsolti7755
    #17
    beállításoknál a játék sebessége menü alatt
  • robi11
    #16
    meikel kel gyorsítani a játékot?
  • bigbigle
    #15
    Hali.az a problémám hogy hirtelen most mint ha meghülyült volna a progi.Mert hogy mindik 10 P-et játszok (meg is néztem a beállításoknál és 10P) és elinditok egy meccst az első félidő 1-2 perc alatt le megy és a második mit ha 10P-et játszanék.Ez az egyik a másik ha gólt kaptam akkor 6-ot ír neki és ha még egy gólt kapok akkor meg 7-nek írja (lehet hogy azért mert most mindent átállítottam világklasszissá)???
  • trogerzsiger
    #14
    pcs topikba.
  • koj
    #13
    Hali! Van 1 problémám! Amikor elindítom a játékot megy meg minden maximumon (pc), és amikor elindítom a játékot akor se akad megy rendesen maxon és egyszercsak elkezd a monitor felső része szinte hangyafocizni! az alsó részen rendesen megy a játék a felső része meg
    vibrál! Miért?
    Ja a gépem elég: Intel Core2 Duo 3 Ghz, 2 Gb RAM, Nvidia Gforce 8800 512 mb.
  • Monoton
    #12
    Kicsit idegesito hogy a gepnek nem fujja be a 1,5 méteres lest :D
  • kas123
    #11
    Kell 1 külön FIFA pc topic, és egy FIFA konzol topic és ennyi.
  • bigbigle
    #10
    de a játokosok-ban van de az 99%-ban pc.
  • Monoton
    #9
    Egy sima összevont Fifa topik kell, nem mindig ujat nyitni evente.
  • akyyy
    #8
    de bőven elég lenne 1 fifa 09 topik konzolba, abba legalább talán lenne 100nál több hozzászolás mert nem hiszem hogy sokan fifáznának ps2-őn:)
    (lásd xboxnál is 13 hozzászolás van)
  • John Cena
    #7
    08

    09
    és itt
  • bigbigle
    #6
    úgy gondoltam a ps2-es be ps2-es tapasztalatok.
  • redbull0304
    #5
    Nem... Nekem a 2008 is megvan... :D
  • John Cena
    #4
    nem :) van 08 meg 09 is:)
  • trogerzsiger
    #3
    2007 a legutolsó fifa ps2re nem ?:D
  • akyyy
    #2
    van már ilyen topik - vagy minden konzolnak legyen külön topik? olyan sok különbség van a két játék között? mert még pc meg konzolközött oké (bár sztem fifánál pont nem) de két konzol verzió között???
  • bigbigle
    #1
    Ide mindent ami Fifa 09-ps2-es verzióval kapcsolatos.Tapasztalatok ,kérdések ,válaszok ,stb...