30
  • Robi944444
    #30
    XT familly 9600 DDR1 256 mb videokarival menne ja es shader model 2.0
  • kokos
    #29
    Hali!Fallout 3 Forum nincs az sg-nek?nem találom sehol!Nem a gépigény!
  • attila117
    #28
    csá
    ati radeon 9600pro shader 2.0 256mb-t os karival menne?
  • Narxis
    #27
    Az még nem végleges, nem számít.
  • zola2000
    #26
    Mi az hogy fogják, már rengetegen warewzolják is, mint ahogy a cikk is írta.
    Csak a pirate bayről több mint kétezren töltik lefele...
  • Narxis
    #25
    Pedig sokan fogják warezolni. Ez tuti.
  • dronkZero
    #24
    Én meg úgy tűnik a fennmaradó 1.47%-hoz tartozom a 64bites XPmmel... :)
    Mondjuk nem használom ki, csak 2G van benn. Bár ha tényleg 3600HUF/giga, akkor holnap feltöltöm a slotokat... :)
  • A1274815
    #23
    "(Ugyan nem ide tartozik, de érdemes megnézni az oprendszerek megoszlását is. )"


    XP: 80,77%
    Vista x86: 15,08%
    Vista x64: 2,68%

    Nem értem miért, hiszen itt majdnem ugyan annyí, mint itt.

    A legfőbb baj talán abból van, hogy ennyí 32bitest használnak.
  • neoG
    #22
    Senki mögött nem állnak csőre töltött fegyverrel, hogy meg kell venni a hardware-t.Mindenki maga választja meg, hogy mire költi a spórolt pénzét.
    Aki ezt a hobbit választja, az meg úgyis tudja, hogy drága móka!
    (amúgy annyira nem is:3600ért már kapni giga ramot,6800as bagóért van,2.4es proc meg szerintem nagy részünknek alap -bár nem tok statisztikát, csak magamból indulok ki:) )
  • zola2000
    #21
    Na ja, ez magyarország, örüljünk, hogy konzolra telik, nem hogy atom pc.
  • csgj
    #20
    Ó, persze, mindenki olyan qrva gazdag ebben az országban, hogy drága "NASA-gépekre" költi a megspórolt pénzét! "-.-
  • pepe792
    #19
    Aki esetleg még nem látta: http://tv.gamestar.hu/video/fallout-3-elso-latasra
    A karaktergenerálás az visz mindent. :)
  • Polemius
    #18
    nohea:

    "Többmagos proci már mkinek ki van pipálva rég, ahogy egy min 8800as v azzal megegyező Ati videókártya."

    Ez azért barokkos túlzás, a játékosok többségének gyengébb cucc van a gépében.

    Lehet nézegetni pl. a steam statisztikáit: http://www.steampowered.com/status/survey.html

    (Ugyan nem ide tartozik, de érdemes megnézni az oprendszerek megoszlását is. )
  • savior
    #17
    az zombis reszeknel tiszta hellgate london
  • feamatar
    #16
    nem fps lesz. olyan lesz mint az oblivion vagy mint egy egyszszemélyes wizardry(no persze nem annyira hc). Az biztos hogy nem lesz olyan mint a régi falloutok. de nem is a régi team csinálja. a lényeg hogy névtől függetlenül jó legyen
  • hawkie22
    #15
    Hát nohea, tényleg csak a magad nevében beszélj. Nekem van egy asztali gépem, sima 2,4-es AMD procival, meg egy ATI Radeon 9600Pro-val. Ezen kívül van még egy laptop, ami megintcsak nem az élvonal. De egy játék kedvéért nem fogok fejleszteni gépet, főleg, hogy a nagy gép gyakorlatilag már csak akkor van használatban, ha valaki jön hozzám, és bekapcsolja. :D
  • feamatar
    #14
    egy laptop is elég csak nem kell 16x aniso meg 4xfsaa beállítások mellett játszani. Én mióta az eszemet tudom nem játszok fullgraf mellett csak 2-3 év késéssel, nekem ezzel nincs bajom. Ha meg sima tévére kötve tolom a laptopot, akkor amúgy se érek túl sokat a nagyobb felbontással. Emellett meg nem integrált vgas laptopot kell venni. Bár őszintén szólva a mostani gépem se használom ki teljesítményileg(legutóbb is Mega Man 2t toltam végig emulátorral)
  • Stonee
    #13
    hát pedig ez az lesz... ha simán csináltak volna egy a sorozathoz méltó igazi szerepjátékot nem lett volna akkor bevételük. sajnos ma már csak a pénz számít. kapunk egy agyatlan, de látványos FPS-st, amibe beletettek némi karakterfejlesztős RPG elemet, h azért a látszatra adjanak.
  • nohea
    #12
    Jah, hát, kinek a pap, kinek a paplan - nekem mondjuk semmilyen konzolom nincs. Úgy egyáltalán. Laptop meg szvsz nem játékra lett kitalálva, illetve persze, félmillió körül/fölött lehet arra kihegyezett laptopot is kapni, de az meg már irreális...

    Konzol vs PC marhaságot meg sajnos nem az újságírók gerjesztik, hanem a játékfejlesztők/-kiadók... olyan elképesztő beszólásaik vannak embereknek, akik a PC nélkül sehol nem lennének, hogy nem is csoda, ha a PCs játékostársadalom felkapja a vizet.
  • Tinman #11
    Aki EZT lewarezolja annak le fog esni a .....

    Egy voodoo szertartás keretében a Fallout rajongóknak hála minden F3 warezolót ez az átok fogja sújtani.

    Jó szórakozást!
  • Adam II
    #10
    Szerintem a cikkírók is direkt gerjesztik ezt a konzol vs. PC marhaságot.
    A Fallout 3 meg JÓ játék lesz és alig várom már. De nem fog a rajongóknak tetszeni (már most leírják) és ezért messze el fogok kerülni minden vele kapcsolatos fórumot ha lehet mert a sírás és nyavajgás illetve elégedetlenkedés és az ebből fakadó értelmetlen viták mértéke gigászi lesz.
  • zola2000
    #9
    Egyébként ha kell egy olyan gép olcsón, ami még 2012ben is normális játékgép lesz, akkor: Katt ide :D
  • zola2000
    #8
    Habár egyenlőre nem sokáig vittem el a fallout3mat, mert tényleg nagyon bétás lett a "demója". Majd ha kijön a teljes játék, abba jobban belevágok.
  • zola2000
    #7
    Nem, ez egy RPG, néhány akció elemmel megfűszerezve. Ugyaolyan jól kidolgozott az RPG része is mint a régi falloutokban, a néha előforduló akcióelemek meg nem annyira zavaróak, és nem is rosszak. Kb ugyanolyan mint pl a fallout tactics valósidejű harcrendszere, csak itt 3dben.
  • Aquli
    #6
    csak könyörgöm, ne csináljanak a falloutból egy kibaszott horror-fpst :\
  • feamatar
    #5
    csak a magad nevében beszélj. Én pl laptopon akarom nyomni a cuccot, ebben pedig csak egy ati 3470es kártya van. Úgyhogy örülök hogy fog menni az én gépemen is. Öcséméknek is csak egy X1650ük van. És örülök hogy egy 3 éves konfiggal még ma is lehet normálisan játszani(kivéve persze Crysist...)
  • zola2000
    #4
    Hát nem tudom, de akinek olyan PCje van, az már biztos vett egy xboxot is mellé. Nekem nincs pénzem olyan PCre, a konzolok mellett.

    Egyébként láttam én is fallout3 "demóját", és elég jó játék lesz, csak tényleg nagyon alfás.
  • nohea
    #3
    Valahogy egy ideje nem is értem, minek vacakolnak gépigényekkel. Többmagos proci már mkinek ki van pipálva rég, ahogy egy min 8800as v azzal megegyező Ati videókártya. RAM pedig még régebb óta nemigazán kérdés sztem, egyszerűen olcsók a DDR2k.

    Warez pedig no comment, már az összes mindenem tele van azzal, ahogy (és akik) telesz.rják ezzel az összes nyilatkozatot/hírt.
  • sleepyhead
    #2
    buta scary man. egyrészt megnézed a konzolos letöltéseket akkor látod hogy a pchez képest elenyésző, plusz nagyon kevés konzolos fogja megbontani a gépét. buta, buta scary man.
  • ScarY MAN
    #1
    ennyi... ha a pc játékoknak nincs jovoje a warezolas miatt, akkor a konzol jatekoknak sincs jovoje...
    ergo... a jatekoknak nincs jovoje...
    DE! mivel ez egy nagy fa***g tok mindegy hogy hol van warez vagy hol nincs. Warez volt, warez van , warez lesz. (sajna nem sajna mindenki dontse el)

    Amugy meg gepigeny :
    Sztem jo :) ... bar azert lentebb is vihettek volna. Mondjuk engem nem erint :)