48
Trendi és aktuális frizurák
  • KolkaF
    #48
  • interdit
    #47
    Sziasztok!
    A Clips Nemzetközi Fodrásziskola tanulója vagyok. A négy női alaphaj vágáshoz keresek modelleket. A suli internetes oldala: Clips Hairdresser Academy
    A VI. kerületben, a Hajós utcában található. Profi oktatók felügyelik a munkánkat.
    Ha érdekel egy ingyenes hajvágás, ne habozz, írj egy e-mailt a következő címre: [email protected]

    Nem fogod megbánni!
  • Heide
    #46
    Sziasztok, ha érdekel valakit hajmodellkedés vagy ilyesmi frizura ingyen, írjatok! Fodrásztanuló vagyok és nagyon keresek egy megbízható fiút min. 7 cm hajjal. [email protected]

  • RoyalPredator
    #45
    Hali. Meleg van, nyár van, aztán poénból arra gondoltam, hogy fehét hajjat kéne produkálni, mint tavaj Sensation White-on, csak akkor simán befujtuk valami víz alapúval, hogy a neonban viccesek legyünk. Csak az teljesen lekopott harmadnapra, és folyamatosan összedzsuvázni vele a hajat már nem épp a vicces kategória.

    Erős, sűrű, hajam van. Gondoltam a kiszivatásra, vagy hidrogénezésre, talán ugyan az a kettő. Nemhiszem hogy kikészítené, sőt, örülnék is neki, ha "megtörné" a hajam saját akaratát.

    A kérdéseim: Mégis, most 2010-ben, mennyire cseszi szét az amúgy erős hajat? És ez az eljárás egyenesít is? Vagy egyenesítésre mást ajánlotok (hajvasalón kívül)? Meg mennyibe kerül egy ilyen szolgáltatás fodrásznál?

    A dolgon átesettek véleményét várnám, vagy akinek van tényleges tudása, tapasztalata a témában. Lehetőleg PMben. Hogy a végén ne kelljen skinhead topicba költöznöm^^ Köszi.
  • Avpfan
    #44
    szerintem szarok..
  • Lenga
    #43
    Mi a véleményetek a mai divatos emo frizkóról???
  • Lenga
    #42
    Ha valakinek van valami kérdése írjon nyugodtan
  • klicskaw
    #41
    nekem az egyik haverom is vasalja a haját,igaz csak havonta kb..:) na de én ritkán se javasolnám,sokan írták itt h mennyire roncsoló és teljesen igazuk van..
    nincs az a szuper balzsam vagy sampon ami teljesen megóvná vagy regenerálná a hajat egy ilyen mértékű károsodástól
  • blondy20
    #40
    fontos a hajvégápolás főleg akkor ha vasalja a haját! gondolj bele 180 fokra lehet felmelegíteni a hajvasalót és azt érinted a hajadhoz, eléggé roncsoló!
  • Lenga
    #39
    Szia.
    Igen ezek fontosak.
  • gibbone
    #38
    Barátnőm sűrűn vasalja a haját, sokszor meg is mondom neki. De ő is használ valami balzsamot meg hajvégápolót vagy mit, ezek ilyen fontosak?
  • jackcsabi
    #37
    Köszi a választ.
  • Lenga
    #36
    Sziasztok
    Se sampon se balzsam nincs ami segítené a vasalást.Sampon az teljesen mindegy mit használsz vagyis a hajtipusodnak megfelelően.Balzsamot azért ajánlatos használni mert a mindennapi vasalástól károsodik főleg ha az még vegyszeresen is van kezelve(pl. festés,melír).Ajánlatos használni vasaló sprayt,ezt lehet kapni pl a Media Markt-ba a hajvasalóknál vagy fodrászkellékesbe.Ja azt ne felejtsétek el ,hogy vizes vagy nedves hajat TILOS vasalni!!!Ha a hajad normálisan ki van vasalva akkor az bírja egész nap.Én nekem bírja 4-5napig.:)Ha van benne természetes hullám azt nehezebb vasalni és az előfordulhat ,hogy nem bírja ki csak egy napig.Főleg ha nedves helyen jársz mert akkor egyből behullámosodik.Ha van még valami akkor írjatok nyugodtan.
  • jackcsabi
    #35
    Hajvasalóval kapcsolatban: Hogy ha majd minden reggel kivasalom a hajam akkor az egész nap megtartja magát? Vagy csak egy ideig?
  • karribi
    #34
    vannak ilyen balzsamok amelyek külön vasalt hajra kaphatók, mert ugye igen erős a haj szerkezetének a károsodása ezért célszerű vmit használni..
    olyan samponról amúgy nem tudok ami mosás után is megőrzi a vasalást:)
  • Kasabian
    #33
    Hát azért mosás után vasalni kell mindenképp, nincs az a csodasampon ami ezt mellőzni tudná
  • mekkano
    #32
    Vasalthajra valami spéci sampont tudsz ajánlani? Vagy arra teljesen mindegy, úgy is újra kell vasalni mosás után? :)
    Még csak tervezem a dolgot, ezért kérdem...
  • Lenga
    #31
    Szia,örülök,akkor hajrá.Nekem Babyliss vasalóm van 4ezer volt és tökéletes.
  • jackcsabi
    #30
    Szia, hát most kaptam némi pénzt, és elkezdtem gyüjteni. Utána néztem a hajvasalóknak láttam 7ezerért egész jót, sztem majd megveszem és akkor meglesz oldva a dolog :)
  • Lenga
    #29
    Szia,ha nincs most pénzed hajvasalóra akkor lassan gyűjts nem kerül manapság sokba.Addig is azt tanácsolom hogy hajmosás után hajszárítóval és kefével szárítsd ki.Nem lesz teljesen egyenes de legalább nem fog idétlenül állni.Ahhoz hogy szép egyenes legyen csak a vasaló jó.
    Írj hogy mire jutottál.
  • jackcsabi
    #28
    Szevasztok, jó ideje nemvolt ide írva, nade:
    Most kb. 3 hete döntöttem úgy hogy növeszteni fogom a hajam, de annyira lassan nö, söt még göndör is alapból, szóval elég hülyén nézek ki, kéne valami megoldás a göndörödés ellen. Hajvasalóra gondoltam, de nincs jelenleg pénzem...
  • Cat #27
    http://ourfashion.blog.hu/2008/10/21/nektek_ez_meg_tetszik_zac_efron_frizura
  • szjuca
    #26
    Virtuális fodrászat
  • Lenga
    #25
    Nem vagyok befolyásolható és lüke sem,csak egyszerűen érdekel ki mit szeret,miért fizet a fodrásznak,már aki fizet,és szeretném mindezt képekben!!!És persze szövegben is!
  • tigeroo
    #24
    növeszd meg oszt' kész :D

    én évente 1x járok fodrászhoz:D!
  • mila69en
    #23
    csatlakozom:DD
  • Taranov
    #22
    Azért ez nem tételez fel túlságosan divatos frizurát :)
  • moralosan
    #21
    1 kérdés:

    Annyira befolyásolható vagy, hogy neked eddig 10 ezer felett vágtak hajat, vagy
    annyira lüke vagy, hogy nem tudod: olcsó húsnak híg a leve?
  • Mirk
    #20
    veszek egy hajnyírót a tescoban, egy fodrásznál vajó hajvágás árátért, aztán elintézem magamnak
  • CheAteR88 #19
    kopasz vagyok:P
  • Tinman #18
    A legtöbb barom emós hajat akar... azt egyszer megtanulod az összes sérült hozzád fog járni.
    Meg lesz pár normális is, azokból úgysem lesz sok...
  • Pistike 007
    #17
    Nekem raszta séróm van, azt tanulj meg csinálni, KELL.
    (:
  • Pepsi Twist
    #16
    kopasz
  • kakaoskalacs
    #15
    jah komolyan :)
  • SötétBarom
    #14
    Csajom fodrász, emiatt évek óta nem voltam fodrásznál :DD
  • Zsolcz
    #13
    ?komoly?:D
  • kakaoskalacs
    #12
    én 3 évente jarok fodraszhoz és sajat magam vegzem a karbantartast :D
  • kocsisgabor9999
    #11
    LOL!!!!!!!! XDD
  • Alexease
    #10
    Szerintem, az aktualisnal elsosorban a divatra gondolt.
    A fodraszhozjarokat 3 nagy csoportba lehetne sorolni;)

    - Megszokasbol jarok, akik nem tudjak, akarjak sajatmaguk megoldani. Itt egy megszokott stilushoz, fejformahoz, szokashoz, kenyelemhez stb. igazodik a fodrasz.
    - Szuksegszeruen, igenyessegbol jarok nagyresze. Igenyesebb mutatvany, altalaban egyedi, ritkabban valtozik, minimalis divattal.
    - Elssosorban divatbol fodraszkodok;) Surun valtozik, neha extrem, szinte lenyegtelen a stilus, a fejforma, meg ha szarul, idetlenul nez ki, akkor is kell:))) Ezek egy reszebol kerulnek ki a vicces topic-ba bekerulo arcok:DDD
  • plas
    #9

    Haj