18
  • birdo #18
    Ilyen lehetőség nálunk is van... nem kell a comcédba menni érte.
  • irkab1rka
    #17
    "Hülye, aki manapság még SMSWEB-nek fizeti be a pénzét. Ha már pénzt ad ki szoftverre/filmre/zenére, inkább gyűjtsön még hozzá, és vegye meg a boltban. "

    ezen jót derültem. Tényleg ennyire hülye valaki, vagy fizetik érte?
  • Tinman #16
    Mi nem világos abban, hogy NEM ERRŐL van szó!?
    SMSWEB--> fizetsz a tolvajoknak
    Torrent--> free

    SMSWEB-nél a te pénzedből még nagyobb SMSWEB tárhelyek jönnek létre.
  • Tinman #15
    Leszarhatod... attól még mások tulajdonát teszed illegálisan magadévá, ráadásul a főtolvajoknak /smsweb üzemletetők/ meg fizetsz.
  • Visor
    #14
    Itt nem a szolgáltató a felelős, hanem akik a cuccaikat elrakják ott. A szolgáltatót nem érdekli, hogy tiszta vagy nem tiszta anyag van ott, csak a szolgáltatónak jöjjön a pénz. Az hogy ha valaki letölt valamit a neten (torrent, warez egyép p2p), hát töltsön. Egyébként a letöltés még rendben van, csak a terjesztése már illegális.
  • Narxis
    #13
    Jaj, hagyjál már az erkölcsi szarságaiddal, leírtam, hogy miért éri meg a 21. században ilyen szervert üzemeltetni és, hogy miért népszerű a mai napig. Az, hogy kit zavar kit nem LESZAROM, egyéni szoc. problem és vitassátok meg magatok között.
  • Tinman #12
    Spóroltál?

    Te összekevered a LOPÁS és a SPÓROLÁS fogalmát... nem is kicsit.
  • Narxis
    #11
    160Ft-ért 3 napig tölthetek azt amit akarok, a sávszélességemnek megfelelő sebességgel. Tehát egy csomó játékot vagy szoftvert vagy akármit tölthetek le, megspóroltam 10-20 esetleg 30ezer Ft-ot. Ki a hülye? Persze én nem töltök semmit se, csak leírtam, hogy miért éri meg még ma is ilyen szolgáltatást üzemeltetni. :)
  • Falánk
    #10
    Teljes mértékben igazatok van!
    De itt a szolgáltató is benne van (burkoltan) mert miért ha nem a warezért hoz létre ilyen szolgáltatást? Nem kevés pénz esik nekik.
  • HENCIG
    #9
    A rohadékok!
    Még pénzt mernek kérni!.......
    No majd amikor sikerülne felszámolni az összes illegal cuccot...arra lennék kíváncsi, hogy akkor mibe fog kerülni egy film, egy szotver.....
    Amikor ms. ismerős elmondja, hogy nincs 200 ft egy xp.......
    Na de mindegy..
    Az a lényeg, hogy ha a rohadék "szolgáltató" pénzt kér érte akkor rohadjon meg és ez valamemnnyire mentesíti a letöltőt, hisz fizet érte....hehe...
    vicces
    Mi van ha "tévedés" áll fenn a dologban?
    Azt hitte szegény, hogy ez legális :DDD
  • szombi
    #8
    kurv* anyjukat, h. van pofájuk az ellopott tartalomért még pénzt kérni.
    az ilyeneket le kéne lőni...
  • Vorpal
    #7
    Gyökérkezelés kell az országnak
  • Tinman #6
    Az ország dugig van hülyékkel ezt elhiheted... annyi van, hogy lazán exportálhatnánk belőlük külföldre.
  • Csaba42
    #5
    Hülye, aki manapság még SMSWEB-nek fizeti be a pénzét. Ha már pénzt ad ki szoftverre/filmre/zenére, inkább gyűjtsön még hozzá, és vegye meg a boltban.
  • Cat #4
    smsweb kb. 5 évvel ezelőtt virágzott, vicces, hogy most jönnek rá a rendőrök.
  • Tinman #3
    Az SMSWEB nyílt lopás mindenkitől.
    Simán börtönt a szarháziknak!
  • jeti00
    #2
    azt ne mond h kár értük.. rohadjon meg az aki warezból él.
  • Visor
    #1
    Rohadjon meg az ASVA és a ProArt úgy ahogy én gondolom.