810
  • Shep
    #201
    Van a játékban normális tutorial, ahol pl. utána kell csinálni a figurákat, vagy valami? Ugyanis ez a leírós dolog annyira nem jött be, és nem is tudom ,hogy az egyes mozgásokat mikor csinálom jól. Egyébként korrekt játék, annak ellenére mondom ezt, hogynem vagyok nagy sportjátékokkal játszó gamer. Mondjuk próbáltam egy meccset első negyedben vezetett is az ellen vagy 10 ponttal :) Ja szerelni mivel tudok gamepadon?
  • zoltan93
    #202
    vélemény?? én csináltam.
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/5rh5mv9GyIM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/5rh5mv9GyIM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • zoltan93
    #203
    vélemény?? én csináltam
  • Shep
    #204
    Király, melyik menüpont alatt lehet ilyenekkel szórakozni?
  • benkoszabi
    #205
    mit kezdtetek a steam-el? vagy a nem legális verzióban ez nem játszik szerepet?
  • 5c0rp330n
    #206
    én si hasonló beállításokta tettem, ez vajob az abszolút max? mintha valahol azt olvastam volna, hogy a player settinget lehet very high-ra is tenni és akkor lesz igazán jó a ruhák mozgása, ami sokat dob az élethűségen, de én ilyen nem látok.
    mindenesetre a játék így is gyönyörű, nagyon ott van.
  • zeus89
    #207
    H a fenébe kell ezt a játékot irányitani????
  • zoltan93
    #208
    blackcourt
  • 5c0rp330n
    #209
    és igen, ott van az, de csak főmenübe lehet átállítani. player settings ultra high-ra és lehet gyönyörködni a mezek animálódásában, nem semmi :o
  • Bil Ur Sag
    #210
    Én box-on játszok vele és pont az irányítása az ami tömör gyönyör. A két stickel, és ravasszal szinte meg tudsz oldani mindent.(amilyen mozdulatot végzel a jobb stick-el a gép ezz próbálja leutánozni. Süt:)) Ha témogatja a pc-s verzió a gamepadot, márpedig miért is ne támogatná, és kiakarod élvezni a legjobban a gamet, akkor szerezz egyet be hozzá.
  • zoltan93
    #211
    én majd veszek hozzá game pad-et. hány gombos kell? gondolom kell 2 kar 4 gomb felül és 4 gomb hátul
  • webibebi
    #212
    vegyél 1 logitech rumblepad 2-t az a legbiztosabb:)
  • Matt07
    #213
    Abban tudna vki segíteni h meccs közben h lehet zsákolni?mert sehogy se akar összejönni :(
  • leho94
    #214
    én tudok eladót , logitech 6000ft , talán 5 mert haver árulja aztán lealkudom:D
  • leho94
    #215
    az lemaradt hogy 3m-es USB kábellel van ^^
  • báttyó02
    #216




  • ProGabe #217
    sprint folyamatosan nyomva tartva és dobás
  • Matt07
    #218
    nagyon köszi :))
  • báttyó02
    #219
    pratice módban próbáld ki először
    meccsen kurvanehéz zsákolni,nekem ált. csak akkor sikerül,ha vagy senki nincs körülöttem(labdát loptam és úgy futok a palánk felé) vagy ha nagyon makkolok :D
    live után azért kicsit másabb a dolog,ott kb minden második pontom zsákbol volt D:
  • mikiking
    #220
    és nba 08 hoz képest mien a game ? grafikában gondolom veri az ea-t
  • Matt07
    #221
    jaja live-ban nagyon könnyű volt,azért is kérdeztem :)
    köszi neked is
  • ProGabe #222
    ha az alsót beszúrnád az NBA topikba, nem vágnák le, hogy játék! ki is kéne próbálni :)
  • báttyó02
    #223
    live 1
    2k9 100

    kb ennyire veri,mindenben:D
    de komolyan...teljesen olyan érzésem van mintha egy meccset néznék
    ha meg összejön egy meccsen pár szép mozdulat/zsákolás,az annyira életszerü,hogy kb annyit mondok "aztaqrva:DD"
    mikor shaq majdnem leszakítja a palánkot,a közönség meg felállva ordibál,a kommentátorral együtt
    ja am a közönség...nagyon dobja a hangulatot az is mikor meccs közben felnézek a lelátóra,és látom h az emberek mászkálnak le-fel,leülnek a helyükre stb...szal nagyon durva hangulata van az egésznek,grafika is gyönyörü,a mezek mozognak,a játékosok a meccs végére már teljesen le vannak izzadva
  • báttyó02
    #224
    :DD
  • sheetoos
    #225
    Sziasztok hétvégén veszem meg a játékot, néhányan le tudnák írni mit tapasztaltak a gépigénnyel??(milyen konfigon h megy). Az enyém p4 3.0 1gbram atix1550 pixel shader 3.0 256mb
  • grebber
    #226
    Az a VGA nagyon kevés hozzá!
  • wright
    #227
    vki segítsen már-miért nincs alapvonali bedobás a játékban kosár után?!Előre is köszi.
  • grebber
    #228
    Egyébként tányleg jóra sikerülhetett csak jókat irtok róla.
    Szegény EA sports elmehetne a picsába ha ez a cég pc-re csinálna pl nhl-t is ilyen színvonalban!
  • And 1 #229
    csáóó.. jó a game nekem is qrvára bejön... eddig azthittem h az nba live a kosaras játék de ezt eddig még nem ismertem :D. viszont... hogy kell alley oop-ni a játékban ?pl meccsen
  • sheetoos
    #230
    T. Grebber!

    Még van két VGA amit beletudnék rakni:- Gigabyte Nvidia GeForce 8500GT 512mb ps 4.0, vagy Gigabyte ATI Radeon HD 2600XT.Ezekkel azért már elmuzsikálszépen??
  • mikiking
    #231
    És egyébként max grafikán tolja valaki ?
  • John Cena
    #232
    szép képe van!!!!!!
  • báttyó02
    #233
  • 5c0rp330n
    #234
    elmuzsikálni elmuzsikál, de nem túl szépen, mind2 harmatgyenge kártya sajnos. max grafikához legalábbis nagyon kevés. ~20k egy 8800GT, haspnló árban 4850, aki ennyit nem tud kiadni rá, az ne akarjon maxon játszani..
  • báttyó02
    #235
  • And 1 #236
    valaki :Dkönyörgök.. alley oop-t hogy kell meccs közben ?
  • ProGabe #237
    hogy érted, hogy nincs?

    te nem a labdás embert irányítod, hanem azt, aki kapja
  • zoltan93
    #238
    inkább veszek ujjat meg egy kicsit messze is laksz.
  • And 1 #239
    jó de nemtudom h lehet átváltani másik emberre h ne a labdásat irányítsam
  • grizzly21
    #240
    L1 + PASS

    de vannak tutorialok practice modban ahol minden le van irva