10
  • Zoliz
    #10
    Egy jóval profibb angolos kért meg, hogy hallgassak vissza egy beszélgetést hátha megértem egy indiai fickónak legalább a nevét. Hát katasztrófa volt.. Képtelen voltam rá én. Ez a nagy magyar helyzet, azok akiket oda majd felvesznek legalább anyanyelven ( :) ) beszélik az angolt.
  • Zoliz
    #9
    Az a baj, hogy indiai cég. Én egy hasonló amerikai cégnél dolgoztam, de tudtommal az indiaiak egyszerűen nem tudnak angolul beszélni. Így a nagyon Hard-CORE nyelvtudásúaknak ajánlandó ez a hely. Az "indiai angol" olyan, hogy beszélnek- beszélnek csak közben CSUKVA A SZÁJUK. Hát értsd meg így őket! ... :) :) :)
  • vajon kiki
    #8
    nincs még elég "indiai", afromagyar, cigányképű az orrszágban???
  • akocsis
    #7
    Mit csinálnak ezek itt?
    1) Elfogytak a mérnökök Indiában
    2) Az ügyfelek rájöttek, hogy nem jó Indiába kiszervezni, ezért másik közelebbi célpontot keresnek.
  • akocsis
    #6
    Érdekes hogy egy másik indiai cég ide települ, amikor az első sem sikertörténet...
    Kezdve ott, hogy az indiai és a magyar mentalitás nagyon távol áll egymástól. Ha a Cognizant a "jól bevált" indiai folyamatait és managereit hozza, akkor borítékolható a bukta.
    Érdekes lesz nézni, ahogy a két indiai IT cég egymás orra elöl halássza el a tehetségeket :))))
    Nesze sánta itt egy púp :)))))
  • vajon kiki
    #5
    Nekem csak egy kérdésem van: mi a l***szt csinálnak ezek itt ? Mivel foglalkoznak ?
  • bakagaijin
    #4
    Fehér műanyag kerti székeken-e ültetek? :).
  • Faterx
    #3
    Vazze a én és a feleségem is nagyon magyar cégeknél dolgoztunk de a fórumfesték nem bírná ha leírnám a benyomásaimat
  • JZO
    #2
    Jöhetnének Miskolcra. Itt az egyetem, munkalehetőség viszont alig vagy semmi.
  • bakagaijin
    #1
    Van valaki a listán aki a Tatánál melózik? Érdekelnének a benyomásai :).