31
  • palaria
    #31
    Sziasztok!
    Nekem is LG KP500-as van, de nem lelek hozzá magyar kezelési útmutatót. Most vettem 1 hete a telefont. Nincs valakinek véletlen magyar kezelési útmutatója?
    Előre is köszi
  • Muriel
    #30
    Szerintem azt nem neked kéne/kell eldöntei hogy kinek mire van szüksége. És ha valaki megtudja vagy megakarja magának engedni akkor vegyen ilyen mobilt. Te biztos sajnálod erre a pénzt vagy nem haladsz a korral
  • Muriel
    #29
    Szia! A Media marktba majdnem 30ezer körül van és nem kártyafüggetlen Viszont én láttam pannonos boltba és ott kártyafüggetlenül annyiÉn azt javaslom vedd meg függetlenbe mert akkor nem kell lecserélni a telefonszámodat sem plusz annyiba kerülÉn egy hónap múlva lepem meg vele magamat júni 4-én mert addigra lesz pénzem vagyis addigra gyűlik össze. Jó kis mobil és nagyon szép nameg nagyon okos:)
  • Muriel
    #28
    kp 500 a nyerő! Én ezt javaslom
  • Muriel
    #27
    Vagy iphone mert az meg már tényleg mindent tud
  • Muriel
    #26
    Sziasztok!Gondoltam benézek erre a fórumra Mik a tapasztalatok az LG kp 500-as mobillal? Én is egy ilyet szeretnék mert nagyon megtetszett mint külsőleg mint pedig a belső tartalmat tekintve. Eddig nem volt sok mobilom de egy ilyenre megéri kiadni azt az összeget mert tényleg okos telefon és mindent tud.. sőt még annál is többet. Ezek az igazi telefonok. Fejlődik a világ
  • bigbigle
    #25
    mit tud 29k-ért?
  • roberrtto
    #24
    Engem csak az zavar, hogy nincs benne 3g, de ennyiért tényleg megéri.Egyébként Mediamarkt-ben 47 ezer...
  • MucaAndris
    #23
    Hello! Én ilyen telót akarnák venni a vodánál és az lenne a kérdésem hogy lehet rajta futtatni java alkalmazásokat vagy játékokat! mert a régi sony ericssonomnál lehetett !

    Előre is köszi
  • roberrtto
    #22
    Vodánál 29ért van most, ennyiért megéri a cucc? Van most 24ért samsung l700 is, az nem jobb??
  • Epikurosz
    #21
    utalj át 10k ft-ot és kapsz szakvéleményt.
  • DJtunklee
    #20
    én azt kérdeztem hogy melyik a kettő közül!?
  • Epikurosz
    #19
    Kb. 62k ft - ez minden csak nem tömegcikk.

    Akkor már inkább Nokia XpressMusic 5800 hetven ezer ft-ért, és az tud mindent.
  • DJtunklee
    #18
    szerintetek mit érdemesebb vennem kp 500 - at vagy kf 750 - et ????
  • DeadDeiler
    #17
    Egy jó hónapja vettem én is egy ilyen telót.

    Nekem nagyon bejön :szép esztétikailag is és elég okosnak is találom ,szép képet csinál mondjuk egy vaku azért elférhetett volna még benne.
    Elég jó hangzása is van a telónak.

    Egy szóval ,röviden zsír kis telefon.
  • zoliii
    #16
    Erre a telóra, hogy lehet a java játékokat felrakni?
    Samsung M8800 Pixon Touchscreen java játékokat találtam. Samsung-hoz le van írva a telepítés, csak nem biztos, hogy az LG-nél is bejön.
  • Gergő0308
    #15
    Valaki tudna nekem segíteni, hogy az Lg KP500 mennyibe kerül a M**** Marktban???Nagyon fontos lenne!!!

    Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
  • Bitang2000
    #14
    Sosem értettem mire jók ezek a telefonok a nagyközönségnek.Megértem azokat, akik rengeteget utaznak, üzleteik miatt minden csatornán elérhetőnek kell lenniük stb... De azt nem, hogy miért mindíg azoknak a kezébe látom akik igazából meg sem tehetik és nincs is rá szükségük...
  • passatgt
    #13
    Mindez rendkívül hasonlít az iPhone kezelőfelületére, az egyetlen különbség, hogy a felhasználók kizárólag az ujjmozdulataikat használhatják.

    ezt nem értem
  • torcipepe
    #12
    200*400-as felbontás az nem igazán jó, legalább valami szabvány (16:9, 4:3, 5:4) aránya lenne. bár valószinűleg nincs benne sem épkézláb videólejátszó ("MP3, a WMA, a RealAudio, a AAC és az AAC+ szabványokat támogató ZENElejátszó"), sem telepíthető alkalmazásokat támogató OPrendszer, így a DivX és Xvid .avi lejátszásról le lehet mondani. a saját 5-6 év körüli windows mobilom többre képes, meg is látszik az árán, kb 200€ a használtak ára.
  • Cat #11
    nem egy kategória, ez negyedannyiba kerül.
  • roliika
    #10
    Létezik Iphone unlocker is amúgy, ami olyan hogy a gari is megmarad (sokan mondták hogy azt nem lehet unlockolni..pedig de..lol és nem is drága....érdeklődni nálam priviben. :DD)
  • Neton
    #9
    Azt hiszem maradok az iPhone-omnál. :)
  • Bith
    #8
    Akkor ez most multi touch vagy sem? Gondolom nem.
    Akkor eleddig még mindig az egyetlen az iPhone, ami az?
  • duke
    #7
    "felbontása 200 x 400 képpont "
    Hat ez meg mindig nagyon keves,majdha legalabb 640-es vagy 800 felbontasu lesz akkor lesz erdemes foglalkozni az ilyenkkel.
  • L3zl13
    #6
    Már párszor elmondták korábbi cikkeknél. 80000 pixelen nem lehet egyszerre 260k színt megjeleníteni.
  • Trisztin
    #5
    persze-persze...
    "felizgattatok" a ks360-nal... és még mindig nem lehet kapni... többször nem dölők be...

    a cikket el sem olvasom,hátha megint szerelembe esek...
  • TeDDyRuSh
    #4
    Ez a 229-es ár természetesen nem itthoni viszonyokra vonatkozik. Ha ez mondjuk UK-ban 60e. HUF, akkor nálunk 80-90e. között fog indulni.
  • smaczylaci
    #3
    miröl beszélsz kuka? ezt nem is fogod tudni megvenni kártyásan max csak vodánál... de ott is 45fölött!
  • kukacS3K
    #2
    najó akkor kártyás csomagban kábé 30 körül lesz?
  • Nonix
    #1
    Ha ez olcso milyen a draga ?