18
  • smaszi
    #18
    Ja és a jobb melle magasabban volt mint a bal... de persze azóta orvosolták a problémát...
  • smaszi
    #17
    Ez a ..banc pózolt vagy 4 éven keresztül a falamon, és nézd meddíg jutott...pedíg csak "jó teste van"....de az biztos, h. nem csak azért foglalkoznak vele, hanem benyalta magát (be.ugta) valami fontos fejesnél, így az kénytelen volt kénye-kedve szerint képernyőre rakni...
  • Aldo Moro
    #16
    1: Ki az a Hargitai Bea? Mit tett le az asztalra? 2: Ez valami új győzike show, csak a kettesen? Ki néz ilyeneket? Egyszer egy fél részt néztem győzikéből is, basszus, visszafejlődtem egy évet.
  • Tinman #15
    Minden relatív.
    Amúgy a very hot jelző jobban illik rá.
  • Tinman #14
    Menjé' WoW-ozni, abban több az értelem ugye?
  • dez
    #13
    És szerintetek nem leszbi? Vagy biztos csak várja az igazit... ;)
  • HunGripen
    #12
    Tudjátok, hogy mi a sz*rság. Az, hogy ott mutatták az Aktívban, hogy az anyja, hogy agódik, hogy nem tudja hol van a lánya. De azért ott van a kamera melette, meg forgatókönyvírók(ez van a cikkben) írják meg, hogy mi történjen.

    Kalapos01:Nem azért köpködöm mert az a divat, hanem azért mert marhaság.
  • Mr Csé
    #11
    ez a nő nem szép
  • kalapos01
    #10
    Csak tudnám kik azok a bugyuták, akik nem nézik, mégis köpködik, mert az a divat.
  • Laza
    #9
    Csak tudnám kik azok a bugyuták, akik nézik is ezt a szemetet ... ráadásul szórakoztatja is őket, OMG :)
  • Egerwin
    #8
    "Melyik országé?"
  • Tinman #7
    Nem szerettem volna, hogy a kommentből ne derüljön ki világosan, hogy igen, tudom, hogy megrendezett... de egyáltalán nem érdekel, ha szórakoztat. Állandóan sci-fi-t nézek, természettudomány, IT a mániám, nekem ez olyan, mint egy finom ízű agyrágó. Amúgy meg: !!!!444443-116gyöke
  • Kobaljov
    #6
    "olyan valóságshow-kban lett az ország kedvence"

    Melyik országé?

    "a nézőknél pozitívan csapódott le Hargitai naivitása és rácsodálkozása az élet furcsa dolgaira"

    Ez igen finom megfogalmazása volt annak, amit általában sokkal egyszerűbben és rövidebben szoktunk megfogalmazni..
  • Ajnasz
    #5
    miert irtal 4 felkialto jelet egymas utan?
  • Narxis
    #4
    nyasgem

    Nekem nem tetszik ez a műsor, eléggé ripacskodó. Csaj nem rossz.
  • Tinman #3
    Adtam 5 pontot, jó cikk!

    Üdv divatflamerek!
  • Tinman #2
    FLAMELJETEK!

    Akkor is bírom Pedig a műsor előtt tök közömbös volt a nőszemély, de ezzel a kis fertőtlenítés mániájával, meg a nem is rossz színészi képességeivel /mert, hogy MEGRENDEZETT AZ EGÉSZ!!!!/, egész megkedveltem.
  • lama king19
    #1
    istenem...ezt is ki írta? na ki?... mind1 :) 1ébként + az a 2ezres különbségbe még nem fog belerokkanni az rtl.