1703
celeb

Ha ezt a szöveget olvasod, akkor a böngésződ nem támogatja a frame-eket,
melynek hiányában nem tudod megtekinteni az itt levő tartalmat...
  • Hegi90
    #17
    én csak a BBC-t meg a discoveryt, spektrumot nézem. Meg ha megy vmi tényleg jó film, akkor azt megnézem.
  • Lullaby
    #16
    már most is csak annak jó d:

    Magyarországon pedig nincsenek "celebek". Aki mégis tiszteletet érdemel, nem szerepel ilyen igénytelen vacakban.
  • Fbn Lx
    #15
    nálam már most is porfogó csak.
    a Szív TV-s időszak volt a jó, egy évtizede kb. :D
  • Fbn Lx
    #14
    ja, hogy ezek számítanak "celeb"-nek? D:
    innen még csak két nevet hallottam.
    meg a gáspár győzőt, ő valami mostanság divatos nagyképű roma.
  • greg benz
    #13
    Így van
  • tigeroo
    #12
    off: a celeb szóról mindig csabber jut az eszembe :ÐÐd

    on: csökken a színvonal, pár év múlva már csak porfogónak lesz jó a tv
  • Fbn Lx
    #11
    mi az hogy celeb, baszd meg?
    de rohadt szánalmas ez a kényszerített angolosodás.
    még csak nem is hangzik jól.
  • greg benz
    #10
    LOL:DDD
  • gotchaaa
    #9
  • greg benz
    #8
    Ettől a szótól,hogy "celeb" meg okádnom kell.. a sztár szót is utáltam,de ezt meg legalább 3x annyira rühellem..
  • Hegi90
    #7



    bocs :D
  • greg benz
    #6
    Remek,hogy MO-on ismét fénykorukat élik a valóságshow-k -,-
  • NEOreg3
    #5
    tömören: fos
  • Pepsi Twist
    #4
    ?
  • Dean Winchester
    #3
    Hivatalos oldal

    szereplők:
    -CZENE ATTILA
    -BENKŐ DÁNIEL
    -GÁSPÁR GYŐZŐ
    -DÉR HENI
    -MARK
    -BÁRDOSI SÁNDOR
    -SZABÓ PATRÍCIA
    -SOMA
    -FALUSI MARIANN
    -HORVÁTH ÉVA
  • Dean Winchester
    #2
    Celeb vagyok, ments ki innen!

    A külföldön hatalmas népszerűségnek örvendő valóságshow ősszel kerül az RTL Klub képernyőjére.


    Az új szuperprodukció celeb szereplői egy egzotikus, de korántsem összkomfortos tájon teszik próbára túlélőösztöneiket. Kínjaiknak csak a nézők vethetnek véget.
    A műsor (I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!) eredetileg az angol Granada London formátuma.

    Az Angliában, Amerikában, Németországban, Franciaországban és Hollandiában elsöprő sikert aratott és a legszélsőségesebb reakciókat kiváltó műsor most a magyar „számkivetett” celebek tűréshatárát fogja feszegetni: a “hazavágyó reality” ősztől az RTL Klub műsorán lesz látható heteken át. A showban híres emberek kerülnek dzsungeli környezetbe, ahol minden komfortot nélkülözve heteken keresztül kell kitartaniuk és túlélniük a borzalmakat, a modern világ minden megszokott kényelmétől elszakítva. Katasztrofális körülmények között nyomorognak, az ételt is maguknak kell megszerezniük számos, embert próbáló feladat teljesítése árán. Nem csoda hát, hogy a sztárok könyörögnek majd a nézőknek: Celeb vagyok, ments ki innen! És egyedül a néző az, aki szavazataival véget vethet kedvence szenvedésének, és repülőre ültetve hazaküldheti a kényelembe.

    A döntés tehát a nézők kezében van: melyik ismert szereplő a legszimpatikusabb, melyikükkel éreznek együtt és szánják meg annyira, hogy kimentsék…
  • Dean Winchester
    #1
    hajrá kinek drukkoltok ? :D