8
  • berc00
    #8
    nézzünk discoveryt gyerekek
  • zola2000
    #7
    Én meg mást nem nézek csak animaxot...
  • Proart
    #6
    Beugró már megy pár hete az m1-en és péntektől a ma indult Comedy Centralon is látható.
  • MeoH #5
    Mar ott lathato szombat estenkent.
  • NSC
    #4
    Csak mondanám hogy már a Beugró se a tv2-n fog menni,ha jól tudom az m1re költözik át,de nem tudom mikor lesz látható.
  • Narxis
    #3
    Teljesen egyetértek, sikerült elérniük, hogy abszolút nem nézek már 1-2 éve TV-t. :S
  • trogi
    #2
    A tv2-ön még jó a Kálámbó Frank (wikipédiából) , a Gyilkos számok, az m1-en korábban vetített bébécé természetfilmek és Kriszti Agáta regényeiből készült filmek, valamint a Beugró.

    Ezektől eltekintve egypár esetben művész-(európai-)filmek, illetve kortárs észak-amerikai hulladékok is elfogadhatóak.

    A kistévékről nincs sok tapasztalatom, bár a fix.tv-n a történelmi sorozatuk, illetve a mostani Paragrafus egészen kiváló. A Főnix tv sajna beállt a sorba, K és S kategóriás észak-amerikai hulladékot ad.
  • GG
    #1
    Annyit tennék hozzá hogy néha jobb sorozatok mennek a viasat3on(halottnak a csók, Dexter) mint az ezerszerre leadott tudommisén rtlklubos szarok. Már jó ideje nincs semmi a houseon kívűl amit a tv2 vagy a rtlern nézek. Vagy Viasat3/6 vagy AXN de semmi több. :S Szó szerint sz@rsincs a tévében