18
  • Visor
    #18
    Meg Románia. Nem Erdélybe, hanem a régi trianon előtti Romániába toloncolni ki őket.
  • Cat #17
    14 év alatt nem (azaz 13 évest), 14 évesen már büntethető,fiatalkorúak intézetébe rakhatják. (Korábban meg szimplán elvehetik az anyától, és intézetbe viszik, ahonnan másnap megszöknek persze)
  • JL666
    #16
    persze, kaphatnak megyét. Lehetséges helyszínek:

    -india
    -szibéria
    -dachau
    -auschwitz

    und so weiter
  • uniu
    #15
    na megegyszer:
  • uniu
    #14
    itt jobban latszik:
  • uniu
    #13
    De lehet hogy csak egy ilyen aranyos kis lurko volt aki ilyen szepen mosolyog a kameraba:
    http://index.hu/gal/26/pic.php?dir=0809/gazdasag/csenyete_szakacsi/&pid=5

  • uniu
    #12
    En egy nagyon nagy volumenu adomanyt is adnek nekik: Megkapnak elitnek a mostani parlament 99%-at. Amugy erdekes, hogy erre mar volt a tortenelemben pelda, Ausztralia eseteben. Hogy emlekeztek a tortenetre, bejott az angoloknak ?
  • Narxis
    #11
    Épp büntethető.
  • toyotakacsa01
    #10
    Az atom azért túlzás.
    Én a humánusabb megoldás híve vagyok.
    Adjunk nekik egy megyét, kerítsük körbe fallal, legyen önálló államuk, termeljék meg maguknak amit megesznek.
    Na, jó, amelyik átmászik a falon azt le lehet lőni. :)
  • JL666
    #9
    az általad idézett mondat befejezése, "de az ember színe fehér."
  • Curbuncle
    #8
    Nem vagyok rasszista vagy bármi ehhez hasonló, de komlyan mondom vannak települések, és ember típusok akikre simán, gondolkodás nélkül rábasznék egy atomot. Pusztuljon az undorító, javíthatatlan férgese.
  • peterx
    #7
    biztos nem cigány volt.....
  • uniu
    #6
    az elobbinel rossz volt a kiemelt szo. Szal a "bicskát" a helyes.
  • uniu
    #5
    "A kamasz bicskát, játékokat, filmeket akart." - Biztos fafarago muvesz lehet vagy valoban "katranyos" helyzetu volt :)
  • Spectrum
    #4
    sg.hu, informatika és tudomány
  • rigidus
    #3
    > DVD-ket zsarolt ki Mátészalkán egy fiú

    Gondolom valamelyik katranyos helyzetu volt.
  • bertino
    #2
    arcon kéne taposni a csókát.
  • toyotakacsa01
    #1
    "14 éves fiú ellen"

    Nem úgy van hogy akkor még nem büntethető? A feljelentők annyit érnek el legfeljebb, hogy mostantól még több verést kap.