37
Történetek a másnaposságról
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Te ilyen überantialkesz vagy?
  • kulabácsi
    #36
    :DDDDDD
    megint hazucc :D
  • hunbasser
    #35
    hát,elég hülye címe van a topiknak szerintem :D egy másnaposságról hogy lehet történetet írni? annyi,hogy szét vagy csúszva egész nap,fáj a fejed baromira és kavarog a gyomrod,meg a gyomorsav szinted az egekben van.és érzed,hogy éhes vagy,de nem tudsz enni :c tanulság: ha be akarsz baszni,akkor egy félét igyál,és olyat,ami nem csinál sok savat,pl sör,vagy vodka valamilyen szénsavas cuccal keverve.
  • theone91
    #34
    Tudjuk. Ez a nevedből is lejön. :C :)
  • Sanyix
    #33
    Én se voltam soha sem másnapos. Csak akkor iszom ha szeretnék, akkor se viszem túlzásba. Kibírom hónapokig pia nélkül (kibírom az tulzás, egyáltalán nem is érzem a hiányát), sőt néha még undorodom is a szagától.

    Párszor már keresgéltem a határokat, mindig simán tudtam hol van, pedig néha nem kevés volt a megivott mennyiség (úgy néz ki jól bírom pedig nemnagyon eddzek).
    Ma meg ugye az a menőség ha valaki minden hétvégén folyamatosan be van szívva, ezt lehet hallani mindenhol, de én nem vagyok menő :)
  • Taranov
    #32
    Valószínűleg azért tartják keménynek, mert ugye a szülők tiltják az alkoholt, és ezzel jól megmutatják nekik a gyerekek, hogy kik is ők valójában.

    Nekem egyébként sosem volt igényem rá, hogy bármilyen szerrel befolyásoljam a hangulatomat. Egyébként is az az igazán kemény, aki elutasítja az alkoholt nagyobb mennyiségben. Ha pedig ezzel még csak nem is kell a vágyainak ellentmondania, akkor igazán szerencsés helyzetben van.

    Visszatérve még egy mondatban a személyes véleményemre, nem zavar, ha valaki iszik, de az azért eléggé lefáraszt, amikor barátaim elkezdik sorolni nekem, hogy az előző este mit ittak és ez mit váltott ki belőlük.
    Lehet, hogy ez nekik nagy szám, nagy sztori, de ha elmennének egy züllött külvárosi kocsma előtt, rögtön nem irigyelnék az alkeszeket, azok ugyanis nem poénból isznak.
  • nokolo
    #31
    jahj, az a legrosszabb, amikor mesz haza hajnalban, es a metron/buszon mar olyanok ulnek, akik epp indulnak dolgozni.. nem is tudom, hogy miert is jutott ez eszembe most.
  • nyami
    #30
    mért vagyok még most is masnapos :\
  • MaSzKa
    #29
    én tescos pálinka :D kb 600-700Ft :D
  • redbull0304
    #28
    Történetem Szilveszter másnapján volt kb. dél körül mikor magamhoz tértem... (hazáibuli volt) Nah most nem elég az hogy eltűnt a pénztárcán, mp3, óra stb. de még a nadrágom se volt meg és az egyik cipőm is hiányzott! Amíg haverom nem mert haza és nem, hozott ruhát addig nem tudtam hazamenni! Boxerbe és egy száll cipőbe csak nem megyek haza...
  • redbull0304
    #27
    Én 1000Ft-ból úgy berúgatnálak, hogy négykézláb mennél haza, ha még tudnál egyáltalán magadról!
  • Fbn Lx
    #26
    egy bizonyos szint után tévképzet, nem hagyom abba, mert azt hiszi az ember, hogy bírja még, fér még. Az eredeti cél, hogy megállni egy bizonyos határ előtt, ilyenkor elmosódik :D

    a jó élmény akkor volt, amikor hiába kívántam a többet, nem volt pénz rá :D így a legegyszerűbb abbahagyni.

    tény, hogy divatos lerészegedni.
    manapság egyre több kis picsát hallani, "úgy bebasztam múlthéten", "hétvégén összehánytam a kádat", "tartották a fejemet a wc fölött és úgy hánytam". Úgy erőteljes dicsekvéssel átitatva, ráadásul.

    De hogy ez miért kemény.
  • whiskeyman
    #25
    én sosem voltam még másnapos, így nem tudok hozzászólni, sry
  • theone91
    #24
    Várjuk mama2 hozzászólását!
  • nearo
    #23
  • W B
    #22
  • magus
    #21
    feküdtem
  • Mr_no_NaMe
    #20
    Akkor még csontrészeg volt :)
  • nandorb
    #19
    me ien az agya nekie elfelejti hogy mit hova rak
  • akyyy
    #18
    minek nyitottad meg reggel a topikot, ha csak este irsz bele???
  • rumkola
    #17
    1.5-ös apenta málna + 0.5 vodka. Apentásból kiönteni a felesleget, vodkát meg beleönteni.

    Nagyon finom, nagyon kiüt. Ne igyál rá mást, max. 1 sör öblítésnek, elötte ne egyél sokat pláne ne zsírosat, hajnalban hazafelé viszont zabálj be mint az állat valami hambisnál.
  • Taranov
    #16
    Nagyon divatos dolog lerészegedni, de nézzük a másik oldalát is:

    1., Engem pl. zavar, ha öntudatlan állapotba kerülök (bár teljesen öntudatlanba még sosem kerültem)
    2., Egészségtelen, ha nem mértékkel iszol
    3., Utólag rosszul leszel (vagy nem csak utólag)
    4., Végül, de nem utolsó sorban: tényleg drága, illetve kidobott pénz (szerintem)
  • Fbn Lx
    #15
    én nem.

    nekem még csak egyszer volt jó élményem.
    általában vagy nem emlékszek semmire, vagy még aznap felvillannak képek hogy nagyon szarul vagyok...

    ezért hanyagolom. illetve nem csak ezért, de főleg :D
  • Taranov
    #14
    Én ezt nem sajnálnám a helyedben :)
  • Fbn Lx
    #13
    hány ilyen témájú topik van még ezen kívül =)

    múltkor pont egy ilyet olvasgattam sg-n, amikor szarul voltam
  • Pepsi Twist
    #12
    nekem az a bajom hogy nem nagyon tudok lerészegedni :D 1. kurva sok péz. 2. már próbálkoztam de nem jött össze ezért mindig megállok 1-2 sörnél meg töménynél :D
  • Kicsikiraly
    #11
    és miért halt meg? :|
  • trogerzsiger
    #10
    az én tápigom :D
  • nandorb
    #9
    jah nem toroltek:D
  • Mirk
    #8
    te is másnapos vagy gondolom mert vártál egy fél napot az első hsz-el
  • whiskeyman
    #7
    ez is erről szól, amúgy n+1-k alkoholos berúgtam szarul vagyok topik
  • nandorb
    #6
    de mar volt hasonlo topik es azis torolve lett
  • csibefasirt
    #5
    Neméppen az a topic a részegségről szól ez pedig a kellemetlen következményekről
  • Doomista
    #4
    de
  • John Cena
    #3
    Ez ugyan olyan nem?
  • John Cena
    #2
    úgy tudom már van ilyen topic:S de lehet hogy tévedek:S
  • treehill
    #1
    Ide várom a furcsábbnál furcsább eseteket meg a másnap kellemetlen érzéseit mint például, hogy jutottam ide, ki ez itt mellettem, hol vagyok