21
  • immovable
    #21
    Ezen jelöltek közé kerül idén két hazai médiasztár, Bárdosi Sándor és Müller Attila, előbbi birkózó és szumós, utóbbi pedig műsorvezető.

    ha akkora médiasztárok minek kell bemutatni őket. LOL
  • immovable
    #20
    csatorna kreatívjai úgy döntöttek,...

    uhh micsoda kreatív team-munka mehet az ilyen csatornáknál. LOL
  • AZTA
    #19
    Ha nem kapnék csak mondjuk 5000ft-os pénzbüntetést, én somát biztos elvinném a vágóhídra levágatni :D
  • sylas
    #18
    azért ez jobbnak tűnik mint a celeb vagyok ments ki innen
    ott csak nyafognak majd és itt még kiképzés vagy szerű is lessz
  • Terlis
    #17
    Én arról még nem álmodoztam, csak arról, hogy befolyásos emberként vmi izomagy seggét lövik szét az enyém helyett. Aztán nyugodtan mehetek luxuskurvázni...
  • vajon kiki
    #16
    én egy egészen más típusú "tábort" tudnék számukra elképzelni
  • Aldo Moro
    #15
    Ilyen álmaim nekem is vannak. :-)
  • Matyóhímzés
    #14
    "A pokol hete"

    Anyám, ezen nem tudom, hogy sirjak, vagy rohogjek, inkabb elobbi. Komolyan, ki talalja ki ezeket a cimeket, valami kiscsoportos G.I. Joe mániás hulyegyerek?
  • Barpi
    #13
    Nem értem miért kell 2 hetes Blikk híreket ide is beírni? Nem lehetne, hogy valami önálló cikket írj egyszer Viktor? Vagy legalább naprakészeket?
  • Sanyix
    #12
    én arról álmodozom hogy egy könnyű fejlövéssel kioltom egy befolyásos ember életét, mondjuk a feriét. kapjatokelbetegállatvagyok XD
  • rigidus
    #11
    > "Melyik férfi ne álmodozott volna már arról, hogy kemény küzdelmek árán megmenti egy befolyásos ember életét?"

    Amelyiknek van esze - a mai vilagban.
  • TVelvet
    #10
    Kapnak jo féle Krav Maga kiképzést :)
  • MrBlowfish
    #9
    Ha Discovery szintű lesz (nem lesz), akkor egy nézőjük biztos lesz. Remélem nem ilyen kamu cucc lesz, mert akkor tökön szúrom magam.
  • AZTA
    #8
    Bárdosi Sándor az nem sztár, ő bíkózó. Majd ha egyszer jól elverik és utánna abbahagyja mint koko akkor lehet majd sztár. :D

    A másik emberke az meg ilyen cooltv nevelte vmi de azért szeress most :D
  • ziipp
    #7
    Ci(o)nizmus felső fokon. :D
  • Aldo Moro
    #6
    Izraelben aztán jó sok dzsungel van.
  • Sanyix
    #5
    hehe cion szakiskola? :D
  • Mister
    #4
    mennek
  • Mister
    #3
    Mármint az önmagukat sztárnak képzelő szánalmas férgek mennem Izraelbe?
  • wolruf
    #2
    Az utolsó sztárok kb. Kabos és társai voltak. Ők már nem lehetnek ott. Akkor ezek milyen ,,sztárok''?
    Megint a hangzatos (hányingerkeltő) ,,celebekről'' van szó? Jajjnemá'
  • kukacS3K
    #1
    és ha minden sztár egyszerre lelép akkor mit fognak adni helyettük? csak nem minőségi műsorokat?