13
Dark Horizon
  • BaLeeX
    #13
    Én is kipróbáltam, de azt tudom javasolni, akik hasonló játékot keresnek, azoknak ott a most megjelent X3 Terran Conflict.

    Minden szempontból üti, sőt 100x összetettebb és jobb játék.
  • Rotcsa
    #12
    Üdv, látom elég érdektelen a gém...
    Nem is csodálom!

    Hogy miért is:

    Már megcsináltam a tutorialt, hátha többet tudok meg az irányításról, és derül ki, h én voltam béna a játékhoz, de sajnos ki kellett ábrándítanom magam! Ez játék bizony ilyen.....

    A fegyverrendszer pedig szar! A Fr-ben még játék közben is ki/be lehetett kapcsolni a fegyvereket annak jegyében, h kevesebb energiát vonjunk el a generátorból! Itt viszont ilyen váltogatás van a különböző fegyvernemek között, szal hiába lenne kedvünk az összes ágyúból össztüzet zúdítani az ellenre, de sajnos ez nem lehetséges!
    Az ellelnséges hajótestet sem lehet le scannalni! :(

    A hajtóműre vonatkozóan pedig van valami, ami a fr-ben is volt, tudjátok, az a hirtelen kigyorsítás, ami harc közben volt. De ez Lufi!

    Az sem derült ki számomra, h lehet-e egyáltalán valami mást is csinálni a lövöldözésen kívül!

    Összességében csalódtam a játékban! :(

    Fr fanok ne várjanak katarzist ettől, mert nem lesz!
  • Rotcsa
    #11
    Kipróbáltam a játékot, de van vele egy s néhány gondom!

    1. A Freelancerben be lehetett állítani az egér gyorsaságát, itt ezt sehol nem találom, és emiatt szarban is vagyok.
    2. A célzórendszerből hiányolom azt, h nem tudok az ellenséges hajó tetszőleges pontjára lőni.(Pl a fegyverekre, vagy a hajtóműre, mint a Freelancerben)
    Mindezek mellet valahogy jobban tetszett az, ahogyan a freelancerben követhettem az ellenséges hajót.(a sok kis kék nyílra gondolok, ami abba az irányba hajlott, amerre céloztam, szerintem követhetőbb az ellenség mozgása.
    3.Szintén hiányolom az ellenséges hajó fegyverzetének izolálását.

    Tudom,h nem majmolhatnak le teljesen egy játékot, de azért ezek hiánya nekem kicsit szívfájdító.

    A hangokkal is gondom van. Pedig azóta mióta a frerelencert abba hagytam, vettem egy audigy2 7.1(24 bit, 96 khz)-es hangkarit és egy Genius sw hf 5000-es hangrendszert, de valahogy a fegyverből kilépő nyalábok hangjait jobbnak hallottam a Fr-ben. Lehet,m h csak babrálnom kell valamit, és jó is lesz, de a játékban ezt nem tehetem meg, mert multi csatorna nincs.
    De hogy valami jót is írjak:

    Tetszik a central módos dogfihgt. :)) A rakétát ezzel elég könnyen le lehet rázni.
    Jó szerintem az, h előre beállított sémák vannak a hajó küzdelmi orientácijára(fight, assault fight, bomber).
    Ezeket kicsit átalakítva elég jól hajót össze lehet hozni,és nem kell minden fegyvert, pajzsot, és páncélt megnézni, hogy optimális shipet kreáljunk az energia, fegyverzet,és hajtómű teljesítmény paramétereinek figyelembe vételével.

    Még játszok rajta, és lehet, h változik a véleményem.
  • Rotcsa
    #10
    Kár, h még sehol semmi cikk nincs róla! Jellemző az sg-re, fórum már van, cikk még sehol, pedig már vagy egy hónapja megjelent!

    Van ez oylan jó, mint a freelancer? Már alig várom, h kipróbálhassam!
  • CamelX
    #9
    Nah valaki mondjon még valami jót/rosszat a game-ról, mert youtube videó alapján bejövős. Mondjuk én főleg a Freelancer tükrében szeretnék hasonlóságokat/különbségeket megtudni, mert azt azért jópárszor végigtoltam anno :) kereskedésesség nagyon zorall volt benn
  • BaLeeX
    #8
    Nagy lelkesedésemben én is valami hasonlóra számítottam ebben a játékban, mint az X3.
    Tegnap kipróbáltam, hát a grafika még elmegy, a tutorialt elkezdtem de egyelőre ott tartok, több időm nem volt rá tegnap. Nem tűnik túl bonyolultnak a game.

    Viszont ezzel a Terran Conflictos hírrel bearanyoztad a napomat. :)
    Nem is tudtam, hogy jön a folytatás...
  • Vitez77
    #7
    Menj és lőj...
    Hangulatos missziókért + orgazmust előidéző grafért keresd az X3: Terran Conflict-ot.
    Amúgy a címen kívül ez tényleg 110% Tarr Chronicles.
  • Kmarha
    #6
    Nekem a Freespace-et idézi. Ha lesz olyan hangulató missziók, akkor teljesen elfér a gépre. Ha csak menj és lőj, akkor meg uninstall.
  • [Jakuza]
    #5
    Mert ez detto olyan mint a Tarr Chronicles.
    Semmi extra, csak ketszer akarjak lenyuzni a rokabort egy jatekrol, ami nem is volt jo valljuk be.
  • csgj
    #4
    Megjelent... De látom nem sok mindenkit érdekel :P Pedig vannak jó fajta űrhajós gammák.
  • Klemice
    #3
    le.. ö meg kéne rendelni egy internetes webáruházból.. vagy nem
  • Miskolc88
    #2
    pörög a topik !!
  • BaLeeX
    #1
    Hallottatok már erről a játékról? Elvileg szeptember végén kijött de még sehol nem találtam róla infót. Se webshopokba, se egyéb helyeken... :)

    Jó kis űrhajós lövöldözős játéknak tűnik, mint anno a Freelancer volt pl.
    Ezt a két linket találtam eddig:

    Megjelent a Dark Horizon (ipon.hu)
    Dark Horizon (gamespot.com)