6
  • dj eurodance
    #6

    solenza
  • bakagaijin
    #5
    Ezt csak azért teheted meg, mert vezetékesen hivogattak, nem mobilon... Egyelőre...
  • Narxis
    #4
    Bár ne érkezne...
  • rigidus
    #3
    Engem van, hogy naponta tobbszor zaklatnak, tegnapelott este pl. fel kilenckor hivtak fel.

    Egyebkent frappansan meg szoktam oldani: "Aaa', szoval ez egy kulonleges ajanlat... Nekem is van egy kulonleges ajanlatom: elmehettek a p....ba!". Aztan siman leteszem.

    Mondjuk ez a Robinson lista jo dolog lehet, en meg nem hallottam rola. Bar ami azt illeti mar targytalan mivel eppen a napokban fogom lemondani az itthoni telefonomat mivel csak az ADSL miatt tartottam fenn - az helyett pedig ma erkezik az alternativa.
  • zola2000
    #2
    Én meg vagyok olyan bunkó, ha így felhív valaki, egyszerűen leteszem. Aztán olyan is volt, hogy visszahívott az ügynök, hogy megszakadt a vonal...
  • JTBM
    #1
    Az életben kevés igazán bosszantó dolog van, a telemarketing közéjük tartozik.

    Nekem kb. a közlekedés parasztjaival van egyszinten (pancserek, tolakodók, parasztok, stb.)

    Nincs is jobb, mint szombat reggel 6-kor lefeküdni aludni a buli után, majd 8-kor egy hívást kapni egy telemarketinges k*cs*gtől, ahol elmesélik, hogy nyertem egy ingyen ebédet v. hogy vegyek sz*rt drágán... Ennél már csak az a szebb, amikor vasárnap délután a F1 közben kap az ember egy hívást, ami azzal kezdődik, hogy GYF v. OV vagyok, bla-bla-bla...

    Az automatikus telemarketing civilizált országokban börtönnel fenyegetett bűncselekmény. Ott GYF v. OV már ülne, csak ezért...