21
Samsung SGH-U800 soulb
  • feketefarkas
    #21
    Sziasztok. Nekem is a játékokkal vannak gondjaim. Én sem tudok Games mappát csinálni és látni se látom sehol. Mit lehet tenni ebben a helyzetben?
  • DunczyMaster
    #20
    Hali lenne 1 nagy kérdésem... honnan tudok leszedni u800ra játékokat? (jar és jad fájlokat egyszerre). gugliban csak smseseket találtam pls segítsetek! Köszi
  • Brolly
    #19
    hmmm, hát a használtai útmutaó azt írja, h adatátvitel GPRS és EDGE hálózaton, de azt persze nem mutatja, h h kell kinyomni:S fent bal sarokban... ja és most ha fényképezni akarok, akkor vmiért mindig, ahánydzor megnyomom a gombot, mindig kiírja, h újra, de nem tudom, h ezt miért:S pedig fontos lenne a fényképező, de akárhányszor próbálom, mindig csak újra meg újra:/ ez miért lehet?:S
  • MasterJay
    #18
    Helló!

    A szolgáltató nevét szerintem nem lehet kikapcsolni!
    Én is kerestem, de nem jöttem rá. Ez előtt egy X700-am volt, abban ki lehetett kapcsolni.
    Mi ez az E és G betű?
  • Brolly
    #17
    Megrendeltem, megjött, gyönyörű:) azt hittem lassabb lesz a menü...
    Nem tudjátok, h lehet kinyomni a szolgáltató nevét a fő kijelzőről, nagyon zavar:S ja és azt az E és G betűt is ki kéne valahogy iktatni, de az se sikerül sehogy se.
  • KoeveshassyTas
    #16
    sajnos nekem sem sikerult. senkisem tud azota valami konnyebb, egyszerubb jatektelepitesi-metodust?
  • desigo
    #15
    itt bukott meg nekem is minden kísérlet egy L700-assal :(
  • gvereb1
    #14
    mp4-et nem sikerült lejátszani csak 3gp-t. Active apple tv video converter-rel próbáltam avi ból mp4be elvileg a beállítások nem voltak jók. Mivel konvertáljam át, mert elvileg le kell játszania mp4et
  • gvereb1
    #13
    Játékhoz már a pc-ről wapra és wapról letöltés opciót használom. Teljes káosz máshogy megcsinálni.
    http://www.waphq.net/index.php ez a link feltöltéshez, ha kell másnak is.
  • ldavid
    #12
    csak a java miatt?
    _______________
    legyen már egy kép is
  • Miskolc88
    #11
    LOL
    most vegyük egy kalap alá a SE t230i-t meg az SE k800i-t ??
  • gvereb1
    #10
    Csak bluetooth-on keresztül sikerült bemásolni a dolgokat a Games mappába, de rögtön áthelyez mindent az egyéb fájlokhoz.
  • gvereb1
    #9
    nem müködik, nem tudok games könyvtárat létrehozni, mert azt írja hogy ilyen már létezik, pedig nem mutatja
  • gvereb1
    #8
    Tesco: jó döntés volt :)

    Rolly: nagyon kössz a leírást, később kipróbálom remélem menni fog. kb 1 hétig kerestem ilyen írást de seholse találtam na kössz mégegyszer.
    Amúgy ezt a telepítési fszságot leszámítva nagyon ajánlom a telót, szép, jó, gyors. Bár ezt azért írom mert az előző telefon egy t610 volt :)
  • Pipör
    #7
    Jézus na ezért vettem én Nokiát
  • berczely
    #6
    Azé nézdmármeg hány játék van és hány telefon xD
  • akyyy
    #5
    azért, mert a játékokat se kiadójuk alapján csinálunk közös topikot. sőt, az egész esgén csak egyetlen egy topik legyen jeah:D
  • akyyy
    #4
    van olcsóbb is, feltöltöd a jart meg jadot egy honlapra, és wapról meg leszeded. jó, előfizetni kell egy netre, de bőven megéri
  • berczely
    #3
    Mértnincs közös topic?
    Samsung,Sony Ericsson,Nokia stb.
  • Brolly
    #2
    Pont ilyet akarok/fogok venni, idő kérdése, tapasztalatokat dobhatsz;)
    javaval kapcsoaltban bemásolom egy másik fórumról, próba cseresznye ;)

    Telefonmenüben válaszd a
    'Settings' (Beállítások) menüpontot

    Majd a
    'Phone settings' (Telefon beállításai) menüpontot

    Azután az
    'USB settings' (USB beállítások) menüpontot

    És válaszd az
    'Ask on connection' (Kérdezzen rá kapcsolódáskor) lehetőséget

    Az USB kábellel csatlakoztasd a telefont a PC-hez

    A telefonon válaszd ki a
    'Media player' -t

    Várd meg, amíg a PC felismeri a telefont és válaszd az
    'Open the device to view files' (Nyisd meg a készüléket a fájlok megtekintése céljából) menüpontot

    Nyisd meg a
    'Phone' (Telefon) könyvtárat

    A következő könyvtárakat fogod látni:
    Images, Other files, Sounds, Videos (Képek, Egyéb fájlok, Hangok, Videók)

    Hozz létre egy új könyvtárat
    'Games' néven

    A telepítendő játékokat másold be ebbe az új könyvtárba

    A játékok átmásolásakor két dologra vigyázz: először is mind a *.jar, mind a *.jad fájlnak meg kell lennie minden játékhoz (ha nincs mega *.jad fájl, akkor tölts le egy jad-készítő alkalmazást a Google segítségével). Másodszor: minden játéknak a saját könyvtárában kell lennie, vagyis ha az összes *.jar és *.jad fájlt behányod a Games könyvtárba, akkor csak az első feltelepített játék fog működni (és az is vacakul).

    Csatlakoztasd le a telefont a PC-ről.

    Ezután a telefonon írd be az alábbi kódot:

    *#6984125*#

    Válaszd az 'Internals' (4. szám) pontot
    Kéri a mesterkódot, íme:

    *#9072641*#

    Válaszd a 'Storage settings' (7. szám) pontot, majd az alábbi pontokat:

    Update media database (1. szám)
    Update Java DB (2. szám)
    Update app database (7. szám)
    Create AX Dat File (8. szám)

    A telefonmenüben válaszd ki a
    'My files' pontot

    Kell ott lennie egy új mappának, a neve:
    'New Folder'

    Töröld ki.

    Ezután a telefonba írd be az alábbi kódot:

    *#6984125*#

    Válaszd az 'Internals' (4. szám) menüponot.

    Kéri a mesterkódot, íme:

    *#9072641*#

    Válaszd a 'Storage settings' (7. szám) menüpontot, majd sorban az alábbiakat:

    Update media database (1. szám)
    Update Java DB (2. szám)
    Update app database (7. szám)
    Create AX Dat File (8. szám)

    Kapcsold ki a telefont
    Kapcsold be újból

    Ezután írd be az alábbi kódot:

    *#6984125*#

    Válaszd ki az
    'Internals' (4. szám) menüpontot

    Kéri a mesterkódot, íme:

    *#9072641*#

    Válaszd a 'Storage settings' (7. szám) menüpontot, majd sorban az alábbiakat

    Update media database (1. szám)
    Update Java DB (2. szám)
    Update app database (7. szám)
    Create AX Dat File (8. szám)

    Ekkor a játékok elvileg telepítésre kerültek, tudom, hogy kicsit unalmas a sok ismétlődés, de nekem így működött a dolog.

    (Megjegyzés: ha töröltél egy játékot a telefonról, és vissza akarod állítani, akkor más könyvtárnevet kell adnod neki, mielőtt újból betennéd a Games könyvtárba. Ugyanazt a könyvtárnevet nem fogadja el többé, még akkor sem, ha már törölted.)

    __________
    Idézet vége,
  • gvereb1
    #1
    Sziasztok. Remélem másnak is van ilyen telefonja.
    Tudtok nekem segíteni abban, hogyan lehet java alkalmazást játékot felrakni a felefonra? Csak annyit tudok csinálni, hogy átmásolom a telefonra a .jar vagy .jad fájlt, de nem lehet telepíteni.
    Nincs semmilyen játék a mobilon alapból, pedig simán lehetne... megőrülök