31
  • god25
    #31
    Viktor Te már akkora barom vagy, hogy remeg a monitorom, ha a Te cikked van a képernyőn!
  • Chocho
    #30
    Alig várom!
  • Skyline
    #29
    "Akik látták az utóbbi évek számítógépes játékadaptációit, azok viszont tudják, hogy igazából csak egyetlenegy sikerült elfogadhatóan."
    2......
    A legjobb adaptáció a mai napig a Silent Hill,nem elfogadhatónak nevezhető hanem kifejezetten jónak.
    A másik a Hitman...Elfogadható,sőt az is egész jól sikerült...

  • sanner011
    #28
    A szinkron meglehetősen el van szabva, úgy hallom... Azt hiszem, ezt is értelmesebb lenne angolul nézni, de gondolom itthon csak így adják majd le... Márpedig ez kötelezően moziban megtekintős film. Na sebaj. Legalább JÖN. :)
  • Etinger
    #27
    Hajrá MAX.
  • CaptainRumi
    #26
    na megszólalt a legnagyobb fikagép....:)
    de én legalább nem a filmeket fikázom hanem az oldalt....
    de jó kérdés matyóhímzés, hogy miért járok ide miközben az itt olvasott híreket már mind olvastam mivel többnapos késéssel írják csak itt meg (lásd : "Két videó a Transformers 2 forgatásáról" ezek a videók körülberül már egy hete fent vannak és létezik rajtuk kivűl vagy 10)

    és igazad van Loverman (részben) tényleg csak fikázni járok ide -az oldalt-
    sivár életed max neked lehet ha itt vagy éjjel nappal és így véded az oldalt :)
  • Dakkon
    #25
    LOL. Így vaN! :D:D
  • Loverman
    #24
    mert akkor a szar sivár élete már tényleg semmit sem érne, így meg idejár fikázni
  • Matyóhímzés
    #23
    Tudnam, ha nem tetszik, akkor minek jarsz ide...
  • CaptainRumi
    #22
    de belőled faszkalapos azt is kinézem, hogy itt ghost writingezel és te magad vagy Viktor és véded a szar cikket :)
    sőőőőt
  • CaptainRumi
    #21
    nem arról van szó ki jelenti, be először hanem, hogy ők honnan lopják...és ne aggódj nem vesződnek a fáradtsággal,hogy négy különböző oldalt figyeljenek éjjel nappal, mikor azon ez egyen minden megtalálható
  • CaptainRumi
    #20
    ki beszél itt arról, hogy az SG kreálna híreket???
    szövegetértelmezni tudsz?
    de ha nem vetted volna észre a híreket ahogy vannak szóról szóra a moviewebről lopják.....annyi tesznek, hogy lefordítják és hozzáteszik a szar véleményüket...
  • myk0312
    #19
    Hát nekem bejött a Hitman,a Resident Evil 1és a Doom se volt olyan rossz.A Silent Hill meg az egyik kedvenc filmem lett nagyon megfogott imádom.Szerintem ez is egy jó film lesz.Mark Wahlberg jó színész szeretem!
  • Loverman
    #18
    én egy ideig nem nagyon ismertem Mark Wahlberget, de miután láttam a Fear c. filmben kedvenc William Petersenünkkel, eléggé leesett az állam. Ott megmutatta hogy mennyire tud játszani
  • Loverman
    #17
    ha Rumiról van szó, jobb semmin sem meglepődni ;)
  • kalapos01
    #16
    LOL, ezen viszont jót röhögtem. Gondolom a nyáron kezdtél komolyabban netezni, de ha nem, akkor megsúgom, hogy külföldi híreket nem kreálhatna az sg vagy az index, de még (durva) az origó sem - elég megdöbbentő lenne, ha valamiről egy magyar site értesülne először és onnan vennék át a külföldi híroldalak.

    A külföldi poltikai híreket sem magyarok találják ki, hanem hírügynökségek körtölik világgá - és ez a helyzet a filmesekkel is. Van kismillió filmes lap, amik átveszik egymás híreit és az összes magyar újság azokból szemlézi sajátjait. Nem tudom, mire gondolsz, de nincs egyetlen "egy filmes híroldal" (gondolom egyet ismersz és azt hitted. nem, ő, nem.), a legtöbb hír a kijövetele után mindenhol megtalálható, az imdb-től kezdve a comingsoon-on át, a darkhorizons-ig.

    De lássuk, hogy melyik filmes oldalra gondolhatsz. mik voltak itt filmes hírek mostanság? I Am a Legend 2. Nyilván egy oldal írta meg. HA-HA. A Variety volt a hír forrása, azon belül is Michael Fleming, aki a Warnertől kapott fülest. Köv. Meghalt Paul Newman. Huhh, vajon mi lehet a hírforrása, melyik az az "egy" oldal. Utána. Pirates 4. No fene, megint a Variety, de inkább Depp maga, aki bejelentette ezt újságíróknak. Sebezhetetlen 2. A forrás egy MTV-s interjú a rendezővel. 4 hír, 4 forrás. Még, hogy egy oldal. Nevessünk együtt.
  • kalapos01
    #15
    Szerintem félreértetted. Az A-lista és a B-színész nem egy kategória. Az A-listán van kábé 6-7 férfi és talán 1-2 női név Hollywoodban - Wahlberg nagyon erős arc, ahhoz képest, hogy fehér wannabe rapper volt, meg fehernemű modell, inkább a C-listán lenne a helye, de ez kvázi zsinórban a negyedik filmje, amit az ő nevével, cím elé kiemelve adnak el. (Az éjszaka urai ensemble-film volt, ergó a legyőzhetetlen - mesterlövész - esemény - max payne kvartettre gondolok.)

    Más kérdés, hogy hiába hozza a formáját, hiába jó a filmjeinek a zöme, a zajos siker egyelőre a wahlberg-filmeket elkerüli (anyagiakra gondolok: 57M - 47M - 64M), így egyelőre az a kategória, mint nőknél mondjuk sandra bullock, 15M körül nyitja az egyszemélyes filmjeit. Ettől az A-lista még nagyon messze van.

    De, és ez a lényeg, nem véletlen, hogy ez már a negyedik nem ensemble nagy filmje, ki fog fejlődni, megérdemelné.
  • Dynamic
    #14
    House of Dead
  • tommyg
    #13
  • tommyg
    #12
    ma este lesz a tv2-n a négy tesó, nézzétek igen jó film
  • avman
    #11
    nana, ez azért a postal dude is sztem murva jól visszaadta a játék hangulatát...
  • tommyg
    #10
    valaki még mindig itt tart?? nemá...
  • CaptainRumi
    #9
    már megszokhattátok volna a minőséget itt az SG-n.....
    az összes hír (kivéve a hazaik, bár szerintem még azok is) plagizálva van egy bizonyos külföldi oldalról melyet szerintem mindenki ismer....
    szóval az egyénisége az oldalnak ilyen fricskákból áll mint például, hogy Wahlberg B listás színész
  • Aldo Moro
    #8
    Ki az aki szerint Mark Wahlberg B listás szinész? Csupa kis költségvetésű B filmben szerepel. Ott van mindjárt a Majmok Bolygója, vagy a Tégla, vagy a 4 Tesó, vagy az Orvlövész, Esemény... Ekkora ökörséget.
  • viizo
    #7
    "a nemsokára A-listás színésszé érő Mark Wahlberg"

    na ne már hogy Mark Wahlberg B-színész legyen... ilyen ostobaságot is rég hallottam
  • BobMR
    #6
    Final Fantasy VII: Advent Children
    A Silent Hill is elég nézhető volt.Meg a Resident Evil első része tűrhető.
  • Blasta
    #5
    "Akik látták az utóbbi évek számítógépes játékadaptációit, azok viszont tudják, hogy igazából csak egyetlenegy sikerült elfogadhatóan."

    Tökre érdekelne, hogy szted melyik volt ez a film!
  • bertino
    #4
    naja.
  • Cekrény
    #3
    olyan Consantine fílingje van ennek a plakátnak:)
  • Gerbill
    #2
    Csak az a béna utócím ne lenne.
  • Kojiro
    #1
    nájsz