52
Silent Hill: Homecoming
  • Hoz_Hun
    #52
    Köszi. Szétnézek.
  • vg
    #51
    jatekaim.hu, van csomó eladó példány
  • Hoz_Hun
    #50
    Nem tudja valaki hol lehet megvenni (Xbox360)?
  • szlesspapa
    #49
    hello, Azt tapasztaltam hogy fasza a játék. Aztán kaptam egy virust, ujra kelett rakni a gépet, azt utána megint felraktam silent hill homecomingot és csak a videók alatt van hang. Játék menet közzbe full némaság van.
    Meg az elején is a bevezetőnél. Mit tegyek? Silent hill homecoming-Repack ot raktam fől. Amugy meg van hang a gépen, fél éves a gép:D
  • fearfan
    #48
    Már késő a kijelentés,mert már előröl kedtem játszani és kb. 4 órámba telt eljutni odáig,de megérte,mert ahogy mondtad az órás puzzle-al kezdtem és tovább engedett.Még valamit mondanék,hogy amikor nem elsőként kezdtem az órás puzzle-val,akkor összezavarodott a játék és két maszk helyett hármat találtam.Tehát ilyen mocskosul bugos játékkal nem találkoztam,mint ez.Viszont végigpróbálhattam volna az összes lehetőséget,akkor lett volna 1440 lehetőségem
  • Anubys
    #47
    1. Ne kezd előről, van megoldása ilyenkor is a puzle-nek, de random időpont. Lehet, hogy jobban jársz, ha végigpróbálod az összes variációt.... :)
    2. Ne csak egy mentést használj, mivel a játéknak 5 féle vége van, és nagyjából a közepén (kinyírod a muttert vagy sem), az utolsó előtti pályán (megbocsátassz-e a faternak vagy sem), illetve az utolsó pályán (megmented a néger őrt vagy sem) lévő döntéseid alapján dől el, hogy melyiket kapod a végén.
  • fearfan
    #46
    Hát ez akkor gáz,mert én csak egy mentést csináltam.Remek most kezdhetem az elejétől.
    Nekem a FEAR és a Condemned az félelmetes volt vagy az AVP 2,amikor hírtelen a szörnyek elém ugrottak
  • Anubys
    #45
    Közismert bug (legalábbis PS3-on, de valszeg 360-on és pc-n is így van), ha nem az órával kezded, akkor nem tudod megcsinálni azt.
    Szóval, töltsd be a Hell House előtti mentésedet, és egyből az órás puzzle-t csináld meg...
    (Amúgy meg mondj nekem olyan játékot, ami tényleg félelmetes - kivéve a Fatal Frame, attól párszor beremegett a controller a kezemben :)
  • fearfan
    #44
    A segítségeteket szeretném kérni abban,hogy a pokol ház vevő pályán,amikor az órát be kell állítani 2:06-ra akkor semmi sem történik.Ez miért van.A segítséget előre is köszönöm.
    A játék jó is lehetett volna,ha nem szúrják el apróságokkal,mint az irányítás vagy például a félelem hiánya nélkül,mert egyáltalán nem félelmetes a játék.
  • Display
    #43
    Silent Hill Homecoming Achievement Guide:


    Xbox360achievements.org

    Szerintem a játék jó lett. A hangulat megvan, a látvány kellemes, a hangok/hanghatások kellően stílszerűek, a történet pedig a szokásos. A bossok elég betegre sikerültek. Az irányítás eleinte kissé szokatlan, de bele lehet jönni viszonylag rövid idő alatt (learn 2 Dodge).

    Az 5 féle befejezésnek köszönhetően érdemes többször is nekifutni. 8/10.
  • Display
    #42
    Teljesen rendben van, leszámítva 1-2 dolgot, de az meg belefér...
  • rambuu
    #41
    cs
    Én végig játszottam már, bár ez volt az első Silent Hill amit játszottam, ezt is az unokatesómék végett, me ők voltak kiváncsiak rá, mivel a PC-s verzióval gondok voltak.
    Szóval érdekes kis játék, ahhoz képest, hogy nem szeretem a SIlent Hill-t eléggé tetszett, tele van fordulattal, különböző befejezésekkel, szóval nekem tetszett azért.
  • Olcsi2
    #40
    ugyanaz, mint az USA verzio. Miert is modositottak volna rajta akarmit is??

    A www.xbox.hu-n elolvashatod az en velemenyem.

    Egyebkent nem igaz, hogy nem irtak sok jot rola, nem hajpoltak agyon, ez teny, de az ertekelesek atlagban 75% koruliek, ami egy szolid, jo kis game-t takar.
  • Display
    #39
    i dunno yet, jövő héten tervezem a vásárlást. Reméljük jobb mint az NTSC változat, amiről túl sok jót nem írtak a külföldi fórumokban. Ha valaki beszerezte már, írhatna róla milyen is a hazatérés =)
  • ffxi
    #38
    És ez jót jelent vagy rosszat? Mármint a változtatás terén.
  • Display
    #37
    Tegnap óta hivatalosan is megvásárolható.
  • Display
    #36
    Úgy néz ki hogy 2009.02.27 lesz a megjelenés időpontja az EU-ban X360-ra. Nem kizárt hogy az amerikai változathoz képest némi javítást/módosítást is eszközölni fognak a PAL verzióban a fejlesztők.

  • gregtom6
    #35
    Hy! Nekem is ugyanaz a baja. Ugrál a hang, a kép megáll pár sec-re, és utána pár másodpercig megy a játék 30 FPS-el. Utána ugyanez. Mi miatt??? Meg tudtad már oldani??
  • sad1976
    #34
    milyen géped van?nekem megy simán crack sem kell hozzá.daemontuls. start game ennyi.http://wanadoo.atw.hu/?p=jatekok&search=Silent%20Hill%20Homecoming%20MULTI%20DVD%20-%20TDM innen leszedheted. 160+áfa de 72 óráig tölthetsz innen ezért.én hat új gamet szedtem le ez alatt összesen 20 Gigát igaz nekem négy megás netem van ,de csak 250 amivel jön tehát 2 mega.
  • Display
    #33
    Ez konzolos (X360/PS3) topic mate
  • Héeder
    #32
    Hello
    Nekem megvan a game,el is indul, de a bevezetővideónál megakad!!
    Ez most azért van mert ratyi a gépem vagy más baja van ?
    Előre is thx
  • Evetkemano
    #31
    ne várjátok annyira mert nagy csalódás lesz :P Nekem már a 4 sem tetszett és ez se lesz a kedvencem.....
  • Rodman6
    #30
    Nem lehet a zajt kikapcsolni benne? Csak azért mert a többi részben ki lehetett. Nem tudom miért divat ez.
  • Display
    #29
    X360-ra csak jövőre jön. PS3-on már kijött.
  • Depridol
    #28
    ja megjelent...
  • Boroskóla
    #27
    Megjelenet ?
    Már van ilyen:
    SILENT HILL HOMECOMING-GTI 3.92 GB
  • #26
    Nem tudjátok PC-re mikor jelenik meg?
  • Display
    #25
    Bad newz from www.tothegame.com

    UK RELEASE: 20-Feb-2009 (Upcoming)
    NORDIC RELEASE: 20-Feb-2009 (Upcoming)
    US RELEASE: 30-Sep-2008 (Released)

    long waiting comin' up =(
  • Neogan
    #24
    Eleve miért szedted le ha NTSC és régiózáras? Amúgy tényleg nagy szvás, bár a review-k alapján, elég pocsék lett :(
  • vili 27
    #23
    sziasztok !! az a helyzet hogy én letöltöttem az NTSC-s verziót, de nem indul el. hihetetlen mennyire kicsesznek velünk basszus. Akkor kerül kezünkbe a játék mikor már mindenki végigjátszotta. Tavaszig a kedvem is elmegy tőle. Ez nem igazság. Minek ilyen munkák, szeptemberre ígérik aztán mi lesz belőle, 2009 tavasz.
  • Display
    #22
    az NTSC-s version régiókorlátos, szóval marad a várakozás a PAL edition érkezéséig. Remélhetőleg novemberben már megjön.
  • Display
    #21
    Nagyon úgy néz ki hogy igen. A youtube.com-on szinte az egész játék "végignézhető", ránézésre elég jó. Ha az NTSC version fut PAL-os gépen akkor érdemes azt beszerezni. Nem hinném hogy sok változás lesz a kettő között.
  • Neogan
    #20
    Tavasz???
  • Display
    #19
    "Meglepő és egyáltalán nem várt csúszás az éjszakában: a már a piacon lévő amerikai verzió ellenére mégsem jelenik meg a hónap végén Európában a Silent Hill: Homecoming. Az első nem Japánban létrehozott SH epizód fejlesztése lezárult, ám a lokalizációs és/vagy az életkorbesorolási procedúra elnyúlása miatt legkorábban csak 2009 tavaszán jelenhet meg."

    http://www.576konzol.hu/hir_reszletes.php?id=3610
  • Display
    #18
    Valaki játszott már vele? PS3-ra már elméletileg kapható, X360-as verzió még sehol sincs.
  • Display
    #17
    Platinumshopban elvileg holnaptól kapható a játék.
  • Sephi
    #16
    Az nem feltétlenül baj!
  • Display
    #15


    X360/PS3 cover
  • Louis Cyphre
    #14
    Van már ilyen topic!
  • trick daddy
    #13
    Hála a jóistennek