13
  • Csaba42
    #13
    Jaja, ez nekem is szemet szúrt, de nem ez volt az első eset - igaz, hogy bárki hibázhat, de azért egy hírportáltól mást vár el az ember; pláne, ha magában a hírben el van magyarázva a dolog. :\
  • DjDano
    #12
    Senkinek nem tűnik fel, hogy orbitális baromság a cím? A letöltések száma 6 miilliárd, ami nem egyenlő a torrentek számával
  • Etinger
    #11
    szeretem a Mininova-t, egy korrektül megvannak oldva a dolgok és jól átlátható.. plussz a letöltött anyagok is jók... ált.
  • mcganyol
    #10
    az nem olyan rossz szám, ha 24óránként csak 1et regisztrálnak adott ip címről!
    ez azt jelenti, ha az összes magyar háztartásban minden nap (legalább) egy torrent filet letöltenének, akkor kb. 5év alatt jönne össze az a 6milliárd letöltés.
  • Narxis
    #9
    Csak.
  • passatgt
    #8
    csak?
  • Teppik Amon
    #7
    Kicsit (nagyon) félreérthető a cím (gondolom bulvarizálni (lol most találtam ki) akarták megint a hírt)
    Arról van szó hogy 6milliárdszor töltöttek le torrent fileokat a mininova segítségével, nem ennyi darab van az oldalon.
  • Mr. Perfect
    #6
    Mondjuk az igaz, hogy ott csak 2555 torrent van ami elenyésző a hatmilliárdhoz képest, ami nekem egyébként elég hihetetlennek tűnik.
  • Mr. Perfect
    #5
    Rosszul tudod.. a mininova igen is működtet trackert is...
  • kukacS3K
    #4
    a filmipar most tudta meg hogy a mininova e-heti statisztikája 6milliárd torrent...MENNYI?
    egyébként tényleg nem tracker, a legtöbb mininovás torrent piratebayes trackerre hivatkozik
  • Chocho
    #3
    Így van. :)
  • Adenoma
    #2
    mininova nem működtet trackert legjobb tudomásom szerint, csak torrent file-okat tárol.
  • Tinman #1
    Kíváncsian várom mikor zárják be... fél év?