17
  • xNoodlex
    #17
    OFF
  • Adamul
    #16
    már nagyon ráfért e-téren a bővítés az iwiwre, nagyon gáz volt a 2mega, csak erre kíváncsi leszek a sok képet meddig bírják tárhellyel én azzal is beértem volna ha csak egy linket tárol a képet máshonnan szedi be pl... A másik meg: volt nem is olyan rég ott egy viszonylag jó flashes képnézegető, tetszett benne, hogy az egérgörgővel tudtam a képeket váltogatni, erre lecserélték egy ilyen manuális szarra, ami még a felbontást is leveszi... Ettől az előző jobb volt!
  • Reg5
    #15
    Nem kell a reklámokat beengedni.
  • krajcsovszkig
    #14
    Myvipen ez már kezdetektől így van, meg a struktúrája is jobb csak a rendszer instabil meg a reklám sok
  • Darth Sidious
    #13
    Örömmel olvasom, hogy évekkel az indulás után a feltöltött képek nem véletlenszerűen ömlenek a tárhelyre, hanem meg lehet határozni a sorrendjüket is. Jó az albumokba rendezhetőség lehetősége is, csak az nem jó, hogy a gyökérbe nem lehet tenni képeket. És mi az a "profilképek"? Miért nem nevezheti el a felhasználó tetszése szerint az albumokat? Végül: ha a kép alatti lévő feliratra klikkelek, a kísérőszöveg nem jelenik meg. Van még bőven javítani való. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet lehetőséget adni, hogy bétaverziósként ki- és bekapcsolhassuk az új funkciókat, amíg ki nem növik a gyermekbetegségeiket!
    Szerencsére rengeteg hibát és hiányosságot pótol egy Greasmonkey-script: http://userscripts.org/scripts/show/24506
  • muttley00
    #12
    Én most annak is örülnék, ha 1 db képet fel tudnék tölteni...
  • Sanyix
    #11
    "Sorry an error has occured" ez csak így simán vagy szmájlival. Ez a legutolsó emlékem az iwiwről. Annyira bugos és lassú, hogy az valami elképesztő, durva gányolt munka.
  • shaq
    #10
    az iwiw egy vicc.. csinálják állandóan a haszontalan funkciókat, de például a keresést már nagyon hosszu ideje nem csinálják meg...
    semmi gondom ezzel h albumokba lehessen rendezni a képeket, bár tegnap hosszú idő után akartam feltölteni egy képet, és nem sikerült, szóval mégiscsak van vele gondom, a de fő probléma, az az, hogy nem azzal foglalkoznak amivel igazán kéne, szánalom!
  • DjDano
    #9
    Egy dolog biztos, az IWIW gyors (azt nem mondom hogy hibátlan mert nem az), a myvip meg tetű lassú és ráadásul teljesen idióta a felhasználói felület is
  • Beyond silence
    #8
    Már itt volt az ideje...! De jó lett. Érdekes hogy most kiemelt régebben még lenézték hogy nem akarnak képes oldal lenni, mert ez nem arról szól...

    A design nekem jobban bejön, mint valami komolytalan.
  • Stefling
    #7
    jaja, sztem is egy korszakváltó design váltás nem ártana már, valami stílusos és fiatalos, ami egy közösségi portált tükrözne :)
  • TAJ86
    #6
    Hollárihó mégtöbb ribancfotó
  • hpteso
    #5
    na vegre felebredtek ott is . mostmar csak azt a szar design -t kell megvaltoztatni
  • akyyy
    #4
    miért? iwiwen nem is kell fizetni semmiért sem.

    az a myvip meg a többi szar ahol csak ememt dijas sms-el lehet fizetni, plusz több a reklám rajta mind az iwiwen
  • GG
    #3
    IWIW = PÉNZHAJHÁSZ SÁJT PLUSZ AMI ÁLLANDÓAN SZAR.
    Egy rendes programozót fel vennének akkor már rég jó lenne a rendszer de nem szánnak rá pénz hogy megcsinálják tiszteségesen. Jól tették, hogy eladták a friceknek a magyar arcok :P.
  • Sanyix
    #2
    vagypl hogy egyáltalán betöltődik, vagy hogy nem kell az operának kérdezgetnie, hogy most html vagy xml-ként értelmezze, mert összevissza vannak baszva a tagek, és rohadtul nem szabványos semmi.
  • Vorpal
    #1
    húdelaza - kiváncsi vagyok mikor jönnek olyan hirek is hogy,
    tadá : működik rendesen a képletöltés az IWIW en.