15
  • tttttom
    #15
    Én vegyes tipus vok. :D

    Ami drága letöltöm és nem érdekel, hogy ha valaki replyjoza ezt. :)

    Ami nagyon jó.:Pl.: Játék, ha megtetszik megveszem, ha nem akkor letörlöm és kész.
  • Nightwish006
    #14
    Nem értem miért nem lehet megérteni azt, hogy egyszerüen lehetetlen megvenni a cuccokat. Nem vagyok hajlandó ezreket fizetni egy albumért, amit megunok 1 hét alatt. Nem vagyok hajlandó egy egyszer nézhető filmért ezreket fizetni. Nem vagyok hajlandó egy 1napos játékért 10ezreket fizetni. Ha ők ilyen nagyravágyóak, akkor kiszophatják a faszom. éljen a torrent !
  • Adenoma
    #13
    Szerintem sokkal szebb lett volna, ha az anyát odaviszik a bitófához, és az egy szem gyerekén agymosást végeznek, és megengedik neki, hogy ő rúgja ki az anyja alól a széket. vesszen minden letöltő és feltöltő!!!!
  • rotaboy
    #12
    Én azt hittem, a sötét középkorban letudtuk, és azóta mindenki elítéli. Tévedtünk. Az inkvizíció intézménye újra él. De ma már nem kel máglyát rakni, mert egzisztenciálisan is ugyan úgy meglehet égetni valakit mint annak idején a máglyán, sót így még az unokái is fizethetnek a "bűneinkért" szó szerint.
  • Szefmester
    #11
    az amerikaiaknál már csak ez az egy eszköz maradt, ha már az észérvekből kifogytak
  • EroSennin
    #10
    Ha jol ertem akkor itt az legosibb barbar modszerhez nyulnak: mivel nem kepesek a nagy tomegu illegalis letoltot egyenkent elkapni ezert kiemelnek a nagy tomegbol par embert es azokat nyilvanosan teljesen kicsinaljak. Az elrettentes az egyeduli lehetoseguk ugy tunik.
  • floatr
    #9
    Nemhogy fegyverrel fenyegetőzött/lövöldözött volna, akkor simán megúszta volna
  • vajon kiki
    #8
    mi ebből a tanulság ? mindig be kell kapcsolni, sőt kényszeríteni kell a torrentben a titkosítást (Forced , az uTorrentben) és akkor elmehetnek a sóhivatalba a bizonyításukkal
  • vajon kiki
    #7
    gijotin
  • VoneOut
    #6
    54$?Az nincs 10 000FT-se...na meg ha arra gondolok, hogy az USA-ban ekkora összeg aprópénz kb.
    Értem én, hogy pellengérre kell állítani, de nem kéne vérszemet kapni...főleg egy családanyánál!
  • IQ Light
    #5
    Arról már nem is beszélve, hogy ha nem töltötte volna le ezeket a számokat, valószínűleg akkor sem vette volna meg üzletben, szóval bevételkiesést nemigen okozott. Kitartok azon véleményem mellett, hogy ha pl. letöltök egy játékot, azzal seniknek nem okozok kárt vagy veszteséget, mert a büdös életben nem vennék meg 12 ezerért valamit. Akkor játék nélkül maradok és olvasok, bicajozok, stb.
  • Soundmaker
    #4
    Piócákkal én sem üzletelnék.. és inkább adom a pénzem egy webáruháznak mert tudom hogy 300 ezerszeres haszonnal dolgoznak és a bevételből jut a zeneszerzőnek is jócskán. Az összes jogvédő szervezetet ki kell hagyni a picsába, remélem felkopik az álluk!!!!

    És ameddig 4000x -es haszonnal dolgoznak addig azért is letöltöm illegálisan a zenéket
  • Bagoly81
    #3
    hát jah, elcseszték a zenekiadok mert a digitális terjesztés a jövő, mobilokon, meg általány dijas zene letöltökkel. csak lassan kialakulnak a web áruházak, nekik még szinte semijük nincs. közösködni meg senkinemakar velük
  • MeoH #2
    Barmok ezek... 3cdert 220k$? Fel kellene mar ebredni kedves "zeneipar" es haladni a korral.
  • kukacS3K
    #1
    ja hogy itt is esküdtek döntöttek. sok féreg képmutató amerikai akik ilyeneket szavaznak meg, remélem egyszer majd ők is kapnak 9ezer dolláros büntetéseket