158
Crysis Wars (Multiplayer)
  • Harbinger
    #158
    Én játszanék, de a legtöbb még élő szerveren a leguncsibb pályák vannak csak. Őszintén az az érzésem az 1-et többen játszák, mint a Wars-t.
  • meszibalint
    #157
    Valaki játszik még ezzel?
  • blackshark
    #156
    Hozzáfűzöm, van ingyen eladó CD kulcsom a játékhoz. Akinek kell csak vegyen fel Xfire-ra: codminator
    Nem viccelek, ha mégis azt gondolnád!
  • blackshark
    #155
    Heló!
    Igen, teljesen kihalt, viszont amely szerverek megmaradtak azokon manapság már szinte nincs cheater mivel rájöttek, hogy nincs értelme. Előfordul, hogy látsz olyan játékosokat akiknek pl 30/1-es statisztikájuk van. Nos ők nem csalnak. Cloakot simán kiszúrom főleg úgy, hogy nekem csak akkor tölti be a texturát mikor odaérek tehát nekem nem lesz álcázva mire lelövöm... xD
    Akiket esetleg Aim-al gyanusítnátok azok se csalnak. Nézzetek fragmovie-kat nem unaloműzésből tették fel Youtube-ra.
    Az én nevem jelenleg KeViLL, de sokáig volt Crym1n4t0r vagy Kenny. Youtube (varganorbert1, crym1n4t0r) channelem is van, és nem reklámozni akarom, hanem, hogy elhiggyétek, hogy manapság már szinte senkinek sincs kedve ebben a "kihalt" játékban csalni. Szerintem aki még akar vele játszani azok meg nyugodtan játszhatnak és nem lebeszélni kéne róla őket. Másrészt majdnem az összes "nagyobb" szerveren van Phoenix vagy AegisX cheat védelem. A csalókat fel sem engedi a szerverre egyből kidobja. (Tudtommal ennél jobb cheat védelem jelenleg nincs Crysis-ra és nem is volt.)
    Mellesleg, aki mégis akar játszani néha-néha annak ajánlom, hogy vegyen fel Xfire-re, ha van: codminator
    Egy pár nagyobb volt profi: MrCool (ő még ma is játszik néha-néha)
    ^0zNe
    Heim
    RazZer
    Quaterno
    DiMON
    ... sorolhatnám.
    És, hogy említsek néhány magyart is: Wuiktor
    DjBlackBox
    TabloBandaTomek
    majom
    ... itt is nagyon sokan voltunk.
    Akiket felsoroltam mindnek van fent videója, nézzétek meg és tanuljatok.
    Sok szerencsét! ;)
    Jó játékot!
  • Optimus Prime
    #154
    Nem igaz milyen kihalt a multi és azon a pár szerveren, amin 1-nél több játékos akad ugyanaz és a leggyengébb map fut: SteelMill, Mesa, Savanna. :(
    Nekem a Graveyard, Treehouse, Excavation, Coast tetszett.
  • Optimus Prime
    #153
    Még a Section 8-be is több élet van, mint ebbe a játékba. De én támogatom az ötletet. Van pár jó pálya, amin szívesen játszanék, de egy szerveren se fut. Ha igen, nincs rajta játékos.
  • szakacsgergo333
    #152
    Kéne alakítani egy Crysis Wars magyar közösséget és csalás mentesen TS el... Játszani és fellendíteni a magyar érdekeltséget...
  • Andante2
    #151
    én szeretek tisztán játszani és utálok csalni
    de sokan csak szivatásból nyomják de nincs miért mert semmit se nyernek vele max csatákat de nyeremény az nincs hozzá
  • Andante2
    #150
    jó játék csak már ebben is csalnak és elég durván ez így már nem játék csak hülyeség
  • Optimus Prime
    #149
    Nem, azt hiszem nincsenek botok, vagyis hivatalosan. Szerver alig akad és mint talán régebben írtam mind ugyanaz az unalmas Power Struggle, ugyanazzal a mappel. :/
  • phare
    #148
    Egyébként érdemes lenne ezt a játékot ingyenessé tenni az EA-nak. Még mindig jobb mint hagyni hogy parlagon heverjen.
  • phare
    #147
    Egyáltalán érdemes feltelepíteni ezt a játékot? Vannak-e szerverek amin játszanak? Még azt sem tudom hogy lehet-e botok ellen játszani. Pedig megvan már egy éve.
  • Optimus Prime
    #146
    Mégis miben?
  • Andante2
    #145
    Hajó valaki?????
  • Andante2
    #144
    Sziasztok segítene nekem valaki Crysis wars ügyben?
  • quaddani
    #143
    szasztok gyertek már játszani velem egyet a adjon valaki egy IP-t
    :)
  • Jaffa 2843
    #142
    A multi részét nem idehaza fejlesztették. Egyébként igen, teljesen kihalt a játék...
  • Optimus Prime
    #141
    Ez a játék így kihalt? Mikor voltak a free weekek én toltam, de akkor több szerver akadt. Szeretem a sima DM-t, főleg a Beach, Canopy, Graveyard meg nem jut eszembe a neve... pályákon. Power Struggle van sok, de mind ugyanazt a mapet használja, ami uncsi. Valami spéci magyar szerver sincs? Hamár magyar fejlesztés.
  • Jaffa 2843
    #140
    az álca nem azt jelenti hogy láthatatlan vagy, simán észrevehető ha valaki szemfüles, ráadásul hallani is lehet ha valaki a közelben álcázva bújkál
  • RYO21
    #139
    Kipróbáltam a játékot. Televan buzi cheaterekkel. Láthatatlan vagyok, erre meglát és megöl. 4 golyót repítettem a fejébe, és csak fél élete ment le. Meg televan hasonlókkal.
  • lolSL
    #138
    WTF
    játszottam egy kis warst, és még be volt kapcsolva a gamepadom és hallottam hogy rezeg stb
    kézbe vettem, toltam 2 percet
    és kiderült hogy multiplayerben van auto aim vele retard crytek
  • xblades
    #137
    Oké az lesz, kösz.
  • Jaffa 2843
    #136
    nem hibás a dvd? esetleg próbáld meg másik gépben h elindul-e a talapítő.
  • xblades
    #135
    Hali valaki tudja mi az oka annak hogy nem indul el a telepités?
    Elinditom a setup.exe-t és ezt írja ki:
    -runtime error in setup script
    line 8 : access violation at address 754815da in module version.dll
    read of address 00000004
  • zozox333
    #134
    Hali! Én sem tudom játszani! Beírtam a Warhead kódját, addig OK. Utána viszont kéri a nevem és jelszavam, beírom és nem fogadja el őket!
  • zpp0663
    #133
    konkrétan a játék nem indul el :S
  • zsotesz
    #132
    már visszaírtak az ea-esek, hogy a warheadét kell használni de azért kösz
  • 1Anonimusz1
    #131
    Add meg a warhead kódját és menni fog!!!!
    Én így csináltam!!!
  • zpp0663
    #130
    Sziasztok!

    Feltelepítettem az eredeti játékot, és miután a wars.exe re kattintok, eltűnik a homokóra, és nem indul el a játék... Újraidnítás után sem :S Mi lehet az oka?
  • zsotesz
    #129
    Hi
    Tegnap megvettem a crysis maximum editiont, ma gondoltam kipróbálom a wars-t. Nos a telepítés sikerült, viszont amikor rámegyek a gyors játékra, kódot kér. A gond az, hogy a dobozban csak a crysis-hoz és a warhead-hez van. Most besz*ptam és hiányzik ezek szerint a wars kódja, vagy ezt neten kell regisztrálni és esetleg ott kapok kódot?
  • FSpofon
    #128
    nincsen
  • 1Anonimusz1
    #127
    Valaki tud mondani egy magyar szervert????
    Aki igen Ip-t írna nekem???????
    Előre is kösz!
  • RYO21
    #126
    Tört szerverek vannak?
  • fejes97
    #125
    hello

    Amit linket adtál az tartalmazza ugye a warheadet meg a warst is?
  • Jaffa 2843
    #124
    itt van cd kulcs szinte mindenhez
  • Robi546
    #123
    Hello!!
    Én nekem nem megy a Crysis Wars vagyis menne a multiplayer csak kell a kód én meg úgy töltöttem le netről akkor hogy tudok rajta játszani multiplayeren vagyis neten????
    Aki tudja az plss írjon!!!
    Előre is köszi!! :))
  • #122
    ugye tudjátok h ingyen van 2009 dec 19 21:00 tól dec 29 21:00-ig ....
    (csak gondoltam szólok)
    hamachizni is lehet...
  • tomasz18
    #121
    sziasztok!pénteken lesz egy kisebb Lan party a Tatabányai Legoban,azt midnenki Flato 2,meg CS--ni akar...Kicsi életet szeretnék vinni a péntekbe bocsi hogy off de nem mindenki tudja megengedni magának h megvegye(nincs saját kereset)

    Hogy lehet sima egyszerű lanba játszani a multiplayer résszel?

    előre is köszi!
  • Jaffa 2843
    #120
    patch-eket értelem szerüen mindet fel kell tenni
    map packot nem hiszem hogy érdemes lenne feltenni, ha csatlakozol egy szerora ahol vmi nem alap map van azt le is tölti
  • steweee
    #119
    lécci lécci rapid help me !

    multizni szeretnék. az alapjátékot, vagyis a sima crysist most toltam végig, és nagyon megtetszett. mondta vki hogy már inkább mindenki csak warheadezik, vagyis ennek a multijával a warssal tolja. sima crysis szervert alig lát a comrade. ezt most telepítem

    miket kell hozzá felrakni , peccs, mappack ilyesmi ?

    vki írja m ár le nekem