12
NHL XBOX360 játékosoknak
  • bardocz
    #12
    Namivan, mindenki a 2010-et nyomja?:D
  • bardocz
    #11
    Hogyan tudom játék közben felugró tippeket kikapcsolni? Pl amikor mondja, hogy face off-nál mit csináljak, és hasonlók.
  • Bil Ur Sag
    #10
    Sziasztok!

    Régi NHl-esként azt kell hogy mondjam ez a játék majdnem tökéletes! Hihetetlen micsoda hangulata van. Ha van szó szoros értelemben vettem sportszimuláció akkor ez az! Komolyan mondom sokszor letörve tekintettem az utóbbi időben az NHl sorozatra, de már a tavalyi résszel elkezdődött valami bennem.A 09 leírhatatlan! A legkomolyabb sportprogram ami eddig valaha született. Elég csak a netes értékeléseket is nézni. Azok sem hazudnak ;) grat EA érte. 2k lepipálva.
  • dezs
    #9
    Karesz valami elérhetőség oldal vagy más, mert lennénk mi is egy páran haverokkal
  • barca15
    #8
    csak nehogy jövőre meg azért felejtenek el, mert addigra meg már kiestünk az A-ból:P ezért kell bentmaradni..
  • warass
    #7
    Majd jövőreTalán...
  • barca15
    #6
    helo! konzolos változaton én nem találtam magyar csapatot a játékban? nem úgy volt h benne leszünk?
  • John Cena
    #5
    RÉKLÁMA!
  • playstationchip
    #4
    Akit érdekelnek ps2 gamek jó áron írjon ide: [email protected]
  • Sada01
    #3
  • akyyy
    #2
    08ba se irt senki:D
  • CzKaresz22
    #1
    Sziasztok!

    A cél amiért létre hozva ez a fórum, hogy olyan NHL játékosokat keressek Magyarosszágon akik szeretnék összemérni a tudásukat liveon, és egy kicsit komolyan is gondolják a játékot.

    LEgyünk minnél többet, és természetesen beszéljünk a 09-ről is hiszen mi XBOX360 tulajdonosok már játszhatunk vele...