27
  • Rage47
    #27
    10 dolcsi lett az ára.
  • Rage47
    #26
    ja multiban lenne az igazi, ha nem szakadozna :|
  • BladeW
    #25
    Kiprobaltam. Hat sztem elég gyér az AI, elso 2 jatekomban hardon megvertem. A jatek egyebkent jo lenne, de sztem nem sokkal nyujt tobbet jelenleg mint egy kicsit igenyesebb flash jatek mondjuk. Varok még patcheket aztan meglatom megveszem-e. (Remelem addigra ingyenesse teszik )
  • Rage47
    #24
    én is pont nyerésre álltam, és kidobott >.<
    kár érte
  • Sharkhunter
    #23
    na igen, azért érződik, h nem öltek sok időt a multiba (pedig egy kicsivel több időtkellett volna ráfordítani, hiszen erre ment ki igazán a játék), nemtom, h a ping miatt-e, v más miatt, de néha előfordult, h befagyott a szerver, pedig pont nyerésre álltam X(
  • Rage47
    #22
    amúgy az gáz hogy nincs kiírva a szerverek pingje, így már nem először fordult elő, hogy lagoltam meg kidobott a szerver :|
  • Sharkhunter
    #21
    nekem non-steames verzióm van...
  • Rage47
    #20
    steamen vegyél fel, ez a nevem ami itt
  • Sharkhunter
    #19
    jöttem, láttam, győztem :D a king of the hill játékmódban vertem el egy andy nevű gyereket, nem volt egyszerű, de sikerült. 18 körül talán fennt leszek, ak gyere multizni!
  • Sharkhunter
    #18
    én a szobrosban azt nem szeretem, h egyszerűen nem tudok felülkerekedni az ellenségen, hha összegyűjtök egy nagyobb sereget (kb 300-at), ak néhány gránáttal szétcsapja az egészet, szal v taktikát kéne változtatnom, v nagyon kivannak egynlítve az esélyek

    am rájöttem h miért nem tudok multizni! hiába van a játékban a multi opció, nekünk csak a single van meg, DE! ma találtam meg a multiplayer verzióját, szal mindenképp játszanunk kell egymás ellen, hiszen: Game Experience May Change During Online Play
  • Rage47
    #17
    én még nem vettem meg, talán most hétvégén, 10 dolcsi most :)
    amúgy a szobros tetszett eddig a legjobban
  • Sharkhunter
    #16
    na mind1, azért az AI eléggé rendben van, neked melyik a kedvenc játékmódod?
  • Rage47
    #15
    ezt nem tudom :S
  • Sharkhunter
    #14
    hey én miért nem tudok szervert létrehozni??? nem jönnek be a pályák ha akarok indítani egyet
  • Sharkhunter
    #13
    nekem is nagyon bejött, amilyen egyszerű, olyan jó :D, csak a teleportokkal nem megy minden simán.
  • Rage47
    #12
    régebbi gameplay vidi
  • John Cena
    #11
    bocs nekem sehogy se tetszik bár milyen szögből nézemxD na m1 jó játékot stb.
  • Máté94
    #10
    De mi ez?
  • Rage47
    #9
    sajna most nincs elég zsém, de majd nyomhatunk 1-2 meccset :))
  • Picar77
    #8
    +fav
  • Picar77
    #7
    áh ez rohadt jó :DDD
  • Rage47
    #6
    ne a grafika alapján ítéljétek meg, a játékélményre koncentráltak, és sztem be is jött:)

    Egyébként a Defcon-t és az Uplink-et is ez a cég csinálta...
  • John Cena
    #5
    EZ MEG MI A FRANC?D:D:D
  • Rage47
    #4
    Demó is van amúgy Steam-en, ingyenesen letölthető. A full game amúgy 24 dolcsi.
  • Frosty01
    #3
    tök jóóóó :O
  • Rage47
    #2
    [Videók]
  • Rage47
    #1
    Most jelent meg Steam-en végre, nekem nagyon bejön. Aki ismeri a Darwiniát, annak biztosan tetszik majd.:)

    "A Multiwinia: Survival of the Flattest az Introversion software negyedik önálló játéka. Hat különleges akció-alapú többjátékos opció, 40 különleges térkép egy gyönyörű, retro-árkád stílusú világban, amilyenhez foghatót még soha nem láthattunk. Hívd ki az ellenfeleidet egy soha nem látott pálcikaember mészárlásra, és nézz végig egy olyan digitális háborút, amellyel eddig még nem találkozhattál... "