14
  • doomdoom
    #14
    szeretnék benézni a táborba élőben.
    akkor talán elhiszem,hogy tényleg ott vannak a hííííressségek.
  • doomdoom
    #13
    nagy kamu az egész.
    akkor hinném ha úgy működne mint a való-világ.
    miért nem lehet élőben be-nézni a táborba.
  • redfish
    #12
    "...az RTL Klub egy szigeten hagyja magára játékosait, akiknek sorsáról a néző fog dönteni: kimenekíti őket az áldatlan körülmények közül vagy hagyja, hogy még szenvedjenek kicsit..."

    Nagyon sajnálom, hogy K.Tündét, Anettkát, Majkát és még néhány más "sztárt" nem vették be a csapatba.

    De már alig várom, hogy letegyék őket az argentin dzsungelben : én TUTI nem szavazok egyikre sem!!! Tőlem aztán várhatnak SMS-t, még a telefonjaimat is eldobom jó messze...

    Külön ajándék, hogy egyúttal Balázskától is megszabadulhatunk!
  • m minnifield
    #11
    a horváth évát én is megkínoznám kicsit, csak úgy sikítana...
  • Scamp
    #10
    "Az RTL megtalálta, kik fogják kínozni a celebjeit","a sztárokkal Sebestyén Balázs és Vadon János utazik az argentín dzsungelbe."

    Én konkrétan a Hasfelmetsző Jack-et, Freddy Krugert, Jason-t és a Texasi láncfűrészest javasoltam volna...
  • cateran
    #9
    Tehat a tisztanlatas vegett:
    1, ezek az emberkek kapnak 1 csomo penzt ezert a musorert...
    2, elutazhatnak del-amerikaba,amirol a legtobb magyar max almodik,mindezt a musor kontojara es ott hepajkodhatnak
    3, ezt bamulja a sok emberke a tv elott..marmint hogy masnak milyen jo....

    Vagy velem van a baj,vagy vmi nem stimmel a vilaggal....
  • Etinger
    #8
    Nem tudom mitől "szellemileg alulművelt", korrekten leírta mit gondol, nem kell az RTL seggét nyalni minden kommentben. Egy rakás szar műsorok van, főként délutánonként, szal az a csoda ha valami épkézláb adást összetudnak dobni.

    "rontsd máshol a színvonalat" miről beszélsz ember? :)
  • Narxis
    #7
    Ne ejhazz te szellemileg alulművelt. Inkább ne írj semmit, rontsd máshol a színvonalat.

    A győző gyerek fog elsőnek hazamenni, az tuti. Sírva... :)
  • Trisztin
    #4
    Hát igen ... itt tényleg valami nagyon el lett rontva...

    most vagy Afrika vagy Argentína...
    bár engem sem zavarna,ha a csapat néhány tagját leraknák Afrikában...a többi "celeb" meg mehetne félni Argentínába...
  • bladesoft
    #3
    Nem lehetne Soma nevű vizuális szemetet valami helyi kanibéltörzsel megetetni... Légyszi fizetnék is érte.
  • AzUs
    #1
    ejha, majd meglátjuk mi lesz belőle. Bár őszintén szólva nem sok reményt fűzök a műsor nézhetőségéhez...