22
Egy mezei PC-ből komplett DJ pult.
  • the1gabor
    #22
    mp3 trackokat (nagyon kreativ megválasztott cimü) djsmp3.com rol lehet leszedni.(hogy menyire legális arrol nem tudok). Ergo ha van valakinek meghyvoja a fent emlitett oldalhoz elfogadnék 1t. (letölteni igyis tucc csak fel+kommentelni nem)

    Keverés alapvetö szabályai... Kb két szám BPM hozd ugyanarra a szintre + a régi számnak ha a mélyhangjait benthagyod miután majdnám átetted az ujra akkor kicsit zökkenö menteseb lesz a dolog... ergo minnél többet gyakorolsz anál jobban fog menni;)

    és hogy ne legyen off: én VDJ használok külsö pulttal utánakötve, nekem tökéletesen bejött a dolog. megvan a potitekergetö feeleing + a rengeteg zene. de kiprobálom ezt a progit is... majd leirom a véleményem..
  • Peetboy
    #21
    Legújabb információm szerint kell hozzá egy spéci hangkártya, amitől a program profin fog szólni és diszkókban is lehet használni. Anélkül eléggé akadozva játsza le a zenéket.
  • szaboedina
    #20
    Hm!Demonstrálnál?
    Szeretném ha szóban elmondanád a keverés alapvető szabályait:-)
    MP3 track-et honnan tudok letölteni hause-techno stílusban?Segítsetek nekem légyszives
  • Petka
    #19
    Hm... egy csaj DJ! Lehet, hogy szívesen demonstrálnám neked...
  • Peetboy
    #18
    Sajnos a program hibája, hogy kicsit késve reagál a beállításokra a program. Pl. a JOG tárcsával késve lehet beállítani a finom sebesség állítást. Külső keverővel még nem próbáltam ilyen programokat.
  • szaboedina
    #17
    Kedves Fórumozók!
    Szeretnék megtanulni mixelni,két zenét összekeverni,úgy hogy valamennyire jól hangzon.Külső keverőt használok, de szeretném tudni,hogy elsősorban mit kell beállítani.BPM -et ha összehozom,akkor sem hangzik jól.Lehet nehéz lenne leírni,de kérlek titeket,legalább az alapokat próbáljátok megosztani velem valamennyire,persze ha nem titok.Előre is köszönöm a tanácsokat!
  • szaboedina
    #16
    Köszi!
    működik!

    Thx
  • Peetboy
    #15
    A hangkártyádat be kéne állítani a programban. A Buffert fel kell tolni maxra. És a hangkártya beállításnál próbálgatni, 16 vagy 24 bitesre.
  • szaboedina
    #14
    Nekem sajnos nem megy valamiért,csak megkésve szakadozva játsza le a zenét.
    Gép:
    Intel Dual Core2 2.6GHz
    Intel alaplap
    2gb 800Mhz memória
    BFG Nvidia 9600GT
  • Peetboy
    #13
    Most tesztelem az újabb verziót az 1.06-ot, sok mindent kijavítottak rajta.
  • Peetboy
    #12
    Felvételt még nem készítettem ezzel a progival, de mixelni sokat mixeltem már. Majd csinálok felvételt, aztán feltöltöm valahova.
  • lippet
    #11
    Ha van vmi jó kis munkátok, linkeljétek be!
  • Phat Smoker
    #10
    részemről marad a 'mixmeister fusion', annál jobbat még nem találtam!
  • gameplusz
    #9
    Ableton, Meister vagy ACID, oszt jólvan.
  • Petka
    #8
    Szerintem inkább Traktor 2.5 egy külső keverővel, ha mindenképpen gépről kell mennie a zenének.
  • Peetboy
    #7
    Ez egy nagyon profi DJ program. Én már régóta ezt használom és jobb mint a Virtual DJ, mert ebben van valós Jog Shuttle tárcsa.
    A régi verzióban kicsit késik a potméterek reakciója, de legalább nem akad a zene sebesség állításnál, mint a Virtual DJ-ben. Nemrég megjelent a DJ's legújabb verziója azt hamarosan tesztelem.
  • Csucsu2030
    #6
    Bocs a #4 hozzászólásomért! Elvileg törölve lesz.
    Én Vista alatt már vagy tízszer próbálgattam ezt a DJ software-t de egyszer sem akart dolgozni. Legutoljára talán nincs is egy hónapja hogy újra teszteltem de ugyanaz a szitu. Le se játszotta a számot, nemhogy keverne.
    Azt miután hozzászoltam (#4 hsz) a témához, gondoltam leszedem a legfrissebb Trial-t. Na ez már működik.

    Kárpótlásul ha kell valakinek, akkor felteszem azt a kompatibilis verziót.
  • kretyás
    #5
    jobb mint a VirtualDJ sztetek?
  • John Cena
    #3
    Maradiok a Virtual DJ-nélXD
  • tigeroo
    #2
    ezazz, mostmár mindenki játszhatja a vagány dídzséjt otthon :D

    de hol marad majd az őrült potitekergetés?:D
  • lippet
    #1


    A becsületes nevén SVJ-DL01 hívott szoftver a gyártó szerint képes egy mezei PC-t átalakítani komplett DJ pulttá.

    A Pioneer első DJ szoftvere mind amatőrök, mind profik számára egy olyan nagy tudású eszközt ad a DJ-k kezébe, amivel tökéletes mixeket lehet csinálni PC-n!

    Tulajdonságai: automata keverés
    hullámforma megjelenítés (aktuális játszott pont, valamint CUE pontok és LOOP tartományok kijelzésével)
    BPM és ütem szinkronizálás
    8 effekt (Delay, Echo, Auto Pan, Trans, Filter, Flanger, Reverb és Pitch Shifter)
    Fader start funkció
    számonként 4 CUE/LOOP pont mentési lehetőség

    Minimális gépigény: Microsoft Windows XP Home Edition / Professional / Microsoft Windows 2000 Professional
    Intel Pentium M 1.5GHz vagy gyorsabb (vagy ezzel kompatibilis processzor 1.7 GHz-es vagy gyorsabb sebességen)
    min. 512 MB RAM
    min. 1024 * 768 felbontás
    Audio kimenet
    CD-ROM meghajtó
    min. 250 MB szabad lemezkapacitás (plusz tárhely az mp3 és egyéb fájloknak)

    HomePage