35
  • Justil
    #35
    Most néztem meg másodjára...iszonyat jól megcsinálták ezt a múvít, minden elismerésem. Kiváltképp elismerés jár a szinkronosoknak, a Lazarus magyar hangja még az eredeti angolnál is sokkal röhejesebb :)
    Aki meg nem tud a filmbeli poénokon röhögni, az legyen oly kedves mondjon már egy vicces vígjátékot...ami szerinte az.
  • cassoneitaly
    #34
    Kirk Lazarus és a "Sátán Sikátora" weboldalai:

    KIRK LAZARUS - OFFICIAL SITE

    SATAN's ALLEY - COMING SOON

    Jeff Portnoy és a "Hájasék - Második Pukizód" weboldalai:

    JEFF PORTNOY - OFFICIAL SITE

    THE FATTIES - FART 2 - COMING SOON

    Tugg Speedman és a REKKENŐ 6 weboldalai:

    TUGG SPEEDMAN - OFFICIAL SITE

    SCORCHER 6 - COMING SOON

  • rooney8
    #33
    Én tudtam :D
  • goofy1984
    #32
    Baromi jó ez a film!
    Amúgy tudtátok, hogy a film elején lévő filmelőzetesnek mindnek van honlapja? Sőt, a filmbeli szereplőknek is!
  • rooney8
    #31
    Tévedtem. Már sokaccorra nézem és kijelenthetem: KIBEB@SZOTT NAGY FILM LETT :) Csak elsőre nem jött át az összes poén... Úgyhogy akinek nem tetszett nézze meg újra :)
  • butchbean
    #30
    Nagyon nagy film.

    SOSE NYOMD FULLBA A KRETÉNT.:):):)
    Nagy jelenet.
  • rooney8
    #29
    Sztem is jó volt. Nem mondom, hogy a világ legjobb filmje, de egész jó lett :D
  • janivankenobi
    #28
    Állatira jól szórakoztam a filmen, nem értem a fanyalgókat. A spárta a köbön és a hasonló szarságok után igazi felüdülés ez a film. Nálam 90%
  • atomkrumpli
    #27
    minden film gyanús onnantól hogy valaki leírja hogy "sírva röhögős"
  • Magnumrolcsi
    #26
    Most néztük meg moziban. Vicces meg minden, mostanában új divat lett mindent kiparodizálni. :| Ami egyrészt vontatott és kissé unalmas.

    A sötét lovagot akartuk eredetileg megnézni, csak a jegy fogyott már el. :(
  • csomi
    #25
    Nekem sem tetszett. Ben Stiller miatt kezdtem nezni. Nagyjabol 15 perc utan mar gyanus volt, hogy meg egy 'poenon' sem tudtam rohogni. Utana egyre inkabb ereztem, hogy ez mar nem fog menni. Szemely szerint abszolut nem talalom viccesnek mikor egy haborus jelenetet vagy esemenyt parodizalnak, raadasul teszik azt gusztustalanul. Fel oranal nem is birtam tovabbnezni. Nalam nezhetetlen unalmas de foleg egyalatalan nem vicces kategoria 2/10.
  • copass
    #24
    ritka jó film, végigröhögtem az egészet, rég láttam már ilyet.
  • Hedgehunter #23
    Nekem bejott... Jr accent-je meg nagyon kiraly...
  • assdf
    #22
    Szerintem nagyon gyenge volt a film. Sok helyen meg gusztustalan is. Igazából ez volt életemben az első film amin 10 perc után erősen gondolkoztam hogy kimegyek...
    Na de izlések és pofonok.
  • NiGhTM4R3
    #21
    90 perces sírva röhögős? irigylem az ilyen embereket, akik egy ilyen filmet végigröhögnek.
    A film max a közepéig volt jó, a "finálé" már nagyon erőltetett volt. Elfogytak a poénokkal.
    Szerintem.

    Lazarus magyar szinkronnal szerintem hatalmas. Szinte csak azon röhögtem ha ő megszólalt.

  • Yutani
    #20
    "Olyat is ismerek, aki Al Pachino-t tartja gyenge színésznek. Bár az azért már tényleg súlyos eset :)"
    Az az ember nem látta A Keresztapát... :)

    A Trópusi vihar nem rossz film, jókat lehet rajta röhögni, de sokszor erőltetett. Egynek elmegy.
  • Kindred Blades
    #19
    agreed, nem nagyon volt olyan filmje, amit végignéztem. Talán egy, ami nem is olyan rég jött ki, főként az ifjabb korosztályokat célozta, egynek aranyos volt.
    Mondjuk ezt a filmet majd meglesem, egész sok jót hallottam róla, olyanoktól is, akik hasonlóan viseltetnek az úr iránt.
    @18: Ízlések és pofonok. Én sem bírom kifejezetten ezt a fazont, senkire nem lehet ráerőltetni az ilyesmit. Olyat is ismerek, aki Al Pachino-t tartja gyenge színésznek. Bár az azért már tényleg súlyos eset :)
  • vmiki88
    #18
    neked mi a bajod Ben Stiller-rel???????? Szerintem nagyon jó filmekben szerepel és ő is nagyon jó színész/komikus.
  • Tetsuo
    #17
    Az elso mondatra.. es aki a jo vigjatekot szereti??
    Asszem sokat kene fizetni, h megnezzek meg egy Ben Stiller filmet..
  • Inquisitor
    #16
    A fazon a filmben egy ausztrál FEHÉR színészt játszik, aki a szerep kedvéért operáltatja át magát :)
  • Chocho
    #15
    Na, nekem az nem. :-/ Az már túl hülye volt. :D
  • Chocho
    #14
    Jó kis film volt szerintem, nekem tetszett. Igaz, volt egy-egy nagyon súlyos poén benne, amiknél már a fejemet fogtam, de azért többségében élvezetes maradt és ez a fő.
  • Police88
    #13
    Én szeretem a Ben Stilleres filmeket de sztem ez nagyon gyengére sikeredett nem érte meg a mozijegy árát :S Volt benne kb 2-3 poén amin elnevettem magamat de a többi gusztustalan volt inkább mint vicces...
  • Fec papa
    #12
    Mármint a filmben.
  • Fec papa
    #11
    színesbőrű, így jobb?

  • emp
    #10
    "A nyolcadik képen nagyon szigorúan néz a néger" :DDDDDDD Az a srác annyira néger, mint hogy én vagyok XIV. Lajos.
  • Hege91
    #9
    sztem is faja film x)
  • dronkZero
    #8
    A nyolcadik képen nagyon szigorúan néz a néger, közben meg a puskája nincs is megtöltve... :P
  • atok666
    #7
    Csak irigyelni tudlak ;)
  • BiG G
    #6
    Köszi a tippet, bepróbálom :)
  • Sance231
    #5
    Marha jó múvi, garantált sírva röhögés 90 percig.
  • Viszpi
    #4
    A mom parkban, ahogy most is, szinte mindig leadják eredetiben is a filmeket .
  • Tinman #3
    Stiller minden megmozdulását nagyon bírom... nekem még a Zoolander is tetszett tőle. Ezt is nagyon megnézném már.
  • BiG G
    #2
    Remek mozi, kár hogy idehaza nem vetítik eredeti hanggal.
  • Kopiati
    #1
    Tényleg nagy film... látni kell... Tom Cruise a legjobb!