21
Az rFactorban indított RaceParks project
  • dawydbu
    #21
    És már nem tervezitek újraéleszteni a projectet? Vagy betatesztre kiadni?
  • Alexease
    #20
    ...de nagyon;) Johettek szetverni a varost, az ilyenkor (allitolag) segit;)
  • passatgt
    #19
    akkor valamit elkúrtál:D
  • Alexease
    #18
    Tomoritve van;) Duplan;) Sot, tobbszorosen, mivel GMT+DDS=>MAS=>ZIP :)
  • passatgt
    #17
    esetleg tömöríteni lehetne letöltés előtt, gondolom akkor nem lesz 2 giga:)
  • lac coo
    #16
    Az is igaz !
  • Alexease
    #15
    Letolteni OK 9GByte-ot, de azt meg is kell csinalni:DDD
    Ha binarisan lehetett volna programozni a GMT-ket, akkor meg talan;)
  • Alexease
    #14
    En is sajnaltam, de valoban irrealis file-meretek jottek ki:(
  • lac coo
    #13
    Manapság lazán letöltögetnek 9 GB méretű játékokat is, szal a méret nem hiozsem, hogy gond lenne .
    Sőt, talán még ISI biztosított volna valami szervert a cuccnak, gondold csak el milyen hatalmas előrelépés lenne a cucc !
  • Ferrari25
    #12
    Ja és tényleg kár volt kukába dobni!
  • Ferrari25
    #11
    Lippet sztem nem csak fikázni kellene!NEm akartam az rfactor topikba írni!
  • Toya
    #10
    Pedig nagy kár volt kukába dobni a projectet. Ahogy a videó nézettségét és a hozzászólásokat olvasom lazán megérte volna kiadni.
  • Alexease
    #9
    Jah, jo buli volt. kitt-katt, letolt nehany kilobyte, es mar lehet is tollni;) Es meg a palya hangulata is tetszett:P

    Amugy, miutan felretettem, rajottem, hogy lehet pozicionalni az objecteket az SCN-be, vagyis 1/40 meretben ossze lehetne hozni az egeszet;) Az egyetlen problema a dologgal, hogy olyankor az arnyekokat es egyeb shaderes, layeres cuccokat mar nem szamolja korrekttul;) Ertheto okbol;)

    Meg a shadowmap bevezetesen gondolkodtam. Elore kirenderelt cast object, folee tolva a palyareszeknek;)

    Amugy volt egy masik hasonlo project is, abbol is elkeszult 1-2 tucat resz;) Az is palyaepitos volt, csak "8-as jellegu", parhuzamos utvonallal, vagy Special (ha mar rally:P).
  • lac coo
    #8
    Pedig nagy kár érte !!!
  • Alexease
    #7
    Annyit tudok rola, hogy en csinaltam:) Kiserleti project volt, ISI DevKit + Flash + PHP alkalmazasra. Mukodott a dolog, de sajnos a technikai megvalositasa miatt, durva file-meretekkel rendelkezett (>2GByte:) Igy project canceled:P
  • Maxtreme
    #6
    Eléggé egyedi
  • Petka
    #5
    Tetszik a megfogalmazásod.
  • lippet
    #4
    Ha rFactoros (a címből erre következtetek), akkor az rFactor topikban is elment volna! Szóval ZÁRHATÓ!
  • Doomista
    #3
    nem tudunk rola az év világon semmit,csak annyit hogy magyarok készitik,ötletes lesz elvileg,és egyetlen egy video van rola youtuben.
  • Doomista
    #2
    videó róla...elmegyös játék,nem tetszik.
  • Ferrari25
    #1
    Azért nyitottam ezt meg hogy mit tudtok róla?Mikor lesz kész?