19
Pély Barna és a többiek
  • lemongrass
    #19
    hát... képzett zenész mind, aki a zenekarban zenél.... erről asszem nem kéne vitát nyitni... hogy emberileg milyenek? háátt... volt 1-2 érdekes LIVE story számomra... de inkább nem mesélek... a pia öl, butít és nyomorba dönt!

    az "új" album pedig már rég nem új!

    pély barna pedig szerintem a megasztáros /néha total ellenszenves/ beszólásai ellenére, még mindig az über idiot barátnője miatt veszít a népszerűségéből.... de, ha neki ez kell...

    /2003-as c*ca-c*la b*ach h*use-os koncertjük azért ütött rendesen... kíváncsi lennék egy-egy fresh hogy nézne ki (meg énekelne) full élőben! :D:D/

    na ennyi mára! asszem mindent elmondtam...
  • Daza500
    #18
    Az biztos, hogy annak a csávónak totál b*zi hangja van.
  • SigS
    #17
    Ha nulla és tíz között kellene értékelni, -5 lenne...
  • n3whous3
    #16
    van 1-2 jó zenéje.
  • Montanosz
    #15
    nyálgép az egész
  • RoR zsozso
    #14
    Utálom az egész bandát...
    Főleg a Pélyt akkora egy pofája van...
  • gercse
    #13
    én nem tudtam ilyen esetekről, de a Pély-ről kb. el tudom képzelni ezt a stílust...pfff, hihetetlen hogy mekkora arca van
  • Kmarha
    #12
    nem az én zeném, viszont elmesélnék 2 db történetet.

    3 (?) évvel ezelött VEN-en (Veszprémi Egyetemi Napok) United lépett fel. Kicsit csöpögött az eső, és ők kijelentették hogy ilyen időben ők biza fel nem lépnek. Különös, de a másik 2 bandát a zuhogó eső sem zavarta.

    A másik, pár nappal ezelött, Székesfehérváron a Fezen. Újra fellépnének, egyik tag errefelé tanít pár fiatal srácot. Egyik megy is oda, megkérdezni, hogyan lesz a koncertet. Hát az biza elmarad, mert a gép nem müködik, és így maguknak kéne énekelniük.

    Nos, hát e kettő momentum elég is nekem ahoz, hogy még csak kiváncsi se legyek arra, vajon fejlödtek e jó irányba.
  • Wolfsnack
    #11
    Hófehér jaguár jó számuk volt annó, többi hallgathatatlan számomra
  • kicsikacsa23
    #10
    ja ezt nem vágtam. itt is meg lehet hallgatni látom
  • vizilou
    #9
    http://www.vodafone.hu/united

    ezaz
  • kicsikacsa23
    #8
    mi?
  • kicsikacsa23
    #7
    mert az a címe h www.united.hu :D
  • vizilou
    #6
    ja azaz..legalább van a húgodnak egy jó mobilja:P
  • tripod50
    #5
    chö...csak nem te is a motoroládhoz kaptad? húgom is itt rinyált anyámnak h vegye meg neki azt a telót mer a préri barna albuma jár hozzá.röhej
  • rozver
    #4
    miért milyen telóhoz adnak ingyé ilyen albumot?
  • vizilou
    #3
    nekem az új album túlzottan nemjött be...még ha ingyen is volt a telómhoz:S
  • tigeroo
    #2
    már miért lenne reklám?:)

    amúgy nem játszanak rossz zenét

    (nap felé c. albumuk megvolt anno)
  • kicsikacsa23
    #1
    Az új lemez megjelenésének aprópóján kerestem United topicot, de meglepetésemre nem találtam!

    A zenekar elég rég óta vesz részt a hazai popéletben, jómagam pedig egyik rajongója vagyok.

    Az új album címét nem írhatom be, mert reklám lenne :D


    Ti szeretitek őket?







    A United albumai:

    Az elsõ...
    A Nap felé
    Keserû méz
    Graffiti