16
  • Tetsuo
    #16
    Jah de annyi adatot amit jpegkent at lehet vinni vhol azt at lehet vinni pl intereneten keresztul is konnyeden.
    Laptopokon jogvedett zenet/filmet stb kereshetnek v ipari titkokat esetleg terrorista/pedofil anyagot.. nem nehany szamsort v mondjuk 1 konyvnyi adatot.
    Szerintem arra nincs kapacitas.
  • dez
    #15
    pontosabban TrueCrypt
  • dez
    #14
    Ja, félreértettem, a True Cryptes partíciókat persze észreveszik, én arra a titkosításra gondoltam, ahol jpeg képekben rejtenek el információt.
  • dez
    #13
    Azt a true cryptet nem szúrják ki...
  • chuky123
    #12
    g*cik. És ez egy szabad ország. Egy frászt.
  • endrev
    #11
    Akkor is pipiljen, jól teszi. A szabadságunkat gyilkolásszák, soha nem szabad feladni az ez elleni harcot.
  • alfa00red
    #10
    Aki önszántából odautazik az megérdemli.
  • sanner011
    #9
    Széllel szemben pipil az az ember...
  • formatuq
    #8
    Valahogy igy.

    De az meg senkinek se jutott eszebe, hogy egy tok tiszta, eppen feltelepitett OS-t rakjon ra, jelszo nelkul? Odaadni neki, kozben szepen mosolyogni?
    Akkor mi tortenhet? Lehet nem baszakodnak majd...

    Ha meg olyan dolgod van ami "kenyes" mas modon kell megoldani.

    Szep lehecc, de okos nem, magyar utlevellel ugatni a JFK-n nagy kar lenne (neked), mert a kov jaratod egy red eye lesz, es az szar.
  • Tetsuo
    #7
    LOL de azt eszre veszik.. ha nem tudjak megnezni az adataidat, nem lephetsz az orszag teruletere. Ennyi.
    Ok nem fognak feltorni semmit, leszarjak h hany bites a kod meg stb, ha nem akarsz hazamenni meg aznap a JFK-rol miutan leszaltal, fel kell fedned minden rejtett cuccot.
  • bigjoe
    #6
    Itt látszik, hogy az USA milyen arrogáns.. Aki kicsit és ért az informatikához tudja, hogy ha valaki elakar rejteni valamit akkor el is fogja..
    Pl egy true crypt imageba.. Az imaget, meg berakja valamelyik Windows könyvtárba..
    Esetleg rejtett partició.. Etc.
    Ez csak arról szól, hogy alázhassák a népet..
  • duke
    #5
    Na hat az a legkevesebb,ma mar nem tul dragak a notebookok,nekem meg erne egy-ket szaz ezer forintot,hogy szivasam oket egy ilyen feltorhetetlen koddal :))
  • ntom
    #4
    3 általánossal már fel lehet ftp-zni valahová, aztán amerikániában letölteni. Jelszavazva, titkosítva, több gb-t is. Hogy nem gondolnak erre? Teljesen felesleges ezzel feltartani az embereket.
  • Cat #3
    Illetve simán nem engednek be az Egyesült Államok területére, ugyanis a vámtiszt akár indok nélkül is simán visszafordíthat bárkit (ez Magyarországon is így van).
  • Yv@n
    #2
    Nagyon jó elgondolás, lévén így az adatokhoz valóban nem férnek hozzá, azt azonban látják, hogy ott van valami amihez nem férnek hozzá, és ha nem működsz együtt, akkor szépen megtartják notebookodat emlékbe.
  • duke
    #1
    Baszak meg,titkositani kell a particiot ugy kb 1024 bites koddal aztan baszhatjak,ezer ev alatt sem torik fel.Meg a tobbszazezer proceszoros szuper komputereikkel sem.