13
  • Abysmal
    #13
    Ezt már egyszer kérdeztem, de nem volt túl népszerű topik, így nem válaszolt rá senki, majd hátha most!
    "Hát nekem elég lassú netem van, de a szolgáltatómnál nézegettem, hogy mi mennyi, és kicsit bekavarodtam. A linken látható, hogy az elsőnél ott van a sebesség és a díjazás, ami szerintem nem túl olcsó, és a másodiknál a "FiberLAN internet csomagjaink" alatt pedig olyan olcsók és gyorsak vannak, amit nem tudok elhinni. Kizárt, hogy amiért kapok a fentin egy 512/96 Kbit-es netet, nagyából annyiért kapok egy 20/20-Mbit-eset ugyanannál a szolgáltatónál. Korlátozott, vagy mi? Ilyen gyors net-et ennyiért biztos nem adnak, tehát tudja valaki mi akarna az lenni? Mi a különbség, mi a buktató?"
  • ziby20
    #12
    Legalabb tobb savszel marad nekunk
  • birdo #11
    Előfizetések alapján soha nem fogják tudni meghatározni, hogy mégis hányan netezünk egyidejűleg.....
  • gregor
    #10
    coolboy83:Az internet ma már olcsóbb a kábel tvnél.Tehát nem az ára miatt nem netezik a lakosság 60%-a!A legtöbben otthon neteznek!Szerintem többen netezhetnek mint 40%,hisz egy családban 4-en is használhatják a netet,és az 1 előfizetőnek számit!
  • Gerygrey
    #9
    Ahol egyeseknek van pénze dialupra, ott nem az anyagiakkal, inkább a hozzáértéssel vannak súlyos problémák :)

    Dialup waze... 2008-ban, és növekedő százalékban. Ezen beszarok.
  • Kovász
    #8
    Most ezt úgy mondod, mintha olyan irdatlanul drága lenne a net, és ~6 millió ember azért nem netezne.. A kábeltévé többe van, mint az alap fél vagy 1 megás netes csomagok
  • Cat #7
    A 60 százalékos EU átlaghoz képest nagyon gyér.
  • bertino
    #6
    ja
  • tomcsa4
    #5
    Az első hozzászólónak igaza van, szerintem ez teljesen jó arány. Figyelembe kell venni, hogx még nincs minden háztartásban szgép és biztos van egy nem elhanyagolható réteg, akit nem érdekli az internet. Vagy csak nagyon ritkán mennek fel konkrét céllal a szomszédnál.
  • MrPrise
    #4
    ...de már így is túl sokan...
  • coolbboy83
    #3
    Az embereknek nem internet kell, hanem normális fizetés.........
  • Narxis
    #2
    Az sgnek az éri meg ha mindenki, ha Firefoxot és AdBlock kiegészítőt használsz megnézheted mennyi szaros reklámot blokkol neked az oldalról.
  • Nonix
    #1
    Nem hiszem hogy ez kevés (42%).. Miért, mennyi kéne legyen ?