66
Death Note - A halállista (élőszereplős mozifilm)
  • zola2000
    #66
    Néhány vélemény: https://www.youtube.com/watch?v=ZU8Ingn8w24

    én már eléggé elszoktam az amerikai filmek stílusától de lehet hogy megnézem (bár még a dragon ball evolúciót, 47 ronint, 2010 utáni amerikai godzillát stb sem láttam, viszont talán annak a hatására megnéztem kb 5 japán godzilla filmet feliratosan : )

    a light up the world angol feliratos megjelenése jobban izgat, de beírom a google keresőbe hogy "death note light up the world blu ray" aztán nem találom mikor jelenik meg, pedig utána várható hogy kikerül a netre és valaki megcsinálja angol felirattal, még kamerás verzió sincs pedig japán mellett elvileg tajvanban-hongkongban-szingapúrban is már adták a filmet a mozik.

    a new generation 3. része (most néztem meg) azért eléggé megrázóra sikerült, elég jó üzenet azok számára akik úgy gondolják hogy "a bűnözőknek nincsenek már jogaik semmire akármennyire is megváltoznak" a végén Ryuk elég hatásos lett.
  • Inquisitor
    #65
    És mi van a Netflixes filmmel ami augusztus végén jön?
    A szokásos parát leszámítva a kevés ázsiai szereplő miatt viszonylag pofás a trailere.
  • zola2000
    #64
    Erre gondoltam:
    http://www.crunchyroll.com/death-note-drama (ez nem warez oldal! )

    most meg megy a new generation sorozat, ami a "Death Note: Light Up the New World" című mozifilm felvezetése (ami tavaly ment japánban a mozikban, a netre csak DVD kiadás után szoktak felkerülni japán filmek)

    http://kissasian.com/Drama/Death-Note-NEW-GENERATION (ezt már-még nem sajnos lehetne hivatalosan nézni, illetve az indavideón van magyar felirattal is ... elég közepes lett.

    a mozifilm 24. helyen volt japánban az éves listán, már kíváncsi vagyok. http://www.boxofficemojo.com/intl/japan/yearly
  • zola2000
    #63
    Jellemző, 2008ban magyar szinkronnal tvben nézhettem a death notehoz kapcsolódó mindent, 10év elteltével meg a neten angol felirattal. A 2015ös sorozatot néztem.
  • Dani95
    #62
    Csákány!
    Egy animés oldalt inditottam pár napja!Feltöltőket keresek!Aki szeretne az oldalt segiteni az jelentkezzen: [email protected] MSN cimen!
    Remélem jeliztek!
  • SMGBAS
    #61
    Hát halovány lila fingom sincs xD Egyik netes TV műsorba sincs odaírva, hogy szinkron vagy felirat. Valaki megérdeklődhetné nekem valahonnan :P
  • SMGBAS
    #60
    Most hétvégén ment az Éjexenen mind a három, csak elfelejtettem és így nem tudom, hogy volt-e a harmadikhoz sznkron
    De mingyárt megkukkantom(:
  • minigirl
    #59
    Feltételezem nincs, mert nemrég szedtem le, és sehol nem volt szinkronnal, csak felirattal. :)
  • takysoft
    #58
    azt se tudtam h az elsőkhöz van:D
  • SMGBAS
    #57
    A 3.-hoz van már szinkron? Vagy nem tudjátok-e, hogy ha nincs akkor mikor szándékoznak neki csinálni?
  • megalodon
    #56
    Jaa!Ezt netudtam!
  • takysoft
    #55
    nincs "az első jobb volt"... az egy film:D csak 2 részben adták le:D
    ez olyan, mint ha a Sissi 3. részét kritizálnád:D
  • megalodon
    #54
    Na tegnap meg volt a 2.rész is!
    Háát tényleg az elsö jobb volt de ez is szaratós kissé :)
    Ryuk a legjobb arc benne :)
  • takysoft
    #53
    kétrészes a film. meg van 1 folytatás, de az nem túl jó.
    meg van egy rajzfilmsorozat is, az egésznek az alapja, érdemes látni, mert jó.
  • megalodon
    #52
    Jaa értem :) Köszi
  • Seth
    #51
    AZ első mozifilmnél? Az is egy death note, a csaj lesz majd a 2. Kira
  • megalodon
    #50
    Nagyon szaratós a film! Nem is tudtam min izguljak,hogy elkapják e vagy ne! :)
    Amugy a végén az a füzet ami a kiscsajnál esett le az mi??
  • RelakS
    #49
    Hehe, most ment le az első mozifilm az Animaxon

    Ryuuku alakította a legnagyobbat az egész filmben
  • Bulykin
    #48
    torrent...google
  • ateszgo
    #47
    ha vki tudja h honnan lehet magyarul vagy magyar felirattal letölteni az mondja meg lécci nagyon hálás lennék köszi
  • takysoft
    #46
    már 2 éve láttam, de a torrentezést nem reklámoznám...
  • Doomista
    #45
    nah mizu itt ? valaki látta már ? én nemrég szedtem le torrentrol,majd megnézem.magyar felirattal.
  • Sephi
    #44
    Nekem regen tetszett igy film :D
  • davidka003
    #43
    Kurvára nem.
    Nightmare - The world a zene címe.
  • RelakS
    #42
    én is zetsubou-ra tippeltem volna, de tőle akartam hallani :D
  • armageddon666
    #41
    zecubó bili akart volna lenni szerintem xD
  • RelakS
    #40
    secubu bili az mi?
  • kicsikacsa23
    #39
    secubu bili
  • takysoft
    #38
    első intro

    és warcraftosítva
  • Dragooon #37
    az alap :D
  • takysoft
    #36
    Bár... a DN filmet a Warner Brothers adta ki... nemtom lesz-e ebből amcsi verzió:D
  • takysoft
    #35
    Arra kíváncsi vagyok mekkora siker lesz ez itthon:D

    Amúgy... készül a Dragon Ball film is:D Hollywoodban....
  • takysoft
    #34
    Ez már régi.
    Akit érdekel, 3 része van a filmnek.
    Death Note 1-2 (két részben nyomják le az anime-t.)
    Remek filmek mellesleg, "L" alakítása különösen remek. A film pár apróságban eltér az anime-től, sőt szerintem a befejezés lényegesen jobb.
    Minden Death Note rajongónak kötelező darab.

    Idén kijött egy folytatás is(anime storyjától fügetlen), a címe:
    L - Change the World
    Ez is egész jó lett, erős közepes, érdemes megnézni.

    Mindhárom rész természetenes elérhető dvd-rip formában, és feliratok is vannak ezerrel.

    Lesz moziban? Remélem szinkronnal. Általában szeretem az eredeti nyelvű dolgokat, de ez a japán nyelv már az agyamra megy(a rajzfilmet is, meg még vagy 2-3 anime sorozatot tök japánul néztem végig, és már... ufff... sok).

    Gnome: iszonyat nagy siker lett a film japánban. Sőt... annyira nem siker, hogy amerikában is nyomták(felirattal). Abszolút nem elképzelhetetlen, hogy lesz belőle egy amcsi változat is. sok (amúgy japán) filmmel csinálják ezt. (csak el ne b***szák, mint a Mr s Mrs Smith-t).
  • armageddon666
    #33
    és kakibb lesz
  • armageddon666
    #32
    Én láttam az első 2 filmet... szerintem nagyon jó volt :D visszaadta sok ponton az animét x) a vége amúgy jobban is bejött mint az animében XD
  • Cat 02 #31
    Hát én a közepétől már untam, csak ha már elkezdtem végignéztem. Code Geass picit hasonló és sztem messze jobb. De számomra FMA,FMP,Hellsing is jobb nála, bár ez már off :D
  • Gnome
    #30
    IMDB:2010 Hálivúdi megfilmesítés folyamatban^^
  • Gnome
    #29
    én az anime elött láttam és tetszett a film..nem Bmovie szintű..jóhogy jobb az anime meg a manga sztorija de nagyonjo benne a Cgi, a halálistenek tökjól beleillenek a film látványvilágába.
  • Dragooon #28
    figyeljétek meg, jövőre ugyan ez a film kijön hálivúdból
    :-|
  • Seth
    #27
    Megnézik majd max 500-an, azok akik ismerik az animét, többiek meg csak pislognak ^^