35
A világ fekete-fehérben.
  • ktomi22
    #35
    de én legalább megpróbáltam nem ugy mint Te... (sőt..inkabb ellene tettél, de azér köszönjük)
  • Kicsikiraly
    #34
    :O baromi jó lett. ha a pólójáról és a karjáról mutatnának egy részletet, lazán rávágnám h fekete-fehér fénykép :O
  • VRSDM
    #33
    amúgy jó hogy nemvolt igazam én nem tettem semmit azérdekében.

    de úgy tűnik mégiscsak a másik hegyen lévő haldoklók az erősebbek.
  • JAG1
    #32
    Az egy férfi segg...
  • John Cena
    #31
    fasza rajz bár nem értekl aművészethez de az biztos segget rajzolni jól tudsz:P amúgy télleg jó kép:)
  • berényimiki
    #30
    jó kép
  • wyx
    #29
    Tehát minden igyekezeted ellenére nem sikerült megdugni :(
  • ktomi22
    #28
    a képen egy vlt osztálytársnőmet láthatsz, aki egy nagyon jó barát...
  • ktomi22
    #27
    köszönöm a képeket hsz-eket... a pozitív és negatív kritikát a topikról, de én tényleg egy közösséget akarok itt összehozni, akiket kölön a grafitrajz foglalkoztat.. nem más PS... meg hasonló... ha nem sikerül összehozni egy ilyen kis vagy nagy közösséget, akkor nagyon fogom sajnálni.. de mért ne próbálhatnánk meg?
  • LSL
    #26
    Ne haragudj, de én VRSDM-vel értek egyet, rajzok topik 90%-ban erről szól. Azért favolom, meglátjuk mi lesz belőle.
    súgom, hogy a topiknév el van írva:GrafitRjaz
    És hogy ne csak offoljak:


    még pár kép (bár nagyrésze PS-el feljavítva/színezve, de grafittal, kézzel készült először)
  • Bulykin
    #25
    faxa:) jöhetnek még ilyenek^^
  • RoR zsozso
    #24
    Micsoda hasonlatok :D
  • Fbn Lx
    #23
    azon a dombon már rég nincsenek munkások.
    nehezebb idegen romjából szép épületet készíteni, mint újat a saját elképzelésünk szerint.
  • Fbn Lx
    #22
    kibaszott jó. röviden
  • VRSDM
    #21
    nem offolok, és elolvastam az idézett szövegrészt, meg a körítést is.
    szimplán segíteni akartam.
    pl. én miért építsek házat egyedül egy dombtetőn ha egy másik dombtetőn már vannak munkások? segítenénk egymásnak, sőt tapasztaltabbak is mint én...
    ők tanítanak, én tanulok, mindenki jól jár. :]

    ennyit akartam kifejezni. és többet be sem jövök.
  • Wolfsnack
    #20
  • Hydroceph
    #19
    ez marhajó
  • otottadam
    #18
    Igen :)

    Röviden ez....

    Hosszabban pedig, ez a kép egy friss szakítás után készült...a (volt) barátnőmnek piercing van az orrában és az állában (félig leeresztett lufi). Még mindig nagyon kötődöm hozzá, és innen ez a kiszolgáltatott állapota az alaknak, akinek nincs takarni valója.
  • sweech
    #17
    a csávó egy arcon mászik fel, a hullahopp karika pedig egy orrpiercing :p
  • Hydroceph
    #16
    en csak azt latom benne, hogy egy pucer kopasz ember, akinek nincsenek golyoi sem, maszik fel egy hegyen(?)
    van 2 dolog a képen amit nem is tudom h mi, egyik a bal laba alatt van, szilabol log ki, mint egy felig leeresztett lufi, masik meg valami hullahoppkarika szeruseg amin at van huzva egy labda es belefuzve a sziklaba. szamomra ennyi jott le kepbol, valaki kifejtene hogy mit jelent?
    amugy jo kep, tetszik, sajnalom h nekem nincs ilyesmihez turelmem/tehetségem

    meg1x; nem fikaztam, TETSZIK
  • berczely
    #15
    Én most jöttem haza a suliból...ne jelentkezzen senki művészeti suliba XD 8órám volt :D am pénteken van 5 grafika órám :)
  • Hydroceph
    #14
    mi a kép tartalma?
  • otottadam
    #13
    Igen, én inkább úgy szeretek rajzolni, hogy mindent a felismerhetőségig rajzolok meg, de azért a gyerekrajznál részletesebben....nem a fotóhűségre megyek...inkább arra, hogy a képemen minden felismerhető legyen és aki nézi az megértse, mit akarok közölni.

    De ha jól látom, te is hasonlóképpen rajzolsz....kit látunk a képen? Kedvesed?
  • ktomi22
    #12
    Sajnos csak mobillal lett lefényképezve a kész rajz, így a minőség nem kielégítő. Más kép sajna gépben nincs csak papíron, de igyekszek megoldalni a problémát :)))

    Tehát a kép...
  • ktomi22
    #11
    Hy .. ismerlek VRSDM, de mi nem érthető azon hogy:
    "A grafitrajz szerelmeseinek itt a helye!
    Aki nem érzi a vonzalmat a grafitrajz iránt, az nem is értheti ezt a topikot, így mindenek előtt kérem, hogy csak olyanok írjanak a topikba, akiket foglalkoztat a témakör."


    Amugy meg, egy csak grafitrajz, ami teljesen más, ha nem érzed a grafitrajz külömbségét, akkor nem is értheted!

    ui.: tetszik, hogy nem bírod ki hogy ne szólhass be az uj témába.. pedig biztosan olvastad az idézelt szöveget, (he nem akkor meg mért írtál?)!!
    közvetkező hasonló hsz-ket kérem a többiektől nem beírni!
    Ja vitatkozni nem szeretnék, kérlek VRSDM ne offold majd a hsz-em után a topikot.. thx.
  • ktomi22
    #10
    A képed nagyon tetszik, ...több oka is lehet tán.

    - az ilyen grafitrajz stílust kedvelem leginkább.
    - a kép tartalma egyenesen magával ragad.
    egyelőre csak ennyi a pozitív személyes véleményem :)
    negatív...talán nicnsi is...
    ..személy szerint én részletesebben megrajzoltam volna, hogy realisztikusabb legyen, .. de talán nem is lenne az jó 5let, mert ez a stílus így jó.
    Én azt tartom, hogy amit a fejedben látsz képet lerajzolod, és csak Te tudod, hogy milyen az... a többiek már csak a kész képet látják, az érzelmeidet, a fejedben lévő képet nem..

    egy szó mint száz.. Tetszik...8/10..ha értékelnem kéne
  • VRSDM
    #9
    van már rajzos téma
    ettől független nem leszóllak, csak szerintem ott annyi ügyes kezű összegyűlt már hogy fölösleges most még egy helyre elbontani a dolgot.
  • ktomi22
    #8
    Köszönöm a pozitív válaszokat, de kérem senki se linkeljen hogy itt van sok meg itt meg itt... a saját rajzait mindenki rakja ide, aki akarja,..


    A topik lényege, hogy létre jöjjön egy közösség, akinek a közös pontjuk a grafit rajz!


  • vexler
    #7
    Nincs egy rajz sem a "Trabineveldén"....ne dőljetek be
  • vexler
    #6
    NE ITT HIRDESS!
  • otottadam
    #4
    Sziasztok!
    Tetszik a topic, én is régóta karcolgatom grafittal a papírt, hogy a végén valami jelentéssel bíró optikai üzenetet kapjak. Kérném is a véleményeteket a következő képemről, ami egyben az első komolyabb rajzom is, és a igen mélyről tört fel.

  • Hydroceph
    #3
    Rjaz?
    Amugy képeket!
  • Willi Betz
    #2
    Ez jó,engem érdekelnek ezek a dolgok!
  • ktomi22
    #1
    A grafitrajz szerelmeseinek itt a helye!
    Aki nem érzi a vonzalmat a grafitrajz iránt, az nem is értheti ezt a topikot, így mindenek előtt kérem, hogy csak olyanok írjanak a topikba, akiket foglalkoztat a témakör.
    Akit viszont érdekel, az legyen kezdő, haladó, tanulni vágyó vagy tapasztalatait megosztó egyén, szeretném ha látogatná a topikot, hogy ne ugy végezze, mint a 98%-ban megnyitott topikok.
    Itt megoszthatod tapasztalataidat (milyen papírt/graf.ceruzát/eszközöket használsz), bemutathatod kedvenc stílusodat, kritikára bocsáthatod félkész/elkészült rajzaidat,stb-stb.
    Szeretném, hogy a grafitrajz rajongói itt egy nagy közösséget alkotna, segítene egymásnak, megosztanák egymással tapasztalataikat! Persze csak akkor ha ők is ugy gondolják.

    Azért itt nyitottam a topikot, mert becsülöm az SG.hu fórumát, és ide mindenki betéved, így összeállhat itt egy jó közösség, akiket minimum egy dolog összeköt, mégpedig a grafitrajz szépsége.
    Viszont később akár saját fórumot is indíthatnánk vagy külön weboldalt, ahol ahol folytatódna a grafitrajz szerelmeseinek "hódolata"! (a részleteket megoldanám) De előbb össze kell gyűlnie a "csapatnak", és véleményem szerint erre ez a hely a legmegfelelőbb hely.
    Remélem sikerül!
    Az esetleges helyesírási hibákért elnézéseteket kérem.
    A témaindító, Tomi!