22
Tapasztalatok, stb.
  • vizes
    #22
    Hehe, most találtam rá a topicra.
    Még most is működik, ezt használom.
  • vizes
    #21
    Még most is használom, hibátlanul működik.
  • vizes
    #20
    Eddig minden rendben.
    A készülék kezelése viszont kicsit nehézkes, kicsik a gombok, főleg a hívásindítás és a bontás.
    Bekapcsolásnál lassan indul, de ez csak apróság. Egyébként jól szuperál eddig.
    Csá!
  • Higany
    #19
    És mi a véleményed róla? Hali!
  • vizes
    #18
    Köszi. A postod késett egy kicsit 22.-én megvettem a telefont.
  • Higany
    #17
    Én nem vennék ilyen telót, mert sok jót nem hallottam róla. A barátnőmét is a jövő héten visszük szervízbe, mert néha lefagy, meg telefonáláskor szakadozik a hang és a számláló, stb. Cső!
  • vizes
    #16
    Sajnos a k750i telóm most halt meg, majdnem három évig bírta. Most szemezek ezzel a C702 -vel. Létezik rá Magyarország térkép?
  • Schwarz
    #15
    Nekem is k750i van w800 szoftverrel, 2 és fél éves, az ingzsebemből feszt kiesik, többnyire betonra :-) kicsit karcos a külseje, azon kívül semmi gondja, kb 10000 fotón van túl, akksi 1 hétig bírja. SE
  • wowrepassy
    #14
    ien telóra játékok és alkalmazások:
    http://s2.trabinevelde.hu/latog.php?id=1129291
  • Higany
    #13
    Nekem is K750i-m van, már lassan 3 éve és még bírja a gyűrődést, de a barátnőmnek valami újat kellett venni.
  • Balazs15
    #12
    hát nemtom én k750est vettem volna XD nekem is az van és annál jobban ütés állo telo nem létezik...multkor véletlen kajak ki ejtettem a 3 dikrol és betonra esett pár karcal meguszta és azota is állandoan leejtem XD aztán karcosnak karcos de uygan oylan jo semmi változást nem tapasztalok a karcokon kivül
  • hen-tes
    #11
    El, de olcsó, és könnyen cserélheted.
  • John Cena
    #10
    "Akkor végy egy követ, rajzolj rá gombokat, és dobáld a falnak.."
    az is kopna egy időmúlva...:P elhiszed?:P
  • hen-tes
    #9
    OMFG:!:!!
    Szerinted ezt nem tudom? :c
    Láttam már pár ilyen telefont, és igen nagy rések tátonganak a burkolat elemei között.. A hangszorója meg amúgy is beázna seperc alatt..

    Sanyix: Akkor végy egy követ, rajzolj rá gombokat, és dobáld a falnak..
    Az ütésállás nem arról szól, hogy lövedékként a falba küldik, hanem, hogy ha leesik azt még túlélje, mert nem egy telefon van ami már ettől elb@szódik.. :D
    Persze itt az a gond, hogy hiába ütésálló, meg masszív a hátlap.. el is hiszem, hogy nem esik le, de attól még ugyanúgy kikapcsolhat egy eséstől, mert az aksi elmozdulhat..

    Rizsa az egész, ezt mindenki tudja. :-)
  • laci 700
    #8
    "Mivel a videókban szereplő modellek utóélete nem ismert, így a saját készülékek megfürdetését ha lehet mindenki kerülje." -.-
  • John Cena
    #7
    nekem az a vízálló ott kezdődik hogy ha bekúrják a medencébe 5percig benne is hagyák és az ütésálló pedig hogy izomból a falhoz küldöm 4-5x és ha ki bírja akkor minden elismerésem :)
  • Higany
    #6
    Egy kis teszt: vízállóság!
  • solo
    #5
    OMGPLZ! Ne nevettess már ki!
    Havernak volt egy siemens m65, ami elméletileg cseppálló, meg porálló meg minden, egy cspp vÍz ment rá, belefolyt, és meghalt: D 5k volt az új bill hozzá.
    Semmit se ér ez a vÍzálló, meg por álló.-.-"
  • hen-tes
    #4
    Kitennétek picit az esőbe, hogy meddig bírja? :D
  • Higany
    #3
    Köszi!
  • Szabi1991
    #2
    sajna nincs ilyen telóm :(

    de itt találsz pár hasznos dolgot hozzá: /www.myc702.lasyk.net
  • Higany
    #1
    Sziasztok! Egy ilyen telefont vettem nemrég a barátnőmnek és kíváncsi lennék, hogy akinek hasonló van, neki milyen tapasztalatai vannak vele és, hogy honnan lehetne letölteni hozzá alkalmazásokat és sok égyéb cuccot?! Íme egy link a telóra, aki nem tudná, hogy miről van szó: C702