10
  • Abysmal
    #10
    Hát nekem elég lassú netem van, de a szolgáltatómnál nézegettem, hogy mi mennyi, és kicsit bekavarodtam. A linken látható, hogy az elsőnél ott van a sebesség és a díjazás, ami szerintem nem túl olcsó, és a másodiknál a "FiberLAN internet csomagjaink" alatt pedig olyan olcsók és gyorsak vannak, amit nem tudok elhinni. Kizárt, hogy amiért kapok a fentin egy 512/96 Kbit-es netet, nagyából annyiért kapok egy 20/20-Mbit-eset ugyanannál a szolgáltatónál. Korlátozott, vagy mi? Ilyen gyors net-et ennyiért biztos nem adnak, tehát tudja valaki mi akarna az lenni? Mi a különbség, mi a buktató?
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Baromság, a felhasználók jó része nem is ismeri a speedtest.net-et, meg nem is érdekli a net sebessége. Arról nem beszélve, hogy mérhetek én koreai szerveren keresztül is és akkor az jön ki hogy van ~300kbps letöltési sebességem...
  • Tetsuo
    #8
    :) Romania jelenleg a 2. europai..
  • Tetsuo
    #7
    Szerinted igy kell kesziteni statisztikat??
    Ennyi erovel barmit barmivel ossze lehet merni, aztan publikalni..
    Pl. a marcius 4.-i, GMT szerinti 4am - 6am idoben sms-t irok atlageletkorat nezve Franciaorszagban idosbbek az embrek, mint Ukrajnaban.
    A vegeredmeny lehet h igaz is, de a felmeres alapvetoen rossz. Sot, elpocsekolt ido es energia.
  • Nightwish006
    #6
    Buták vagytok. Semmi gond ezzel a felméréssel, ezek a puszta tények.
  • cateran
    #5
    Mit haha?
    "A mérések során a letöltési és feltöltési sebességre, valamint a késleltetésre koncentráltak, azt viszont figyelmen kívül hagyták, hogy a szélessáv mennyire elterjedt az egyes országokban, illetve, hogy milyen áron elérhető."
    L2read....(gy.k. lehet hogy nem sok embernek van szelessavu internet elerese litvaniaban,de annak a kevesnek qrva jo....)
  • Narxis
    #4
    Ne ejhazz te szerencsétlen.

    Amúgy ez a felmérés elég nagy hülyeség, Litvánia haha..
  • scs17
    #2
    az
  • Tetsuo
    #1
    Ez 1 fos felmeres.