56
Motoros játékok mobilra.
  • ChuckyHUN
    #56
    link?
  • ChuckyHUN
    #55
    Nate Adams FMX. Állítom, hogy legjobb fizika ilyen téren... persze egy idő után megunható..
  • bardocz
    #54
    Irigyellek,hogy utazás közben ezt mind előz tudod húzni a zsebedből

    Gerygrey:Gravityt próbáltad már?Annyi a különség a fizikában,hogy ott nem nagyot ránt rá a motorra,hanem folyamatosan húzza.
  • Nandusz
    #53
    Hagyjátok szegény gabber_saviolát, ő nem szokott várakozni pl. orvosi rendelőben sem, de egyébként sehol sem. Ugyanis, ha neki valami baja támad, akkor őt egyből az elfekvőbe viszik.
  • Airbus A380
    #52
  • passatgt
    #51
    http://mobilarena.hu/teszt/motoros_java_jatekok_1/ducati_3d_extreme.html
  • Hakan
    #50
    Az Te vagy ? :))
  • Airbus A380
    #49
    Modiként meg vérciki ha topikot offol.....


    Ezt máshol nem teszik meg.
  • Vlala #48
    Egy tipp: moderátor anyukáját nem emlegesd a fórumon. Tudod, vannak itt 10 éven felüliek is.

    Peace.
  • Airbus A380
    #47
    Ez milyen játék amúgy ?
  • Airbus A380
    #46
    Rólad meg no komment..... otthon is hiába kér megy anyukád valamire gondolom asz ellenkezőjét csinálod,
  • Airbus A380
    #45
    kijelölöd a webcímet és berakod.
  • gabber_saviola
    #44
    na ott a pont

    bardocz 31-es kommentjére: az empéhárom az egy tömörített valami...nálam a zenehallgatás, az ott kezdődik (és ér véget), hogy berakok egy koncert dvdt 5.1-ben.
  • Gerygrey
    #43
    Hogy lehet videót betenni?
  • Gerygrey
    #42
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Rg9kg39Zq74&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Rg9kg39Zq74&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • Gerygrey
    #41
    Nekem a Pocket Elma a kedvencem, szerintem ez mindent überel:



    (főleg azok fogják értékelni, akik játszottak a PC-s változattal, mert a fizika és a megjelenés egy az egyben ugyanaz, csak az irányítás macerásabb kicsit)

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Rg9kg39Zq74&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Rg9kg39Zq74&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • Airbus A380
    #40
    eggyikőtök sem fogta fel amit kértem !!!! ???? A topik témája nem ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bardocz
    #39
    Hát igen...:) Nyócadikig dinnyét hordtam hülyegyerek sétál a folyósón,és 10 méterről hallani azt a bizonyos egy ütemet,amit bárki eljátszik bármin:D

    Nade ne offoljunk,Gravityn kívül milyen jó motoros játék van még telóra?
  • [HUN]FaTaL
    #38
    Az lehet, de ahogy ez előttem író is írta, lehet, hogy nem tud olyan minőséget de nem húzza a zsebem 4 dolog, csak 1 (és még olcsóbb is).
  • passatgt
    #37
    Nem mindenkinek van igénye olyan hangminőségre, mint a cd-lejátszódé és nem mindenkinek van igénye olyan kép készítésére, mint amit a te fényképeződ tud:O
  • ChuckyHUN
    #36
    Persze, torzít, én is szoktam ereszdelahajmasat játszani, MEGABASS+fullvolume aztán hadd menjen, de nem szól kifele több decibel mint amit én hallok:)
  • magus
    #35
    te most vagy nem pesten laksz vagy direkt kelted a feszültséget
  • RoR zsozso
    #34
    Gravity,Best! :P
    Tanórákon a legjobb időtöltés,csak mikor nem megy fel az a rohadt motor a dombra akkor idegesítő tud lenni :D
  • bardocz
    #33
    Mintha tuctucnak számítana...még jót is tesz neki... De pl trashmetal-hoz,és hasonlókhoz az én fülesem olyan hangerőn,amin hallgatom tökéletes,nem torzít.Hangosabban meg már kényelmetlen a fülemnek.Bár most jövök rá,hogy te szar mp3-akról beszélsz,na az meg a másik :-)
  • ChuckyHUN
    #32
    Főleg amilyen fos mp3akat meg mp4eket vesz a sok tróger... 300ftos tászkaus füles a kedvencem, mikor a busza másik végéből hallom hogy torzít a tuc tuc buc buc disco's hit DE TORZÍT BAZDMEG!!:D
  • bardocz
    #31
    Mellesleg mostani telóm ugyan azt a hangminőséget tudja,mint 1 gigás mp3 gyári fülessel,és még csak nem is vólkmenmobil...
  • bardocz
    #30
    Játsszál a gravity defieddel,két hétre simán leköt az alapjáték,ha most kezded.
  • Airbus A380
    #29
    Idő töltésnek tökkéletes. Rengetegen szeretik.
  • gabber_saviola
    #28
    "okos beszólás volt gondolom értelmesebbet nem tudtál kiszorítani magadból". Legközelebb a személyeskedést hanyagold, nem vagyok rá kíváncsi. Köszi.
  • timantes
    #27
    csak az óvodások vannak ráizgulva a mobil játékokra Ezeknél még a 25 évvel ezelőtti NES/SNES játékok is tartalmasabbak voltak. Ha játék akkor konzol és nem telefon
  • Airbus A380
    #26
    elég!!!!!!!!!!!!! Ezen a fórumon az emberek miért nem képesek a topikok témájáról beszélni?

    telefon az telefonálásra való...a fényképezőgép fényképezésre....a konzol és a pc meg játékra. okos beszólás volt gondolom értelmesebbet nem tudtál kiszorítani magadból.... mielőtt a véleményszabadságoddal jössz van már egy olyan topik ahol az tárgyalandó hogy mire való egy mobil... leszel szives ott kifejteni nem itt.


    LESZ SZÍVES MINDENKI VISSZATÉRNI A TOPIKTÉMÁHOZ, HA NINCS A TÉMÁHOZ MONDANDÓJA AKKOR NEM ÍR SEMMIT
  • torque12
    #25
    Az még gyenge, főleg az a füles... Próbálj ki egy jobbat
  • ChuckyHUN
    #24
    Fogadunk? Milyen hangminőségről beszélsz? Én Nokia párti vagyok de sajnos most egy SE K750i-m van, egy HPM70 fülessel... Tudod,hogy szól? szerintem nem....
  • gabber_saviola
    #23
    Nem foglak leidiótázni és nem fogom hülyeségnek titulálni, mert más gondolsz a témáról, de...

    Nincs olyan telefon, ami képes lenne olyan hangminőséget produkálni, mint egy egyszerű cd-lejátszó, és nincs olyan telefon, ami képes lenne olyan képeket készíteni, mint egy kompakt fényképezőgép. És hogy miért nincs....? Erre a válaszara majd magad is rá fogsz döbbenni idővel.
  • bardocz
    #22
    Gravity Defied;)

    Szerintem jobb mint az elma.Annyit telefonon még semmivel sem játszottam,nagyon jó játék,és vannak játékosok által készített modok,több száz pályával.volt olyan amit 2 napig csináltam annyira nehéz:D
  • bardocz
    #21
    Jah és ez nem csak neked szól,hanem gabbernek is.
  • bardocz
    #20
    Biztos csak azért,hogy zenét hallgassak,meg nagy ritkán játsszak fogok venni 2 plusz készüléket,amikor telefonon meg tudom ezt csinálni -.- Tényleg mennyivel jobban megéri venni egy telót 5ezerért,fényképezőt 20-ért,mp3-at szintén 20-ért,amikor telefon ugyanezt megcsinálja 20-ért,vagy már olcsóbban is.
  • Istencsászár
    #19


  • gabber_saviola
    #18
  • solo
    #17
    Ott a pont^^ 1200 pályával XD
    Kedvencem.Törin egyszer összetörtem valamit, mindenki csak nézett, hogy mi bajom van, erre mondom, hogy az a ci.ány motor nem akar felmenni a dombra, kidühöngtem magam, és 10. próbára megcsináltam: P