13
  • bippo
    #13
    Ja, Office-t nem magyarul kell nézni, sajnos a poénok átélhetősége nagyban csökken a szinkron miatt.
  • m minnifield
    #12
    ehh, muszáj...
  • m minnifield
    #11
    nagyon halkan merem csak megkérdezni, nehogy felverjem a csendet ily kései órán.
    nem lehetne, hogy 1 db. filmnek 1 db. címe legyen? muszály állandóan alcímeket adni?
  • sirpalee
    #10
    Nézhető film, főleg aki szerette az eredeti sorozatot, jó nosztalgiázás volt, de amúgy elég gyenge...
  • Dynamic
    #9
    Pószter...öcsém.Pesti-e vagy?
  • koschwarz
    #8
    én mindegyik karaktert bírom az office-ban, de michael scott nélkül halott lenne a sorozat.

    szerintem jó volt a 40 éves szűzben is.
  • Yany
    #7
    Nekem abszolút kellemes meglepetés volt. Fenntartásokkal ültem be, mert a címe nagyon gagyi (magyarul) -- sztem igenis számít, hogy mi a címe egy filmnek. Nem egy mélyenszántó dráma, de pont lazulni ültem be és tökéletesen be is vált: nagyon jót szórakoztam (a mozi dőlt a röhögéstől, amit nagyon rég éltem már meg vígjátékokon sem).
  • berserk87
    #6
    Carell a legjobb az office-ban, nagyon nagy ez karakter amit megformált. A többiek feljthetők. Ez nem erőltetett, hanem ilyen a szerepe: egy b*rom főnök aki azt hiszi, hogy mindenki kedveli(pedig pont az ellenkezője van), és próbál jóbenyomást kelteni, de nem sikerül neki. A poénjai meg hatalmasak, akkora tuskó. Kedvencem amikor azt mondja Pam-nek, hogy ki vagy rúgva, utánna meg azt, hogy csak vicceltem.
  • lama king19
    #5
    hmm... nem értem h a pószteren miért takarják el 1más arcát. aki tudja írja + pls! (ezek hülyék) Viktor!!! ez a cikk jól sikerült! :D sztem csak így tovább
  • Thaddeus
    #4
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem Carell az Office-ban nagyon erőltetettnek tűnik, igaz amúgy sem szeretem az effajta minden-részben-kiszúrok-másokkal-meg-leégetem-magam kliséket. Office-t azért bírom (TV-ben nézem), mert Jim, meg a többiek kalandja viccesnek tűnik, számomra nem Carell a főszereplő.
  • kalapos01
    #3
    Éppen az a lényege, hogy sablonos, ezért volt annyira jó:)
  • Vucli
    #2
    Nekem nem tetszett és nagyon nagyon sablonos volt.
  • smaszi
    #1
    Részemről "nézős"... :P