12
  • Epikurosz
    #12
    Fekete Pákó:
    "Add ide a DeeDee-t, a DeeDee-t, a DeeDee-t..." :-)
  • TAJ86
    #11
    NFS-t a tesztekre!
  • Atomreaktor
    #10
    :)))
  • Sanyix
    #9
    Azt a remegést parkinson kórnak hívják már :)
  • Praetor
    #8
    Az a kézremegés, ami a vezetésre értékelhető kihatással van, az már a mindennapi dolgaiban is akadályozza az embert...
  • Praetor
    #7
    "...A hagyományos alkoholszondákhoz képest a vizsgálatok egyszerűbben végezhetők el és azonnal kiderül, hogy az illető fogyasztott-e drogot vagy alkoholt. Előnye, hogy felismeri, ha a vezető túlzottan fáradt, kimerült, depressziós vagy nagy stresszhatások érték..."

    Szóval ha fáradt vagyok, akkor bevisznek a rendőrök drogtesztre.
    Mivel az alkohol és a drogok sem teljesen ugyanúgy hatnak minden emberre, ezért tuti hogy jópár fölösleges vérvétel lenne az eredménye, ha ez a tesztmódszer válna általánossá. Szerintem kissé ciki lenne, ha kiderülne, hogy a rendőrség napi 3 embert drogtesztre visz be az örsre, csak azért mert fáradtan vezetett.

    "...Szenzorok még a kézremegés kimutatásában is segítenek..."

    Komoly műszer.
  • Petka
    #6
    Én tavaly még fújtam sima szondát :D
    Természetesen nem ittam alkoholt :)
  • Epikurosz
    #5
    Ne becsüld le a zapád!
  • WinT
    #4
    Ez baromság... vagyük pl. a faterom aki nagyjából ezer éve vezet minden gond nélkül, de az ilyen "számítógépes játékokhoz" nulla érzéke van. Egy ilyenen tuti elbukna.
  • Tinman #3
    Nem pazarolnak egy szondát? Miről beszélsz te?

    Jó 10 éve az EU-ban nincs már olyan szonda a gyakorlatban ami eldobható lenne!

    Jelenleg egy elektromos kütyüt használnak, aminek egy tölcsér alakú szája van, abba szépen belesipogsz és vagy nyertél vagy nem.

    Narancsolj:

  • n0k0m
    #2
    Nyilván ha nem zöldet ad, akkor jön a normál ellenőrzés (drogteszt játékprogram, na persze). De aki zöldet kap arra nem pazarolnak el egy szondát, mert nyilván jólvan. Legalábbis én így értelmezem.
  • Chocho
    #1
    Ha pedig beszarik vagy bugos a cucc, nincs jogsi. Remek...