22
Bangkok Dangerous
  • Orionk
    #22
    SZiasztok!

    Ez a film mikor lesz a mozikban?

    Mert most néztem utánna az xpress.hu-n, és még azt sem írják, hogy megjelenne valamikor dvd-n.
  • norbi56
    #21
    MAjd megnézem azért ezt is
  • norbi56
    #20
    A holnap a Multé v mi?Az nagyon jó sztem is
  • Prince23
    #19
    Sajnos USA-ban bukta film lesz (?) A statisztikák erről árulkodnak: KATT!
    Worldwideban van remény h meg ussza a bukást Nicolas Cage legújabb bérgyilkosfilmje.
  • Frosty01
    #18
    egyetértek!
  • _Atti_
    #17
    Wild at heart is jo azért
  • Prince23
    #16
    Karakter színész...
  • Prince23
    #15
    Pedig katakterarc
  • degenerator
    #14
    ennek az embernek egyetlen jó filmje van, a fegyvernepper. azt is csak azért néztem, mert sok kalas van benne. idegesítő ennek az embernek az arca.
  • Calver
    #13
    Nicolas Cage+színészet = nem. rossz. nagyon. not the bees. (esetleg ez)
  • Pepsi Twist
    #12
    kösz!
  • moralosan
    #11
    The Family Man.

    Amúgy ilyen esetben fogod, imdb.com-on beírod a színész nevét és keresgélsz kb. 2 percet.
  • Pepsi Twist
    #10
    melyik az a nicolas cages film amibe full gazdag aztán lefexik aludni és reggel 1 csórika ként ébred de a régi tudata megmaradt

    előre is kösz a helpet és bocs hogy ide írok ezzel :P
  • soulhunter
    #9
    akkor legyen 1, (AZAZ EGY DARAB) Nicolas Cage topic, aztán oda mehet mindene
  • tigeroo
    #8
    city of angels a legjobb filmje szerintem
  • leho94
    #7
    a kényszer :|
  • Prince23
    #6
    Úgy vélem, h Nicolas Cage ennyi tiszteletet megérdemel. Azért még is csak egy SZÍNÉSZ.
  • trogerzsiger
    #5
    Az időjós viszont jó..
  • kulabácsi
    #4
    így van, ghost rider óta engem sem vonzanak a filmei, az szörnyű volt :S
  • ProGabe #3
    most akkor minden új filmnek lesz topik?

    szó se róla, nem zavar, hiszen nem érdekel, csak nem tudom minek kell ennyi 20-30 hsz-es topik. mert több komment itt nem lesz, az biztos
  • Challanger
    #2
    Sajnos mostanában Cage neve teljesen hidegen hagy. Az utóbbi időkből a Next és a Ghost Rider elég béna filmek voltak. Az Időjóst, meg a Nemzet aranya 2-t már meg sem néztem. A Fegyvernepper volt számomra az utolsó értékelhető filmje.
  • Prince23
    #1
    Cage-t eddig nem látthattuk rossz akciófilmben, reméljük nem ez lesz a kivétel.
    Egy hidegvérű bérgyilkos Bangkokba utazik, hogy teljesítsen négy megbízatást, csakhogy közben beleszeret egy helyi lányba...
    Egy '99-es film remakeje.

    Apple trailer
    Youtube-s trailer
    Imdb