28
  • Kferro
    #28
    Félreértesz. Nem ezen 5 ember alapján ítélem meg a cigányságot. Csupán azt mondom, hogy ez az 5 ember példát adhatna mindenkinek.
  • NiGhTM4R3
    #27
    Ez lol volt :D
  • NiGhTM4R3
    #26
    Nem tudom, te hogy vagy vele. De én a cigányokat nem ilyen kamerák előtti csilli-villi vacsoráról ítélem meg. Hanem a való életből merítem a dolgokat.

    A hozzájuk való negatív hozzáállásomra meg van az okom. Mindegyik egyforma, ha ezeknek is kevesebb pénzük volna akkor is megkéselnének téged a telefonodért.
    Lehet még így is.

    roma-cigány kérdés: tudtommal ők maguk is cigánynak nevezik magukat.
  • immovable
    #25
    szégyen
  • Kferro
    #24
    Ezt elhiszem. :) De hogy lehet, hogy a magyarok nem tartanak ennyire össze? Sajnos ránk nagyon is jellemző, ami a Hal a tortán többi adásában megszokott.
  • angol
    #23
    "Kferro" - ra próbáltam reagálni, bocsi "kicsibicska"
  • angol
    #22
    5 napig kb. 270 pénzért még szép hogy összetartanak
  • Kferro
    #21
    :)
    Én sem akarnék magamnak roma példeképet, de ezen öt ember hozzáállása példaértékű. Nem a széthúzás, hanem az összetartás vezette őket.
  • kicsibicska
    #20
    Bocsesz. Hagyom viktort békiben.

    Kferro: remélem megbocsátod nekem, hogy nem akarok magamnak cigány példaképet :)
  • Kferro
    #19
    Csatklakoznom kell az előttem szólóhoz. Amíg a többi hét vendégeire sok esetben egymás utálata volt a jellemző, vagy csak szimplán irígysége, addig ez az öt roma ember megmutatta, hogy egymás főztjét és vendéglátását elismerve is lehet élni. Szóval némely nagyokos, aki a "roma", vagy "cigány" szóra egyfajta pavlovi refexszel reagál, előbb venne példát róluk.
  • TeDDyRuSh
    #18
    Nem akarom nagyon védeni a műsort, de külömb bulik mentek és emberek ültek ott, mint jópár "magyar" előtte. Nekem abszolút pozitívan jött le az a hét a társaságról. Persze ahhoz meg is kellett nézni (csók az összes fikázónak, aki bacik nézni amiről véleménye van)

    kicsibicska te pedig ne bántsd Viktort...csesztetik a kollégái eleget:))..remélem
  • kicsibicska
    #17
    "nem meglepő, ha rengetegen drukkolnak a BK ellen, melynek az internetes letöltéseket tekintve is csak a Doktor House lehet az ellenfele."

    Szerintem a "Rocco analizál" röhögve az ellenfele lenne. Ha nem éppen szekeres elftás lenne a cikkíró...

  • kicsibicska
    #16
    Látom nagyon megy nektek a cigánykérdés :)

    Ott van Victor-nál a pont. Kell nektek az ilyen szar. (Kereslet-kínálat, stb?..)
  • 1Obi1
    #15
    Egy héten keresztül lopkodták egymás lakásáról a cuccokat?
    Akkor egy hét alatt helyett cseréltek a berendezések.

    És mi a főétel? Cigánypecsenye, rablóhús?
  • DieselVin
    #14
    ...szerintem ezek sem különbek, mint a Kiszel Tünci és társaik..
  • Victor1103
    #13
    Hát ez kell a sukár magyar népnek gyájéééé!?
  • bender93
    #12
    írónikus lett.de amúgy az a csoli bácsi vagy kicsoda jó fej volt.(rendesen meghúzta a borosüveget:P)
  • Chocho
    #11
    Pff... no comment.
  • Franky25
    #10
    Junior szépen megfogalmazza itt mindenki véleményét a kisebbségről, és saját magáról: "mocskos cigányok vagytok"...
  • Risu Führer
    #9
    és ezek a szegény romák.pff...kapják be a faszom
  • takda
    #8
    Broafka, akyyy!! Íronia akart lenni, nem is kicsit.
  • NiGhTM4R3
    #7
    Úgy tűnik ebben az országban a győzikére,bk-re,mónyikára,meg ilyen cigány-főzőcskére van igény.

    Elgondolkodtató.
  • akyyy
    #6
    rom atanár csak scifibe létezik
  • bertino
    #5
    úúúúúristen, ilyenről cikket leadni.

    NO COMMENT.
  • Broafka
    #4
    roma tanár? hol láttál te ilyet?
  • takda
    #3
    na ja, nem semmi teljesítmény ez egy fasiszta országtól, ahol a magyarok lincselnek roma tanárokat...
  • akyyy
    #2
    itt a bizonyiték hogy ki a többség és ki a kisebbség:S
  • GG
    #1
    nem vagyok odas az ilyen müsorokért de nekem is tetszet az öreges rész :P