25
  • Seten
    #25

    Egy közepesen jól sikerült film lett. Valami nagyobb sztorit vártam de nem vészes. Kicsit rövidnek is tűnt, én örültem volna ha több mindent "belezsúfoltak" volna.

    Szóval senki ne várjon egy eget rengető akciófilmet.

    Egy kicsit a "Reservoir Dogs (Kutyaszorítóban)"-ra emlékeztetett.

  • szarvasdinnye
    #24
    Hagyd, ilyenekkel felesleges vitazni. Leri rola, hogy semmi koze a dologhoz, csak belepofazni tud es feszultseget kelteni. Iskolapeldaja a beszukult, buta, foldhozragadt embernek.

    Kontroll pontosan az a fajta film, amibol kar, hogy nincs tobb. Az ujrafeldolgozasoktol kiraz a hideg es inkabb vmi olcso amcsi tinihorror, mint azok.
  • Inquisitor
    #23
    Hát nem is tudom, a régi vígjátékokkal az a baj, hogy X-edik nézésre már nem szórakoztatnak olyan jól, imádom a Tizedes és a többieket, de sokadik nézésre inkább fáraszt. Régebbi magyarvígjátékok detto. A feldolgozásaik meg akkora sz*rok, hogycsak na. A Kontroll meg nem vígjáték, nem lehet hasonlítgatni.
    Csak77, a Kontrollban nem csak a rendezés, de a forgatókönyv és színészek is zseniálisak. De ugye csak "butamagyaroknak" készülhetet, mert nem hátrafelé nyílazó szkíta-marslakó-ősmagyarok vannak benne???
  • Calidor
    #22
    Mondok egy jót nem mondom hogy a legjobb de jo:)

    Tizedes meg a többek
  • berserk87
    #21
    Elég hülye felfogásod van Csak77. Nekem nagyon tetszett a Kontroll, biztos ostoba kismagyar vagyok:D. Szerintem ez a legjobb magyar film amit eddig készítettek. Második a Lora, bár hozzáteszem, hogy nem sok magyar filmet láttam. Ha tudsz mondani jobb magyar filmet akkor rajta, kíváncsi vagyok, hogy a te ízlésed szerint milyen a legjobb magyar film. Megjegyzem, hogy 17 díjat nyert meg az a film amit te le "nézhetetlen"-eztél. Érdekes, hogy nagyon sok ismerősöm szerint is a Kontroll a legjobb magyar film.
  • gothmog
    #20
    Megszokhatnád ezt. Én gonosz és ostoba nagyok. Te naaagy, NAAGY magyar te. Állj a tükör elé és dicsérd még magad. Mééég!
  • Csak77
    #19
    Pont az ilyen tipikus, ostoba kismagyaroknak készült a Kontroll..
  • gothmog
    #18
    így is van, én is inkább a régi magyar filmek újrafeldolgozásat favorizálnám. az ilyen egy szoknya, egy nadrág, meg meseautó, meg ilyenek. Na aaaaz igen!
    nem az ilyen senki Antal Nimródokat.
    mennyé' inkább a marsra eltitkolt szobordarabokat keresni, te kis értelmiségi elit művészfilmbarát. Te egyéniség. Teeeeeee...
  • cateran
    #17
    nezhetetlen?:D honnan tudod? Csak nem megnezted?:P:D
  • Randal
    #16
    Köszönjük hozzászólását és más emberekről alkotott véleményét. Kritikákat kérünk Öntől uram és egy listát az Ön által jóknak tartott filmekről, érvekkel együtt.
  • exxile
    #15
    Imdb szerint a Vacancy csupan 1 tizeddel marad el a Strangers-tol (6.4-6.3), nem lehet olyan nagy kulonbseg. Igaz a Strangers-t nem lattam, de a Vacancy nekem tetszett. A Kontroll pedig regota kedvenc magyar filmem!
  • Aldo Moro
    #14
    Mondjuk az S.O.S. szerelem igen silány volt.
  • Csak77
    #13
    A Kontroll egy tipikusan vacak, nézhetetlen magyar film, igénytelen magyar kisproliknak. Vacancy szintén egy nagyon gyér film. A szinte ugyanarra a történetre, helyzetre épülő The Strangers című film ezerszer hatásosabb, félelmetesebb. Aki megnézi a két filmet egymás után, és összeveti, az érzékelni tudja, hogy milyen vérgyenge rendező ez a Nimód.
  • Randal
    #12
    Ez a színészgárda azt hiszem egy jó rendező alatt egy remek filmet tud összehozni.
    Várjuk nagyon.
  • NEXUS6
    #11
    A Kontroll a maga kategóriájában szinte hibátlan film. A szereplők tökéletesen hozzák a karaktereket, mindenki a megfelelő helyen van.

    Kíváncsi vagyok ilyen nagy színészekkel mit hoz össze.
  • SzekelyG
    #10
    Erről érdemesebb lenne írni:

    http://www.imdb.com/title/tt0450405/

    Erre több millióan várnak évek óta!
    Darren Shan 1-3 vámpír könyveiből készül a film, bár ez se lesz hű teljesen a történethez.
    Sajnos.
  • SzekelyG
    #9
    Szerencsére sikerült megnéznem a Kontrollt moziban, később meg is vettem dvd-n.
    Az egy nagyon klassz magyar film, a történet is jó!
    Viszont nem tudom ki nézi majd meg következő filmjeit.
    Úgy látom, itt is a "nagy nevek" játszanak majd...
    A sztroriról sajnos nem találtam semmit...valakinek bővebb infoja róla?
  • god25
    #8
    Nem volt rossz a Vacancy. Mintha láttam volna már hasonló filmet. :D
    Az új filmnek egész jó a castingja. Meglátjuk...
  • Cat #7
    Nem nézte el, tényleg csak egy év múlva mutatják be.

    http://www.imdb.com/title/tt0913354/
  • berserk87
    #6
    Bocsi elírtam nem SZ K hanem SZ V(Szekeres Viktor). Én is elnéztem:D
  • berserk87
    #5
    Még lesz az Armored-ben egy-két nem olyan nagy sztár, de mindenképpen említésre méltó színész: Skeet Ulrich (Jericho, Sikoly), Amaury Nolasco (Szökés, Street kings, Trans formers, 2 Fast 2 Furious), Milo Ventimiglia (Heroes, Szívek szállodája, Rocky Balboa). Én is nagyon várom a filmet, ja és fekete pont SZ K-nak mert elnézte a dátumot, de végre valaki írt az Armored-ről egy cikket.
  • emp
    #4
    Hajrá! Várjuk!
  • KiZo
    #3
    "...s bár nem tudni, hogy miért kell még majd egy évet várni.."

    Lehet, hogy ha kicsit tovabb olvasol (vagy ertelmezed amit olvasol), akkor a hozzaszolasod is jobban sikerult volna.
  • JL666
    #1
    várjuk. És hajráf Antal Nimród!!!!!