14
  • CaptainRumi
    #14
    te már csak tudod !!! az hogy felkérték az miért lenne már kamu? az nem jelenti egyből azt hogy ő is lesz Amerika kapitány
  • Etinger
    #13
    Matthew Megconnemtom h írják a nevét és lusta vagyok utána nézni gyereket is. meg még jó pár embert... szal :/ ... Most azt nem tudom ha Gambit a Ryan Reynolds, ha lesz Villám film, akkor már nem ő lesz? :)
  • sandor8206
    #12
    az kamu
  • CaptainRumi
    #11
    Will Smith-t felkérték amerika kapitány szerepére
  • bender93
    #10
    Ja és Amerika kapitányt nem is említettem
  • bender93
    #9
    Jöhetne már az avengers mozi.bár nincs se thor,se hangya-film nincs..Csak elkészül 2015-re..
  • labzo
    #8
    Kár, hogy csak ilyen "mutánsokban' gondolkoznak, nem pedig az "izomtumultus" maffiafőnökben, meg a fiával, mert azokból jobb történetet lehetne kihozni, de így... .
  • Chocho
    #7
    2011??? OMG, mire elérnek az 5. részhez, Toby nyugdíjba megy.
  • angol
    #6
    szerintem a stólbuci
  • Etinger
    #5
    A Fox vezérigazgatója, ha még 1x megvágja a Wolverine filmet.
  • TVelvet
    #4
    és ki lesz a fő ellenség a 6-7-8-9-10-11-12-13-14-ben? -.-
  • Etinger
    #3
    Mysterio-t ide!!! :)

    "bár csak részben kötődik a témához, de kiderült , hogy Depp és Hoffman is benne lesz a harmadik batmanben elöbbi mint Riddler utobbi mint Penguin.."

    Ez is kacsa. Semmi nem biztos, Caine nyilatkozott hasonlót. Sztem kacsa. Nolan ha hazajött a nyaralásból akkor dönt, hogy egyáltalán aláír-e a 3. részre, mint rendező. Ennyi.
  • CaptainRumi
    #2
    UI.: bár csak részben kötődik a témához, de kiderült , hogy Depp és Hoffman is benne lesz a harmadik batmanben elöbbi mint Riddler utobbi mint Penguin....
    csak azon csodálkozok , hogy a forgatókönyv még sehol de ők már le vannak szerződve.
  • CaptainRumi
    #1
    kár, hogy a harmadik részből kihagyták Jameson-t......sokkal jobb lett volna ha a szimbióta az ő úrhajójukkal kerül a földre.