73
The Movie
  • Prince23
    #1
    Legendás figurát teremtett 1991-ben Scott Miller és az Apogee, bár a szőke akcióhős igazi népszerűségre 1998-ban tett szert, amikor 3D-ben tűnt fel monitorainkon. Azóta legendává nemesedett – és nem kizárólag pozitív értelemben, de azt hiszem, ezt a sztorit már mindenki ismeri...
    Scott Faye, aki a May Payne moziváltozatának producere is volt, elárulta, hogy épp gőzerővel dolgozik a Duke Nukem film forgatókönyvén. A dolog egyébként a bennfentesek számra nem annyira meglepő, hiszen valamikor márciusban alakult meg a Radar Group, melynek vezéralakja Scott Miller, a 3D Realms egyik fejese, Duke atyja, és amely épp játékok mozivászonra kerülésének útját egyengeti, és evégből partnerkapcsolatra is lépett egy hollywoodi stúdióval, a Depth Entertainmenttel – történetesen Scott Faye cégével. A DE egyébként nemcsak a May Payne és a Duke Nukem adaptáción dolgozik, hanem American McGee eddigi egyetlen kiemelkedő játéka, az Alice megfilmesítésén is.
  • Prince23
    #2
    gamekapocs hír
  • Seth
    #3
    Hát ebből a hírből nekem csak ez tetszik :D
    "hanem American McGee eddigi egyetlen kiemelkedő játéka, az Alice megfilmesítésén is."
  • bertino
    #4
    ez mikorra készül el ?
    40 év mulva már moziban lesz ?
  • adeex7
    #5
    omg egyébként én kiváncsi leszek rá,kiskoromban rohadt sokat toltam a gémet,még 98-ban:)
  • Shep
    #6
    Vajon melyik lesz hamarabb a film, vagy a játék ez itt a nagy kérdés? Lehet, hogy egyik sem készül el sosem :S
  • S8DJ
    #7
    vagy egyszerre jön, de amúgy nem nagy meglepi szerintem mindenki gondolta hogy elfogják készíteni a Duke Nukem filmet
  • Prince23
    #8
    Forgatókönyvét pár hónap alatt össze lehet csapni. mert tény, h nem lesz egy nagy sztorija ennek az akciófilmnek sem
  • joe14
    #9
    remélem boll csinálja :D
  • Prince23
    #10
    Frank Miller úgy se engedné meg!
  • PrisonMan
    #11
    na persze, a főszereplő meg Schwarzenegger lesz...
  • Prince23
    #12
    Legyen inkább Rock:)) azaz Dwayne Johnson:D
  • PrisonMan
    #13
    na jó.. de csak ha Uwe rendezheti
  • Szabi84
    #14
    Dolph Lundgren-re illett volna a szerep, de már ő sem mai csóka!
  • 5c0rp330n
    #15
    "Duke Nukem film nem fogja követni a játék történetét, a szőke macsó ezúttal egy teljesen új kalandra indul."

    ez nem jó jel..
  • Prince23
    #16
    Sztem meg jó. Ki kiváncsi arra, amit játszottunk? Legalábbis én nem:)
  • Challanger
    #17
    aztakurva...én is mindig Lundgrennel azonosítottam be a csávót :D
  • Prince23
    #18
    Max 2000-ig még jó állt volna neki a szerep, de már öregróka hozzá
  • utgyuru
    #19
    szerintetek mekkora probléma egy stúdiónak ilyen költségvetés mellett vmelyik helyi gyúrdából kihozni egy felkoxolt senkit, és kiszőkíteni a haját? :)
  • Prince23
    #20
    The Rock sztem alkalmas lenne rá, termetileg is...bár szőkén h nézne ki?! lol
  • mistermiskolcz
    #21
    Rendező csakis Uwe Boll lehet :P
  • bertino
    #22
  • Herold
    #23
    A Duke Nukem 3D 1995-ben jött ki, nem '98-ban.
  • Gabe18
    #24
    Hát lehet hogy te nem,de szerintem az efféle játékból-filmet pontosan itt rontják el örökké.Ilyen filmet ha tetszik ha nem,a játék rajongóinak célozva kéne csinálni.Azok meg azt a helyszint,azokat a karaktereket,és nagy vonalakban azt a történetet is szeretnék látni megfilmesitve,amit a játékban megszerettek.
    Nem értem a könyvből-film dolgoknál ez természetes,de a játékoknál örökké jön valami agybeteg rendező meg forgatókönyv iró aki valami az eredetire csak nyomaiban,vagy még annyira se emlékeztető történetet ad elő,aztán jó ha a cím egyezik...
    Elég csak a Alone in the Dark-ra gondolni,ahol Boll mester agymenése kiteljesedett.
    De a Resident Evil 1-ből is mekkora filmet lehetett volna már csinálni,a játékban megismert történetet követve,azokon a helyszineken... Helyette lett ami lett...
  • offkorz
    #25
    ígyvan,hát a resident evil filmek egy birodalmi szar.szerintem nagyon szánalmas film lett.valóban a játékot kellett volna alapul venni,és nem csak címként.duke kománk játékaiban viszon amúgy nemvolt nagy sztory sosem,így talán ez a helyzet jobb lehet,végülis jöttek a malacok mészárlás volt,jó beszólások,jó nők,kúrva jó filmet lehetne heggeszteni duke nukem-ből,remélem nemtolják el. :D
    prince of persia film is egész jónak tűnik még most,nem kell szerintem aggódni,végülis lesz ami lesz.lehet egy kikúrt jó film,vagy egy ótvar fosh,idővel kiderül:)
  • sz4bolcs
    #26
    hmm? Half-life-fal egy évben???
  • sz4bolcs
    #27
    Akkor senki nem játszott volna vele. Szerintem egy-két évvel korábban jött ki, 96-ban talán.
  • Aquir
    #28
    "Duke Nukem 3D is a first-person shooter computer game developed by 3D Realms and published by Apogee Software. It was released on January 29, 1996."
    From Wikipedia, the free encyclopedia
  • 5c0rp330n
    #29
    annyi történet volt, ami egy akciófilmbe kell.. szörnyek, nők, fegyverek :)
  • mflex #30
    + kurva jó duma :DDD
  • xxxpaulxxx
    #31
    GYÚKNUKEMFIIIILM! Kedvenc gamem volt mindig is:D
  • Herold
    #32
    Én úgy emlékszem, hogy az első pályás demóval már 1995 végén játszottam.
  • Herold
    #33
    A high resolution pack kiadás megy XP alatt is. És egész szépek a textúrák.
  • Prince23
    #34
    Ez nem a játékosok fóruma! ez a mozi/dvd.
  • Herold
    #35
    Upsz... sorry
  • Vass Gábor
    #36
    Tényleg mi van már vele mostanában.
  • Vass Gábor
    #37
    Még nincsen semmi róla
  • Vass Gábor
    #38
    Nem hallunk mostanában a moziról.
  • Vass Gábor
    #39
    Ti megsüketültetek vagy mi?
  • Vass Gábor
    #40
    Na, hogy ha van esély a feltámadására, akkor elkészülhet a film is.