59
Kecskeméti Torna Egyesület
  • pilboy
    #59
    a kazah aztobe-t kapta a csapat a 2. selejtezőfordulóban
  • Effe88
    #58
    kupagyőztes!!!
  • McFrost
    #57
    Ha gyorsba lecserélik Urbányit akkor nem.
  • Verseghy
    #56
    Ki fogunk esni..:(
  • Verseghy
    #55
    Na, ez már meccs volt!:)
  • Verseghy
    #54
    ramatyul játszotunk, mindenki szar volt, olyan alap hibákat csináltunk, hogy valami hihetetlen. a vidi viszont jó volt!
  • geo91
    #53
    elég ramatyul álltok a vidi ellen... :(
  • Verseghy
    #52
    Remélem nyerünk^^ Hajrá KTE!
  • Verseghy
    #51
    Jaaaaaaaaaaaa.. Köszi^^
  • Rudee
    #50
    Ott van mind a két csapat, de csak a Haladás kezd az 1. selejtezőben.
  • Verseghy
    #49
    Az újpest helyett miért a haladás van az uefa kupába?
  • Verseghy
    #48
    Kérdés se volt, hogy elmegy. Szerződése van még. Újpest meg nem tud annyit fizetni.
  • Mor3llo
    #47
    Gratula! Stabil középcsapat. Sivic-csel igazoltátok a legnagyobbat.Azt, hogy marad.
  • Monoton
    #46
    Szép teljesítmény.
  • Verseghy
    #45
    Na azért 5. hely elég szép!:)
    Csak így tovább!
  • mephi666
    #44
    hát jópár bírónak fel lehetne íratni szemüveget meg 1-2 durva eset után őket is el lehetne szerintem simán tiltani évekre is... külföldi meccseken is vannak néha olyan dolgok, hogy csak nézek... meg az eb is televolt bírói hibákkal... bentmaradás nincs veszélyben és reális lenne az első 10ben maradás... csak nyugodtabban játszana a csapat, ha nem a kiesés szélén táncolnának :)
  • Verseghy
    #43
    Tököly két kézzel söpörte be a labdát a kapuba.. Xet is megérdemelt volna az a meccs. Remélem figyelmesebbek lesznek a bírók. Nehéz meccsek előtt állunk, de a bentmaradás szerintem meglesz. Végülis ez volt a cél tavaly!:)
  • mephi666
    #42
    fel kellene kicsit pörgetni a topikot... szerintem nem sokan ismerik még (én is véletlen találtam rá pár hete) :S a 'pool topik mellett ez a másik fav-olt focis topikom :D

    kíváncsi leszek a tavaszra... szerintem a kte kényelmesen bent lesz innentől az nb1-ben... úgy az 5-10 közé jósolnám elsőre... ha a szezon elején pár köcsög bírót nem fogtunk volna ki, lazán meg lett volna a paks és a zte is... elég idegesítő... az a +6pont pedig kb azt jelentené, hogy ott lennénk a 4. helyen :) de mindegy... elég szoros azért a mezőny... kíváncsi vagyok, hogy alakul át... arra már most mernék fogadni, hogy hevesi tamásék mennek az nb2-be :) a legdurvább akkor is az, ahogy a debrecent elpakoltuk hazai pályán :) (a debreceni meccs nem lesz majd ilyen egyszerű)
  • Verseghy
    #41
    Kíváncsi leszek a tavaszi szezonra!
  • Verseghy
    #40
    Vasas se tör meg minket!!^^
  • Verseghy
    #39
    Remélem feljut mostmár a fradi, aztán láthatok KTE-Fradi bajnokit:D Nemcsak gagyi kupát:D:D
  • Mor3llo
    #38
    Szép volt, minden elismerésem :) Nagy lendületben vagytok, minél tovább meg kell ezt tartani, és akkor tisztes helyezést el lehet majd érni!
  • Verseghy
    #37
    Na ehhez mit szólsz??:-D

    Hajrá KTE!!!!! Hajrá lilák!!:)
  • Verseghy
    #36
    Ja az durva:D
  • Mor3llo
    #35
    emtékákettőnek nem nagy kunszt verni egy négyest...bezzeg a Fradi mst hintett egy nyolcat a tavalyi ezüstérmes Szolnoknak :)
    Most kell meglennie a feljutásnak...
  • Verseghy
    #34
    Ehh:D
    Figyeld inkább azt, hogy a Bőcs mennyire jól játszik eddig:) És a fradi csak második:P Csak nehogy az maradjon, én drukkolok nekik:D
  • Mor3llo
    #33
    Hát többet foglalkoztam a hideggel mint a meccsel :D pedig ittunk egy kis tüzes vizet is..
  • Verseghy
    #32
    Szép ez a 3-0:D
  • Mor3llo
    #31
    Gondolkozom rajta :)
  • Verseghy
    #30
    Biztos nyer a fardi.:) KB ilyen B csapat fog kiállni:D
    Ma este kijössz?
  • Mor3llo
    #29
    Természetesen figyelemmel követem a KTE meccseit.Szorítok hogy benntmaradjatok, mi pedig feljutunk, és jövőre ismét Fradi-KTE...igazi csemege:D
    Ligakupára azért kíváncsi leszek:)
  • Verseghy
    #28
    Hehe:D
    Azért drukkolhatnál a KTEnek hamár kecsói vagy:D Szégyen az a fradi.. Majd most a Ligakupába egy csoportba vagyunk, milyen véletlen.. Aztán fradi tuti hajtani fog, hogy megverjen, mi meg kurvára leszarjuk, mert csak kötelező volt oda nevezni, amúgy nem neveztünk volna. Legalább örülnek, hogy végre egyszer nyertek, aztán ne basztassanak:D
  • Mor3llo
    #27
    Igen, az az ETO gól kétségtelenül nem volt les, néztünk is hogy mit integet ez a bolond :D
    Az Újpest elleni meccs nagy volt.Csak azt sem tudtam a két lila csapat közül kinek szorítsak :DDDDD
  • Verseghy
    #26
    Volt egy olyan GYőri gól is, ami nem volt les, de mégis beintették. De így sikerült:) Újpest ellen is nagyon jó volt a csapat. Csak a védelem gyatra..:(
  • Mor3llo
    #25
    Egyébként most voltam kinnt az ETO ellen, szépen küzdött a KTE, megérdemelt volt a gól is.Habár a meccsről maximum ennyi a pozitívum, mert igazán nem volt egy hűdej mérkőzés!Gratula :)
  • Mor3llo
    #24
    Majd meglátjuk! Még találkozunk...
  • Verseghy
    #23
    Fúj fradi..:D Most se fog feljutni az élvonalba:D
  • Verseghy
    #22
    De jó nekem B.Szabi..:)
  • Mor3llo
    #21
    Fradista vagyok, de Kecskeméten lakom.Ismerlek is téged Ádám :D
  • Verseghy
    #20
    Szombaton nyernünk kell!!:)
    HAJRÁ KTE!!